Skocz do zawartości
KrzysztofeK

mod_rewrite, przekierowanie całej domeny na jeden inny adres + inne na jeden folder

Polecane posty

Cześć,

Borykam się z przekierowaniem w mod_rewrite strony na inną stronę. Już tłumaczę o co chodzi:

Mam stronę domena.pl i domena.eu. Wcześniej działał 1 skrypt na tych 2 o różnych językach, .pl dla PL .eu dla ENG. Teraz zdecydowałem, że główną domeną będzie eu, a PL zostanie w całości przekierowana. Zrobiłem w rewrite by przekierowywał cały adres domena.pl/cokolwiek na domena.eu/?sLang=pl (domena eu ma domyślny angielski, wiec jak wpisujemy domena.pl przekieruje nas na eu z pl językiem. Wszystko super, ale w wielu róznych miejscach m.in, w stopkach maili są adresy podane na domena.pl i po włączeniu rewrite nie działają te linki bo adres domena.pl/pliki/img.jpg kieruje na domena.eu/?sLang=pl. Jest jakieś polecenie by zostawić w spokoju ten folder?

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena.pl$
RewriteRule ^(.*)$ http://domena.eu/?sLang=pl [R=301,L]

Aktualnie EU jest zaparkowana na PL, mają ten sam katalog domowy.

I czy mod_rewrite działa dla linków np w mailu, jak mam domena.pl to czy mod rewrite ruszy ten link i wczyta obrazek z domena.eu? ?Bo może się męcze a tak naprawdę to gdzie indziej jest problem...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×