Skocz do zawartości
lefik

Pomoc W Wyborze

Polecane posty

Witam Państwa!

 

Zamierzam zakupić miejsce na stronę firmową.

Potrzebuje mniej więcej:

- wolne miejsce ok 500MB (na początek ale nie więcej jak 1000MB)

- transfer chyba tak z 10GB na miesiąc

- możliwość zakładania własnych domen

- możiwość tworzenia adresow email, coś w stylu: biuro@domena, biuro@domena.inna, etc (podobno jest z tym problem w większości większych firm ?)

- możliwość zakupu domen w tej samej firmie co konto www (nie chce bawić sie w te rózne przekierowywania i w ogóle)

- no i oczywiscie dobry kontakt z firmą gdzie wykupię konto.

- jakiś dowód zakupu np: faktura !

- nie chce pchać sie do jakiś pseudo firm które są "podpięte pod firmę znajomego" !

 

Osobiście zainteresowała mnie firma www.masternet.pl (konto BIZNES) to z polską domeną praktycznie za daramo (więc mogę zaoszczędzić ponad 60zł )

Wczoraj zaczołem testować ich jakość (konto próbne) - na razie jest wszystko ok i kontakt też dobry.

Ale prosiłbym Was jako doświadczonych ludzi znających tą branżę o pomoc czy można śmiało powieżyć im utrzymanie strony? proszę ewentualnie o opinie aktualnych ich klientów.

PS. Cena ich w sumie mi odpowiada, nie bardzo widzi mi się wykładać więcej kasy.

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam zakupić miejsce na stronę firmową.

Potrzebuje mniej więcej:

- wolne miejsce ok 500MB (na początek ale nie więcej jak 1000MB)

- transfer chyba tak z 10GB na miesiąc

- możliwość zakładania własnych domen

- możiwość tworzenia adresow email, coś w stylu: biuro@domena, biuro@domena.inna, etc (podobno jest z tym problem w większości większych firm ?)

- możliwość zakupu domen w tej samej firmie co konto www (nie chce bawić sie w te rózne przekierowywania i w ogóle)

- no i oczywiscie dobry kontakt z firmą gdzie wykupię konto.

- jakiś dowód zakupu np: faktura !

- nie chce pchać sie do jakiś pseudo firm które są "podpięte pod firmę znajomego" !

...

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

 

Cóż mogę Ci polecić, to tylko firmę, u której sam wykupiłem miejsce, a oprócz podobnych, a nawet niższych cen otrzymałem wysoką jakość usług, myślę, że Twoje wymagania będą spełnione, zresztą zobacz moją wcześniejszą opinię, której nie zmienię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli poważnie traktujesz swoje przedsięwzięcie, to TYLKO coś klasy home/nazwa/progreso... a raczej w kolejności: Progreso, Nazwa.. i daleko potem Home ;)

 

nie oszczędzaj!!! oszczędzać może gimnazjalista z kieszonkowego, a Ty chcesz rozwijać firmę, reklamować usługi, potrzebujesz niezawodności.. no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byś uplasował kei w grupie z home/progreso/nazwa?

Dla pytającego pasuje idealnie a nawet więcej: 5/10GB, z domeną pl/eu 100+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci livenet.pl, na początek kupisz sobie konto za 8 zl, (500 MB, cPanel, 5 G transferu,) sam zobacz, a potem konto za 30 zl Prioritarie (10 GB miejsca) itd. Polecam tylko livenet.pl

(Chyba że to bedzie ogromna strona, to home.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za OT, ale to wychwalanie home.pl już mnie trochę mierzi. Przecież jest wiele (chyba) firm traktujących poważnie swoich klientów. "Jak pewny serwis to tylko home.pl" - fetysz jakiś czy co? Ostatnio pojawia się coraz częściej progreso. I znowu wychwalanki na maksa. Pomijam już, że lefik chce mieć kilka domen i adresy mailowe w tych domenach a niedawno kilka osób pisało o beznadziejnych warunkach uruchamiania kont pocztowych na różnych domenach (braku możliwości ustawienia niezależnych kont o takiej samej nazwie w różnych domenach - nie wiem czy to aktualne). W progreso też chyba jest takie ograniczenie(?).

Sądząc z postu lewika jest on raczej początkujący i jak go jara oszczędność 60 zł na domenie to nie wciskajcie mu od razy najdroższych rozwiązań.

 

Sponsi: ja mam uptime 99,86 od kilku miesięcy na reselerze (co prawda na razie do testów, więc nie wyrabiam sporego transferu) za 20/miesiąc brutto (1,5GB/30GB). Wystarczająca niezawodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa!

 

Zamierzam zakupić miejsce na stronę firmową.

Potrzebuje mniej więcej:

- wolne miejsce ok 500MB (na początek ale nie więcej jak 1000MB)

- transfer chyba tak z 10GB na miesiąc

- możliwość zakładania własnych domen

- możiwość tworzenia adresow email, coś w stylu: biuro@domena, biuro@domena.inna, etc (podobno jest z tym problem w większości większych firm ?)

- możliwość zakupu domen w tej samej firmie co konto www (nie chce bawić sie w te rózne przekierowywania i w ogóle)

- no i oczywiscie dobry kontakt z firmą gdzie wykupię konto.

- jakiś dowód zakupu np: faktura !

- nie chce pchać sie do jakiś pseudo firm które są "podpięte pod firmę znajomego" !

Za 99 zł (brutto) możesz mieć nieco większe konto w www.i365.pl (43 miejsce w top100 i wciąż pnie się ku górze) - http://www.i365.pl/i365/springline.php - Opinie o tym hostingu znajdują się tutaj. Same pozytywy. Proponuję skorzystać z tygodniowego okresu testowego, na pewno będziesz zadowolony i na domenkę wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×