Skocz do zawartości
JanowWEB

Skrypt dla portalu miejskiego

Polecane posty

Witam, poszukuję skryptu dla portalu miejskiego. Rozważałem nad Joomla!, jednak chyba nie spełnia moich wymagań. Polecacie coś ciekawego? Jestem zainteresowany płatnymi skryptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najlepiej coś autorskiego. My robiliśmy prosty portalik informacyjny niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co uważacie nad webman'em? Myślę nad zakupem ich licencji.

 

Nie twierdzę że jest zły, ale w pewnych sprawa kiedy wymagana jest rozbudowa co przekłada się na kolejne modułu przy rozwiązaniach jak joomla czy wordpres jest to tanie i proste. Wszelkiego rodzaju skrypty gdzie będziesz musiał tworzyć na nowo elementy, mosty (fora internetowe) będą pochłaniały sporo pieniędzy i elementu w postaci czasu, który niejednokrotnie jest bezcenny. Według mojej skromnej opinii zaczynasz błądzić pod wpływem wizji wyłamującej się z ram zdrowego rozsądku. A to nie wróży nic dobrego dla twojego portalu , którego po prostu jeszcze nie ma. Jak chcesz zrobić coś unikalnego to po prostu zrób to ale opieraj o sprawdzone tematy gdzie internet sam w sobie będzie elementarnym czynnikiem twojego wsparcia technicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jaki masz budżet na to przeznaczony, bo jest wiele ciekawych autorskich skryptów wartych uwagi. Jednak cena ich jest różnorodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem licencję na skrypt webman. Orientujecie się może, czy są jakieś gotowe templatki, poza tymi dostępnymi w panelu administracyjnym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×