Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam pytanie gdyż na oficjalnej stronie boxbilling nie posiada spolszczenia a tutaj na forum link wygasł czy ktoś posiada spolszczenie do tego skryptu nawet za jakąś skromną opłatą ?

 

AD.2 Co polecacie oprócz boxbillingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z systemów bilingowych można polecic jeszcze BIllManager'a

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO Billmanager jest stosunkowo drogi i ma mało opcji przydatnych na rynku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdyż na oficjalnej stronie boxbilling nie posiada spolszczenia a tutaj na forum link wygasł czy ktoś posiada spolszczenie do tego skryptu nawet za jakąś skromną opłatą ?

 

AD.2 Co polecacie oprócz boxbillingu?

 

Do czego konkretnie chcesz wykorzystać panel bilingowy? Jakie funkcje ma spełniać w odniesieniu do konkretnych modułów którymi ma zarządzać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawy, Płatności przelew/sms

- support no i Kupno pakietów integracja z DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawy, Płatności przelew/sms

- support no i Kupno pakietów integracja z DA

 

To proponuję skorzystać z whmcs, będziesz miał pewność że wymienione przez ciebie funkcje będą tam działały. Teoretycznie jak byś poszedł w BoxBilling to musisz zlecić moduł do obsługi SMS. Chodź pamiętam że kiedyś taki biegał po sieci jak było bum na BoxBilling. Niestety żaden darmowy obecnie panel nie daje sprawnie działających funkcji w odniesieniu do twojej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zleenie napisanie sms / przelew w PLN to juz pikuś bardziej martwi mnie to że mało skryptow posiada integracje z DA.

Myślałem jeszcze nad tym

http://allegro.pl/skrypt-hosting-www-za-sms-directadmin-dotpay-i4693455118.html

i tutaj pytanie czy jest coś autorskiego za $$ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zleenie napisanie sms / przelew w PLN to juz pikuś bardziej martwi mnie to że mało skryptow posiada integracje z DA.

Myślałem jeszcze nad tym

http://allegro.pl/skrypt-hosting-www-za-sms-directadmin-dotpay-i4693455118.html

i tutaj pytanie czy jest coś autorskiego za $$ ?

 

Pytanie na ile jest to bezpieczne , a dwa skrypt za 15zł? Proszę cię, oczekujesz że to będzie działać i spełni twoje oczekiwania. Nie wydaje mi się by było to dobre rozwiązanie. Pamiętaj że nawet jak byś skorzystał i coś przestanie funkcjonować do dopisanie poprawki to skryptu wymaga czasu. Przy rozwiązaniach profesjonalnych łatki są dopisywane na bieżąco. Pomyśl co by się stało kiedy masz klientów i nagle musisz migrować bo tanie rozwiązanie okazało się zawodne. Przerabiałem raz migracje z kilku paneli do jednego i najgorszemu wrogowi nie życzę. Czasem jest to zabawa nie warta zachodu. Zauważ również że pod względem wizualnym te wszystkie skrypty robione na "kolanie" wyglądają jak stronki z okresu jak usługi internetowe dopiero raczkowały. Naprawdę przy obecnej cenie miesięcznej nawet bo nikt nie mówi że masz sobie kupić whmcs masz sporo problemów z głowy a integracja jest prosta. Sporo modułów darmowych a jak już chcesz skorzystać z płatnych to jest to warte tej inwestycji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację tylko chcąc się pobawić nauczyć i zobaczyć jak to jest z strony administracyjnej, poznać i nauczyć się. Nie chcę robić konkurencji bo nie o to chodzi tylko o kwestię nauki ;]. A pytanie czy jest sens inwestować w projekt tylko do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację tylko chcąc się pobawić nauczyć i zobaczyć jak to jest z strony administracyjnej, poznać i nauczyć się. Nie chcę robić konkurencji bo nie o to chodzi tylko o kwestię nauki ;]. A pytanie czy jest sens inwestować w projekt tylko do nauki ?

 

No oczywiście, każda forma poznawania wiedzy jest warta zachodu. Ale czego się nauczysz korzystając z rozwiązań , które praktycznie są do du..y. Automatycznie obrany kierunek i chęć poznania pewnych zagadnień również będzie do du..y. Trzymasz się DA, akurat ja nie cierpię tego panelu bo to dla mnie taki Trabant. Ale to tylko moje zdanie. W wielu przypadkach po prostu jest to ograniczenie bo większość paneli billingowych wspiera cPanel czy Plesk. Gdybyś chciał coś pod cPanel lub Plesk to pewnie by nie było problemu ale ze względu na wybrana formę płatności wrócimy z powrotem do whmcs. Nie pamiętam ale kiedyś na wht pisałem o panelu obsługującym ISP + obsługa domen z OVH. Rozwiązanie fajne bo ISP jest fajnym panelem hostingowym i posiada sporo ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem API. Może warto pójść w tym kierunku? Wszystko zależy czego chcesz się nauczyć. Jak chcesz stworzyć małą usługę hostingową to świetnie! Od małych tematów tworzy się te duże. Nie jest powiedziane że się nie uda. Ale zawsze warto podejść realnie do tematu, im mniej zawodnych elementów tym większe szanse że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację lecz jest mały myk chcąc coś stworzyć trzeba mysleć o przyszłości, celować w panele już gotowe lub wydawać $$ na własne... ale dochodzi kwestia zabezpieczen ciągłej modyfikacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten skrypt za 15zł jest o kant 4 liter. Nie ma opcji fakturowania, baza klientów to jedynie mail i termin ważnosci...

Przejęliśmy jakiś czas temu hosting, który na tym bazował. Od razu mogę Ci powiedzieć, że nie warto z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację lecz jest mały myk chcąc coś stworzyć trzeba mysleć o przyszłości, celować w panele już gotowe lub wydawać $$ na własne... ale dochodzi kwestia zabezpieczen ciągłej modyfikacji itp.

 

Tak było jest i będzie. Załóż sobie pewien plan , określ jakie jesteś wstanie ponieść koszta i działaj. Ale opieraj swoje działania na sprawdzonych rozwiązaniach bo upadek może boleć, nawet jak to była tylko chęć pozyskania wiedzy. Nie pamiętam gdzie ale miałem chyba integrację płatności SMS + panel bilingowy jako moduł do zpanel. Ale zabij mnie nie mam pojęcia gdzie to teraz siedzi. Dalej jednak to nie jest solidna podstawa bo oparta na chwiejnych rozwiązaniach. No cóż, powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

Pytanie na ile jest to bezpieczne , a dwa skrypt za 15zł?

 

Do tego ukradziony ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nic nie rozumiesz ;-) Nie znasz historii to się nie odzywaj, please.

 

Widzę nawet sprzedałeś domenę, którą wcześniej miałem (wygasła, nie opłaciłem - przejąłeś / opchnąłeś). Odgryzasz się za coś? Może lepiej nie pytam.

 

Co do paneli - napisz do mnie autorze tematu, wymyślę coś (mam kilka dodatków do Boxbilling - między innymi SMS) :)

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie opchnełem zauważ że wszystkie domeny jakie tu rozdaję na WHT są za DARMO ! skoro ty nie potrafisz opłacić domeny albo poprowadzić projektu to już naprawdę jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×