Skocz do zawartości
Gość thetox

Internet neostrada

Polecane posty

Gość thetox

Hej

 

Mieszkam na wsi a neostrada jest chyba podajże w tp, u mnie nie ma lini tp, ale słyszałem ze jest jakiś specjalny modem czy taka linia za 29,24 zł opłata za utrzymanie linii co miesiąc plus oczywiście jeszcze abonament za sam internet.

Przy opcji do 80Mb/s wychodzi suma opłat miesięcznych: 88,24 zł

 

Obecnie mam 4Mb/s za prawie 70zł miesięcznie bo mieszkam tu gdzie mieszkam.

 

Więc czy da rade tak założyć internet na tej specjalnej Lini? Może ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a po 3 tygodniach stwierdzą żeś upierdliwy użytkownik u obniżą ci prędkość do kilku kilobajtów zdarza się ze dadzą łaskawie ten megabajt bez limitu ale LTE to wielka bajka. Mobilny internet jest tylko dla tych którzy faktycznie z niego są zmuszeni korzystać spróbuj się z operatorem obecnym dogadać o te kilka mb więcej za sensowną sumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a po 3 tygodniach stwierdzą żeś upierdliwy użytkownik u obniżą ci prędkość do kilku kilobajtów zdarza się ze dadzą łaskawie ten megabajt bez limitu ale LTE to wielka bajka. Mobilny internet jest tylko dla tych którzy faktycznie z niego są zmuszeni korzystać spróbuj się z operatorem obecnym dogadać o te kilka mb więcej za sensowną sumkę . Lub wykorzystaj efekt gumki od majtek umowa na 36 miesięcy pod warunkiem iluś megabajtów.

Edytowano przez Łukasz Bodziony (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepiej jak zadzwonisz do nich i się zapytasz czy jest możliwość utworzenia u Ciebie przyłącza. Nikt z fusów nie wywróży czy akurat w Twoim przypadku firma się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak zadzwonisz do nich i się zapytasz czy jest możliwość utworzenia u Ciebie przyłącza. Nikt z fusów nie wywróży czy akurat w Twoim przypadku firma się zgodzi.

 

Jak usłyszy cenę za instalację to będzie chciał ich zaj.. własną pięścią . Dla jednej osoby nie zrobią tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak usłyszy cenę za instalację to będzie chciał ich zaj.. własną pięścią . Dla jednej osoby nie zrobią tego.

 

Ale się dowie. Ciekawe dlaczego nikt tego wcześniej nie napisał tylko zaczynacie pisać o jakimś LTE, którego on na wsi nawet nie uruchomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie LTE to śledziłem wątek na innym forum i każdy kto zaczął korzystać z tego netu wypisywał same pochwały, jak ten net zapierdziela, jednak te same osoby po kilku miesiącach użytkowania już takich pochwał nie pisały :) Taki internet jest dobry jak ktoś sprawdza pocztę przegląda strony jednak każda osoba która wykracza poza te ramy i notorycznie przekracza limit jest traktowana jak uciążliwy użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej radiówkę ? znajomy w lubuskim ma sieć radiową i muszę przyznać że całkiem fajnie to chodzi, za 70 zł dostajesz 20/10 Mbps (i jest to realna prędkość), jest podpięty pod 3 operatorów w tym plix'a. Poszukaj w swoim rejonie na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz daleko do centrali to parametry lotów powinieneś mieć dobre z TP.

Ja przy internecie do 10Mb wyciągam 9 i jest to dość stabilne.

 

3874991128.png

 

Do centrali mam kilometr. Oczywiście mieszkam na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na wsi o takiej prędkości zapomnij.

Mowie ze tylko tyle jest w ofercie, z 20mb/s był był zadowolony ale i dyszka styknie ;)

Dzwoniłem na nr 801 505 505 powiedziałem ze mieszkam na wsi podałem cały adres mowie

ze mam linie telefoniczną ale nie tp tylko innej firmy, ze tp nie ma u mnie babka

powiedziała abym dał jej chwile o ona sprawdza i mówi ze jej pokazuje ze można założyć bez problemu.

Dopiero w styczniu mi się kończy umowa z obecnym operatorem wiec mam czas do

sprawdzenia.

Podejdę jeszcze do najbliższego od działu, a najlepiej zamówić pewnie by było usługę

do domu wiec w tedy będzie wiadomo na 100%

Na ich stronie gdzieś tam mi wyskoczyło ze pomimo tam błędu weryfikacji przez stronę internetowa coś w tym stylu, zamów usługę a my to sprawdzimy.

Obecnie telefon i internet mam w jednej firmie i kończy mi się w styczniu telefon i internet.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×