Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

dyskusje SixWishList.com

dyskusje SixWishList.com

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
105 odpowiedzi na ten temat

dyskusje SixWishList.com

#101 kori

kori

tibiawt.pl

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 postów
  • Imię:Sławek

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:59

A jak chronisz dane przed nieautoryzowanym dostępem?

nie mam istotnych danych, w tym żadnych osobowych, które by tego wymagały, 

są raczej informacją dla mnie i bezużyteczne dla każdego

ochrona... czy można tak nazwać trzymanie danych w folderach nadrzędnych niż dostępne publicznie i przechowywanie na zupełnie innym hoście?

Edytowany przez kori, 25 styczeń 2016 - 21:04.

• 0

#102 Gość_Filip Nowacki_*

Gość_Filip Nowacki_*
  • Goście

Napisany 25 styczeń 2016 - 21:09

A jak chronisz dane przed nieautoryzowanym dostępem?

nazwie je:

asdhq90612xd4iy214f.txt :P

• 0

#103 Miłosz

Miłosz

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4025 postów
  • Firma:Sys-Com / M-Networks Sp. z o.o.
  • Imię:Miłosz
  • Nazwisko:Oller

Napisany 25 styczeń 2016 - 22:04

Kori wyczerpał już możliwość wypowiadania się na tematy hostingów sixwisha i mintshosta. Reszcie też proponuję wyluzować i nie wracać do tematu. Wątek wyczerpany i tyle.

Jeśli pojawią się posty odnoszące do dwóch ostatnich stron, to będą nagrody.

• 0

#104 albena1

albena1

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 13:45

Witam,

Jestem totalnym laikiem w kwestii informatyki i wszystkiego co się z tym łączy (np hosting, serwery, obsługa, programowanie, strony itp) Zanim trafiłem na firmę Sixwishlist korzystałem z livenet bo było najtaniej i nie miałem zbytnich wymagań, po wielu latach gdy apetyt wzrósł zacząłem szukać innych hostingów. Z wielu korzystałem bardzo krótko (tzw próba na około 14dni), zahaczyłem na dłużej w mintshost, cal, castpol, ovh i jeszcze parę innych (kolejność przypadkowa - nie pamiętam chronologii i wszystkich nazw, to nie istotne). Na niektórych z nich miałem bardzo wielkie problemy, gdzie kończyło się to z natychmiastową blokadą stron.

W Sixwishlist mam najlepszą obsługę, jakiej do tej pory nie miałem. to co MUSIAŁEM zrobić sam u innych oni (Tomek i nie tylko) robili to z pasją, grzecznością, wielką cierpliwością, wyrozumiałością i profesjonalizmem i to bez dodatkowych opłat (jak to jest u innych). Jestem trochę upierdliwym człowiekiem, drożę temat aż do skutku ale też jestem wyrozumiały na bycie człowiekiem (popełnianie błędów). Trafiłem do Sixwishlist dzięki poleceniu i nie żałuję. Potrzebowałem pomocy, znalazłem ją tutaj na forum i stąd dostałem polecenie. Korzystam do dziś od grudnia 2014. Choć były różne sytuacje dość ciężkie, przy których w innych firmach NIC bym nie zdziałał lub musiałbym zapłacić słone pieniądze to tutaj jestem traktowany przyjaźnie i bez zdzierania "ostatniej koszuli" ze mnie :D Reagują szybko lub błyskawicznie w zależności od sytuacji czy coś jest na tzw "zapalenie płuc" czy za chwilę. Wystarczy zapytać a oni świetnie doradzą, na prawdę nie "gryzą", nie wstydzę się, że czegoś nie wiem, piszę, pytam, formułuję pytania tak jak umiem i czuję, bo nie znam języka IT.

Reasumując. Sixwishlist jest nastawiona na klienta nie na kasę, jak w większości firm. To nowy, całkiem inny standard usług, do których wiele firm nie dorosło.

• 0

#105 Jishnu

Jishnu

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 10:15

Ja również korzystam z oferty Sixwishlist i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Przez 2 lata korzystania z hostingu nie było żadnych odnotowanych przeze mnie awarii.

Support jest niesamowicie pomocny a wykorzystywany panel Plesk przypadł mi do gustu.

Do tego cena, która spodoba się każdemu Januszowi :)

• 0

#106 zapytanie

zapytanie

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisany 09 październik 2017 - 20:46

Zdecydowanie polecam sixwishlist. Bajka.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników