Skocz do zawartości
kori

Darmowe dyski sieciowe internetowe, duże

Polecane posty

jeżeli posiadasz informacje których brakuje, napisz

 

pojemność, max. rozmiar pliku, udostępnianie plików, udostępnianie folderów (lista wielu plików)/interfejs

 

25GB w górę:

Adrive 50GB/2GB/tak/nie/tylko www (wady: udostępnianie plików tylko z limitem 14dni)

Hubic 25GB/b.d./tak/b.d./b.d. (wady: udostępnianie plików tylko z limitem 5/10/30dni)
Mega 50GB/b.d./tak/b.d./tylko www

 

nielimitowana pojemność
5fantastic nolimit/nolimit/b.d.
Hive nolimit/250MB/tak/nie/tylko www (video limit 20GB)

badziewie:
Chomikuj nolimit/nolimit/tak/tak/tylko www (płatne pobieranie nie swoich plików powyżej 50MB)

Freedisc 30GB/b.d./tak/b.d./tylko www (płatne pobieranie nie swoich plików)

 

szczegóły dotyczące Adrive:

- aby łatwo wydobyć listę linków do udostępnianych plików wybieramy: simple view

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych wszystkich atrybutów to mi się nie chce szukać, ale z lepszych są

 

Google Drive (nowy interfejs jest rewelacyjny, szczególnie pod fotki i wideo, 15GB za darmo, a jeszcze niedawno obniżyli ceny),

 

Box.com (można zamontować jako udział davs:// czy jak to się nazywa, w różnych prmocjach nawet 50GB za darmo) i

 

hubiC (nie używałem, ale to OVH, więc übertanio).

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekali ostatnio, że mają mało użytkowników i, że Google utrudnia im pozycjonowanie. Dodali też, że jeśli się to nie zmieni to zamkną serwis - widocznie się to nie zmieniło skoro domena jest na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że każdy pliczek trzeba klikać by wyciągnąć link do pobierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem mega, ale jest jakieś oprogramowanie klienckie (nie webUI), które pewnie pozwala sprawniej pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z Mega jest wszystko fajnie i pięknie gdyby nie jedno ALE :) Poprzedni serwis Kima zamknęli, dane zabrali i dopiero po kilku latach stwierdzili że mogą je ludziom oddać. Teraz to się FBI może cmoknąć, na co komu kopie sprzed kilku lat? Nie twierdzę że z Mega może być tak samo, może tym razem nie zamkną mu serwisu i nie ukradną danych. Bo inaczej tego nie można nazwać. Przy okazji jeszcze mogli te dane przetrzepać jak się dało i dowiedzieć się co nieco o ludziach. Nawet jeżeli to były nic nie warte tabelki w Excelu czy zdjęcia nowego pieska. Jest to serwis kontrowersyjny i nie polegałbym tylko na nim. Bo potem będzie i płacz i wkurw. To drugie nawet słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś podesłał na priv: ninjashare.pl, ale tak obsrane reklamami że naprawdę szkoda zachodu.

 

powalające pojemnością poprzednie:

 

360 padaczka, transfery up 10KB/s down 30

http://softonet.pl/publikacje/poradniki/36.TB.na.pliki.czyli.najwiekszy.dysk.online.na.swiecie.Qihoo.360.Yunpan.Dropbox.OneDrive.czy.Google.Drive.moga.sie.schowac,210

hive lipny, max wielkosc pliku 250MB, chyba że video to wtedy 20GB
aczkolwiek zmieniłem rozszerzenie i leci, i na koncu niestety error
http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Hive-nieskonczona.chmura.za.darmo.dla.kazdego.Dropbox.Google.Drive.OneDrive.moga.sie.schowac,353

 

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2GB, takich maluczkich to jest dużo
chyba od roku już używam adrive 50GB
więc raczej szukam podobnych jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu uruchomiliśmy https://icloud.sixwishlist.com ale oficjalnie ta usługa nie trafiła do oferty ponieważ nie było czasu. Prawdopodobnie po nowym roku ,może w połowie 2015 coś się zmieni ale to nic pewnego. Wyjściowa pojemność to 50GB a końcowy pakiet 200GB. Mimo wszystko obecnie ilość zajętego miejsca oscyluje w granicach 3TB dzięki klientom którzy są z nami już długo a potrzebowali takiego rozwiązania na szybko.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jakiś program macie do synchronizacji tego z wybranym folderem na komputerze czy jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś program macie do synchronizacji tego z wybranym folderem na komputerze czy jak to wygląda u was?

 

Na obecną chwile nie ale jest dostępne pełne API. Nie pamiętam dokładnie kto ale kilku klientów coś tam sobie napisało do tego i używa. My zostawiliśmy tę usługę bo nie mamy czasu obecnie jej kontynuować. Zresztą to nie żadna tajemnica bo skrypt jest ogólnie dostępny za kilka dolarów więc to nie jest tak że jest nasz! Nic z tych rzeczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś usługi w Orange na abonament to oni daja 30GB dysk z darmowym transferem danych po sieci GSM. Oczywiście można z tego korzystać też na kompie, tablecie etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam dysk Orange i nie narzekam. Synchro kontaktów + backup zdjęć z telefonu.

 

Nic więcej nie potrzebuje. 1GB chyba obecnie mam i wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa, myślałem że coś waszego, autorskiego :)

 

Na autorskie rozwiązania trzeba mieć jeszcze więcej czasu! Sukcesywnie rozbudujemy tego typu rozwiązania ale teraz poświęcamy czas w innych kierunkach. Fakt jest taki że kilka projektów lata na naszych zasobach i wiele z nich nawet nie jest konkretnie powiązanych z marką ponieważ pewne działania poparte są pewnymi umowami. Patrząc jednak na obecny rynek, pomijając kwestię "bezpieczeństwa danych" szumnie poruszoną na całym świecie google tak myślę ma chyba najlepsze rozwiązania jeżeli chodzi o zabawki tego typu. Wprawdzie mam chromeboka ale siedzi na nim ubuntu więc nie używam go niestety z google a z owncloud.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×