Skocz do zawartości
Banzai

[Szukam dedyka] i3/i5/i7/E3 + 16-32GB RAM + (i)Gpu + SSD + płatność cotygodniowa (lub co 2 tygodnie)

Polecane posty

Witam,

Szukam oferty na serwer dedykowany z możliwością płatności co tydzień/dwa za serwer.

Wszystkie najważniejsze "warunki" są wymienione w tytule tematu:
- serwer musi posiadać GPU (właściwie byle co 512 MB +) lub iGpu (procesory i3/i5/i7/E3 12x5),

- dysk SSD obojętnie jaka pojemność, byleby system wszedł i kilka GB wolnego miejsca było,

- 16-32 GB RAMu,

- łączę, jakie jest mi potrzebne, to "jedynie" 10 Mbps (no i wyżej oczywiście może być), więc w grę wchodzą nawet w zasadzie "prywatne" łącza,

- system Windows, wystarczy wersja testowa na miesiąc.

 

Do tej pory korzystałem z usług https://www.netdc.pl/ , początkowo, przez kilka dni, pojawiały się problemy.Traciłem dostęp do serwera co ~~ kilkanaście godzin, jednak po zwróceniu się do supportu wymienili/podmienili części w serwerze i od tamtego czasu wszystko działało bardzo sprawnie. W ramach rekompensaty dostałem sporo dodatkowego czasu na korzystanie z serwera.

Nie oferują oni jednak (niestety) płatności co tydzień/ co 2 tygodnie, a na tym by mi teraz zależało, więc jak ktoś jest w stanie podesłać/zaproponować jakąś ciekawą ofertę chętnie skorzystam.

 

PS.

Bardzo możliwe, że będę chciał 2 (o ile będzie taka możliwość) takie serwery wynająć, no ale to już po rozpatrzeniu ewentualnych ofert.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że serwer dedykowany potrzebujesz pod jakąś grę (zapewne pod bota). Jeżeli tak to bierz z MintsHost. SprintDataCenter oferuje lepsze wsparcie i jakość, ale Twoje zastosowanie nie potrzebuje tego.

 

W MintsHost masz bardzo tanie dedyki. Odkupisz jeszcze od kogoś wpln'y 50% taniej i masz dedyka prawie jak za darmo ; )

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×