Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

Serwer dedykowany sponsoring/wspólpraca

Polecane posty

Witam. Szukam kogoś kto ma wolny serwer dedykowany.

Transfer: najlepiej bez limitu albo ok 10 Tb

Dysk: 500GB min

Reszta parametrów ciężko mi powiedzieć.

Mam stronę internetową. Jest to hosting zdjęć. Nie stać mnie za bardzo, żeby po opłaceniu serwera wykupować jeszcze pozycjonowanie i strona praktycznie stoi w miejscu. Więcej idzie na serwer niż strona zarabia. Dlatego wolałbym aby ktoś mi udostępnił serwer a ja te pieniądze przeznaczałbym na pozycjonowanie. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany współpraca to za serwer mogę zaoferować zyski z reklam.

 

do
100zł 90%
200zł 85%
300zł 80%
400zł 75%
500zł 70%
600zł 65%
700zł 60%
800zł+ 55%

 

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na pw. W połowie listopada dam znać osobie zainteresowanej gdyż czekam na decyzję osoby u której obecnie trzymam serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogoś kto ma wolny serwer dedykowany.

Transfer: najlepiej bez limitu albo ok 10 Tb

Dysk: 500GB min

Reszta parametrów ciężko mi powiedzieć.

Mam stronę internetową. Jest to hosting zdjęć. Nie stać mnie za bardzo, żeby po opłaceniu serwera wykupować jeszcze pozycjonowanie i strona praktycznie stoi w miejscu. Więcej idzie na serwer niż strona zarabia. Dlatego wolałbym aby ktoś mi udostępnił serwer a ja te pieniądze przeznaczałbym na pozycjonowanie. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany współpraca to za serwer mogę zaoferować zyski z reklam.

 

do

100zł 90%

200zł 85%

300zł 80%

400zł 75%

500zł 70%

600zł 65%

700zł 60%

800zł+ 55%

 

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na pw. W połowie listopada dam znać osobie zainteresowanej gdyż czekam na decyzję osoby u której obecnie trzymam serwer.

 

Patrząc na ceny serwerów to ta strona wcale nie zarabia. Więc ciężko rozmawiać o zyskach? Kwestia zainteresowania to jedynie kliknięcie by serwer był gotowy do instalacji ale warto by było żebyś podał link to strony lub statystyk na temat UU. By ktoś był zainteresowany musi brać wiele elementów jak wielomiesięczna opłata, prawidłowe działania związane z pozycjonowaniem i ewentualne dbanie o wizerunek. Napisz może jeszcze coś na temat samych odbiorców/użytkowników tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być to po prostu to cloud lub vps?

Aż tak masz dużo grafik na dysku, że to waży 0,5 TB? :o

Bo wątpię w to. Na tiktalik za 8zł/msc masz dysk 20 GB i 2 TB transferu. Oczywiście możesz zastosować CDN aby rozłożyć ruch na serwery aby nie bić transferu na jeden cloud.

 

Napisz konkretnie ile zużywasz dysku, ile masz wyświetleń image per dzień.

Edytowano przez lyca (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak masz dużo grafik na dysku, że to waży 0,5 TB? :o

Pół TB danych to nie jest już nie wiadomo ile w tych czasach....

 

 

 

 

Bo wątpię w to. Na tiktalik za 8zł/msc masz dysk 20 GB i 2 TB transferu. Oczywiście możesz zastosować CDN aby rozłożyć ruch na serwery aby nie bić transferu na jeden cloud.

Od rozkładania ruchu są loadbalancery :)

 

Napisz konkretnie ile zużywasz dysku, ile masz wyświetleń image per dzień.

 

Dokładnie, napisz coś więcej o ruchu, co to za strona.... Zużywasz 10TB transferu czy mówisz tak już z zapasem?

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być to po prostu to cloud lub vps?

Aż tak masz dużo grafik na dysku, że to waży 0,5 TB? :o

Bo wątpię w to. Na tiktalik za 8zł/msc masz dysk 20 GB i 2 TB transferu. Oczywiście możesz zastosować CDN aby rozłożyć ruch na serwery aby nie bić transferu na jeden cloud.

 

Napisz konkretnie ile zużywasz dysku, ile masz wyświetleń image per dzień.

 

Musi być do dedyk albo jakiś mocy vps. Z tego co pamiętam jak miałem jeszcze hosting wykupiony w ovh to transfer miałem ok 5t miesięcznie nie wiem ile jest teraz bo nie mam dostępu do takich informacji. Na stronie jest ok 2mln plików z czego raz już duża część była kasowana. Oferujesz mi jakiś serwer za 8zł miesięcznie a na ovh zablokowali mi hosting za ponad 300zł za rok.

Daj linka do tej strony.

www.e-fotek.pl

Pół TB danych to nie jest już nie wiadomo ile w tych czasach....

 

 

 

 

Od rozkładania ruchu są loadbalancery :)

 

 

Dokładnie, napisz coś więcej o ruchu, co to za strona.... Zużywasz 10TB transferu czy mówisz tak już z zapasem?

Ciężko mi powiedzieć. Jak miałem hosting z ovh na początku to zużycie największe z tego co pamiętam to było ok 5T. Jeżeli strona była by pozycjonowana to na pewno by się jeszcze zwiększyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Musi być do dedyk albo jakiś mocy vps. Z tego co pamiętam jak miałem jeszcze hosting wykupiony w ovh to transfer miałem ok 5t miesięcznie nie wiem ile jest teraz bo nie mam dostępu do takich informacji. Na stronie jest ok 2mln plików z czego raz już duża część była kasowana. Oferujesz mi jakiś serwer za 8zł miesięcznie a na ovh zablokowali mi hosting za ponad 300zł za rok.

www.e-fotek.pl

 

Ok, już trochę więcej informacji , ale jak to jest że nie masz danych co do ilości transferu? Jaka jest obecnie powierzchnia i jaki jest średni przyrost miesięczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, już trochę więcej informacji , ale jak to jest że nie masz danych co do ilości transferu? Jaka jest obecnie powierzchnia i jaki jest średni przyrost miesięczny?

Nie mam takich danych bo po prostu ktoś mi udostępnia serwer tak, ze ja niczym nie muszę się zajmować. Z tego co patrzyłem w informacji o systemie na swojej stronie to strona zajmuje 317.666 Gigabytes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich danych bo po prostu ktoś mi udostępnia serwer tak, ze ja niczym nie muszę się zajmować. Z tego co patrzyłem w informacji o systemie na swojej stronie to strona zajmuje 317.666 Gigabytes

 

W porządku rozumiem. Więc jak będziesz zainteresowany to napisz kilka słów na team@sixwishlist.com

Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd miałem wiedzieć, że tyle plików jest.

Myślałem, że to dopiero start ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×