Skocz do zawartości
miras

Streaming przez własny serwer vps - co i jak

Polecane posty

Witam, temat mnie nurtuje od dawna, teraz mam trochę czasu, żeby się tym zająć - mógłby mi ktoś opisać jak to działa / jak to się robi? Mianowicie chodzi o streaming np. jakiegoś meczu przez własny serwer vps, nie czekam na instrukcje, ale chociaż jakieś słowa kluczowe, po których mógłbym coś wygooglować. Moja wiedza na ten temat = 0 :)

 

Dzięki z góry!

Edytowano przez miras (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy content ma być legalny czy piracki? Bo fraza "mecze online" wywołuje u mnie zapalenie się lampki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w streamingu są kilogramy łącza napisane przez kolegę wyżej. To nie są byle jakie ilości bo na bardzo przeciętno-niskiej jakości BYĆ MOŻE zmieścisz się w 1mbps/user, a to da Ci 100 userów MAX, odliczając jakiś limit bezpieczeństwa ~80-90, i to przy założeniu gwarancji tego 100 mbps, a takowa gwarancja jest dość droga. Już nawet nie wspominam o obowiązkowym nielimitowanym transferze bo wszystko pójdzie bardzo szybko.

 

Koszta, koszta, koszta. Taki streaming jest najczęściej bardzo mało opłacalny, chyba że robisz to na dużą skalę i liczby cztero-pięciocyfrowe na miesiąc cię nie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×