Skocz do zawartości
HoffiPL

[POSZUKJĘ] Serwer VPS Windows (zdalny pulpit)do serwerów gier

Polecane posty

Witam, jak w temacie poszukuję serwera VPS (jedno IP z odblokowanymi portami) do postawienia serwerów Gier (Typu Teeworlds, Terraria, Minecreaft, Counter Strike) Z systemem operacyjnym Windows! oraz odstępem do zdalnego pulpitu. Szukam coś w zakresie 20-35zł/mc. Z ROZLICZANIEM GODZINOWYM.Oraz mozliwością płatnośći przez DOTPAY!. Wymagania nie muszą być zbyt specjalne (wystarczy 512ram, 10gb dysk, łącze min.10mb/s, bez transferu danych) CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POLECIĆ TAKI HOSTING (POLSKI)

naszukałem się w internecie, anie moge nigdzie znaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z naszej strony mogę zaoferować pakiet z systemem Windows 2008 R2 o następujących parametrach:

  • procesor 1,5GHz
  • pamięć RAM 512MB - gwarantowana
  • dysk 20GB na macierzy RAID10
  • łącze 30 Mbps bez limitu transferu
  • 1 adres IPv4+obsługa IPv6, opcja zmiany revdns
  • lokalizacja Gdańsk
  • SLA 99,9% w skali roku

w cenie 49zł z vat za miesiąc. Akceptujemy płatności przelewem na konto, PayPal oraz PayU (praktycznie takie sam opcje płatności jak ma Dotpay).

Zamówienie można złożyć pod adresem: http://hitme.net.pl/serweryvps_z_windows (pakiet Win512) - w kwestii zmiany limitu transferu na port, prosimy o kontakt z BOK.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty biuro@hitme.net.pl

 

Dane rejestrowe firmy:

Hitme.pl Marek Bajerski

ul. K.Porębskiego 64/22

80-180 Gdańsk
NIP: 879-248-70-67
REGON: 340405340
http://www.hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do zapoznania sie z naszą ofertą serwerów VPS WINDOWS:

 

VPS WINDOWS

 

Za 49zł miesięcznie otrzymasz od nas:

2Ghz procesor

1GB ram

20GB dysk

Nielimitowany transfer

 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes zainteresowany mam do odsprzedania vps z win 2008 r2

procek 2 GHz

ram 2048 GB

dysk ssd 30 GB

1 adres ip wszystkie porty odblokowane

wirtualizacja pełny kvm

lokalizacja Poznań

oplacony na 6 miesiecy

Odsprzedam gdzyż zmienily sie plany wiecej info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdziesz, za mało środków chcesz na to przeznaczyć i w ogóle małe masz pojęcie o wymaganiach. Jestem świeżo po podobnych poszukiwaniach jak Ty. Np dostałem promocję od hitme, server na pare dni za grosze (vps). Niby wszystko ładnie fajnie - odpalilem na nim server gry Left 4 dead 2 - gry na 8 slotów. To server ten oferował mi max tickrate 20 , a ustawiłem go tylko na 100 (spadki tickrate powodowały , że nie dało się grać) i sam na nim byłem !
Określ konkretnie co chcesz mieć na tym vps to może pomogę.

 

To , że firma pisze , że ten vps ma np 2x3.0ghz i milion ramu nic Ci nie gwarantuje.

Edytowano przez diceboy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeżeli chodzi o windows to tylko fizyczna maszyna się sprawdzi. Windows jest zasobożerny.

Mylisz sie, na VPSie z odpowiednią konfiguracją sprzętową Windows działa bardzo dobrze.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mylisz sie, na VPSie z odpowiednią konfiguracją sprzętową Windows działa bardzo dobrze.

 

Osobiście korzystam z Windowsa zwirtualizowanego oraz fizycznego i potwierdzam że oba działają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez kolego pod uwagę, że każdy hosting kłamie. Nie masz gwarantowanej mocy[w przypadku vps] - oni podają ew. maksymalną nie stałą moc w żaden sposób jak np na kompie w domu

Edytowano przez diceboy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez kolego pod uwagę, że każdy hosting kłamie. Nie masz gwarantowanej mocy[w przypadku vps] - oni podają ew. maksymalną nie stałą moc w żaden sposób jak np na kompie w domu

 

Bzdura. Da się jak najbardziej kupić serwer z "gwarantowaną mocą" - zarówno pod względem CPU, RAM jak i nawet IOPS. Tylko że eee... nie za ekwiwalent miski ryżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×