Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuję informacji gdzie najlepiej zakupić serwer dedykowany wykorzystywany do obliczeń (wykorzystanie watków procesora w jak największej ilości). Ram i łącze nie jest takie ważne, bardzo możliwe że nie będzie tam stała żadna strona www. Potrzebny tylko linux i dostęp po ssh.

 

Przeglądałem oferty to 1and1 miało dobre ceny, ale złe opinie w necie. OVH ma nawet dedykowany serwer pod obliczenia, ale beta. Na Amazon wszystko płatne w zależności od wykorzystania. Mnie bardziej interesuje stała cena miesięczna.

 

Budżet 200zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jakie obliczenia. OVH ma też budżetową ofertę, którą napakowali xeonami (KS-6), ale musiałbyś go sobie upolować, bo jest dostępny tylko czasem. Ktoś tutaj podawał linka do jakiegoś sprawdzacza/powiadamiacza.

 

Czemu ich bety nie chcesz używać?

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jakie obliczenia. OVH ma też budżetową ofertę, którą napakowali xeonami (KS-6), ale musiałbyś go sobie upolować, bo jest dostępny tylko czasem. Ktoś tutaj podawał linka do jakiegoś sprawdzacza/powiadamiacza.

 

Czemu ich bety nie chcesz używać?

 

Skrypty pythonowe i java. Typowa matematyka.

 

Co do OVH zapisałem się na testy, chętnie sprawdzę. Ale jest np dodatkowa płatnośc 0,32 PLN Netto /godzina /rdzeń, czyli przy 4 może wyjśc 30zł dziennie.

Edytowano przez pixeldot (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×