Skocz do zawartości
Krzysztof87

[Zlecę] Skonfigurowanie i uruchomienie serwera dedykowanego CD..

Polecane posty

Witam

 

Nie wiedziałem jak skasować poprzedni temat dlatego piszę nowy.

 

tak jak w temacie , zlecę skonfigurowanie i uruchomienie serwera dedykowanego który już wykupiłem

 

Serwer wykupiony w sprintdatacenter.pl, serwer ECO1

Procesor: Intel Core i3-3220

Ram: 16GB

Dysk: 2 x 1TB wd

 

Na serwerze chciałbym zainstalować serwer poczty, z możliwością tworzenia kont z ustawieniem limitu powierzchni dyskowej i przekierowania na inny serwer ( najlepiej jakby to dało się zrobić na jednym ekranie a nie skakać po 50 opcjach w różnych miejscach)

 

Docelowo na serwerze byłyby podpięte 2-3 domeny w których muszę tworzyć skrzynki mailowe.

 

I chciałbym do tego dołożyć np jakiś skrypt w bashu gdzie mógłbym tworzyć skrzynki mailowe wg schematu np: xxx123@xxx.xx ( login do 6 znaków), hasło ( do 8 znaków), domena ( wybrana), dostępna powierzchnia ( np 2 mb), i abym mógł przy pomocy takiego skryptu utworzyć np 100 takich skrzynek bez robienia ich ręcznie, oraz żeby wygenerowane konta email mógłbym zebrać w jakimś pliku wynikowym

 

Jeżeli można piszcie swój nr telefonu, gdyż nie jestem pisarzem i najłatwiej byłoby mi opisać to dokładniej przez telefon

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiedziałem jak skasować poprzedni temat dlatego piszę nowy.

 

tak jak w temacie , zlecę skonfigurowanie i uruchomienie serwera dedykowanego który już wykupiłem

 

Serwer wykupiony w sprintdatacenter.pl, serwer ECO1

Procesor: Intel Core i3-3220

Ram: 16GB

Dysk: 2 x 1TB wd

 

Na serwerze chciałbym zainstalować serwer poczty, z możliwością tworzenia kont z ustawieniem limitu powierzchni dyskowej i przekierowania na inny serwer ( najlepiej jakby to dało się zrobić na jednym ekranie a nie skakać po 50 opcjach w różnych miejscach)

 

Docelowo na serwerze byłyby podpięte 2-3 domeny w których muszę tworzyć skrzynki mailowe.

 

I chciałbym do tego dołożyć np jakiś skrypt w bashu gdzie mógłbym tworzyć skrzynki mailowe wg schematu np: xxx123@xxx.xx ( login do 6 znaków), hasło ( do 8 znaków), domena ( wybrana), dostępna powierzchnia ( np 2 mb), i abym mógł przy pomocy takiego skryptu utworzyć np 100 takich skrzynek bez robienia ich ręcznie, oraz żeby wygenerowane konta email mógłbym zebrać w jakimś pliku wynikowym

 

Jeżeli można piszcie swój nr telefonu, gdyż nie jestem pisarzem i najłatwiej byłoby mi opisać to dokładniej przez telefon

 

Pozdrawiam

 

 

 

1.Czy owe przekierowania mają być na wszystkie skrzynki a jak tak czy może to być opcja dostępna w panelu webmail?

2.Czy zakładanie poczty ma być dostępne w formie strony dla użytkowników czy tylko dla ciebie?

3.Czy opcja z poziomu skryptu jest wymogiem koniecznym

4.czy jest to jednorazowe zlecenie czy również późniejsza obsługa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien że nie wystarczy ci catch-all?

 

I chciałbym do tego dołożyć np jakiś skrypt w bashu gdzie mógłbym tworzyć skrzynki mailowe wg schematu np: xxx123@xxx.xx ( login do 6 znaków), hasło ( do 8 znaków), domena ( wybrana), dostępna powierzchnia ( np 2 mb), i abym mógł przy pomocy takiego skryptu utworzyć np 100 takich skrzynek bez robienia ich ręcznie, oraz żeby wygenerowane konta email mógłbym zebrać w jakimś pliku wynikowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×