Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fotografik

Własny serwer i łącze

Polecane posty

Chciałbym założć serwer. No to potrzebuje serwera, i łącza :D

Co polecicie?

Najbardziej chciałbym serwer 2 procesorowy, lub więcej, a łącze powyżej 1 megabita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotografik jak juz pisałem gdzie indziej zgłoś się do mnie na maila i podaj szczegóły to przedstawie Ci coś konkretnego. Może kolokacja Cię zadowoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje [...] łącza

Co polecicie?

 

lacze to Netia - ceny niskie a jakosc dosc dobra (na pewno maja najlepszy stosunek jakosci do ceny w Polsce (wsrod duzych operatorow)).

 

przy czym cena lacza za jeden Megabit jest sensowna dopiero wtedy jak sie bierze min. 4-5Mbitow. A tyle to na poczatek nie bedzie Tobie zapewnie potrzebne. Dlatego zalecam kolokacje.

 

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acze to Netia - ceny niskie a jakosc dosc dobra (na pewno maja najlepszy stosunek jakosci do ceny w Polsce (wsrod duzych operatorow)).

 

Bo ja wiem, my (zigzag) np mozemy dać 1mbps w standardzie, a czy Netia jest taka tania, ja bym polemizował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem, my (zigzag) np mozemy dać 1mbps w standardzie, a czy Netia jest taka tania, ja bym polemizował

 

a ile u Was kosztuje 1Mbit (przy wzieciu powiedzmy 6Mb).

 

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim momencie cena jest do uzgodnienia, takie kwestie są traktowane indywidualnie, samo pytanie potraktuje dość sucho, wszystko zależy od wielkości rozwiązania. Napisz do mnie na PW albo maila to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×