Skocz do zawartości
jasiek07

sprzedam serwer dedykowany za 30zł dzisiaj opłacony na miesiąc

Polecane posty

Witam, mam serwer w online.net za €9.99 o parametrach:

 

1 core @1.6 Ghz x64, VT Memory 2 GB DDR2 Hardware KVM over IP On demand Storage 500 GB Hybrid + SSD

 

Na łączu gwarantowanym 150mbps (w rzeczywistości nawet do 250mb). Nielimitowany transfer danych.

 

Serwer działa znakomicie. Zleciłem rezygnację, ponieważ go już nie potrzebuję, ale jak się dowiedziałem trzeba to zrobić przed 20 dniem miesiąca, zrobiłem to za późno i pobrali mi opłatę za kolejny miesiąc.

 

Dlatego na sprzedaż mam ten serwer. Cena za każdy miesiąc to 9.99€, według mnie taniutko jak za dedyka, lepiej chyba nigdzie nie ma. Jak wspomniałem kolejny miesiąc opłacony. Oddam go za 30zł.

 

Można go wykorzystać pod streaming, www, czy cokolwiek innego.

 

Przyjmują tylko wpłatę za pomocą karty, dlatego po sprzedaży trzeba wprowadzić dane swojej karty.

 

Na koniec wspomnę tylko, że firma online.net pobiera 20€ opłaty jako koszty instalacji serwera, u mnie takiej opłaty nie ma więc 20€ w kieszeni :)

 

Przyjmuję wpłatę paypalem, bankiem

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena za każdy miesiąc to 9.99€, według mnie taniutko jak za dedyka, lepiej chyba nigdzie nie ma. Jak wspomniałem kolejny miesiąc opłacony.

 

Poza profitem w postaci braku opłaty instalacyjnej to taniutko nie jest, bo serwer ten obecnie kosztuje 5,99 :huh:

 

http://www.online.net/en/dedicated-server/dedicated-server-overview-perso

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30zł wobec 5,99€ + 20€ to zdecydowanie taniutko. Nadal 20€ zostaje w kieszeni, co według mnie jest okazją.

Szczególnie, że za te pieniądze to i dobrego vpsa nie ma :P a co dopiero dedyka z gwarantowanym łączem :)

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×