Skocz do zawartości
usern

Tani hosting WWW- alternatywa dla linuxpl.com

Polecane posty

Nie mam czegoś takiego.

 

Mogę jeszcze raz spróbować przeprowadzić zamówienie. Przejdzie na tych samych danych bo na mail dostałem link o kontynuacji zamówienia ale on również teraz wskazuje na błąd bo prawdopodobnie działa tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się udało, zamówienie złożone. Dzięki za pomoc.

 

Wybrałem usługi hostingowe firm 2ap.pl oraz globalnetwork.pl.

 

Rejestracji domeny dokonałem u forpsi.pl.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zadam jeszcze jedno pytanie.

 

Czy biznes-host.pl przewyższa jakością usług w zakresie szybkości i stabilności (w moim przypadku na stronie będzie forum) globalnetwork.pl i 2ap.pl?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy biznes-host.pl przewyższa jakością usług w zakresie szybkości i stabilności (w moim przypadku na stronie będzie forum) globalnetwork.pl i 2ap.pl?

 

 

To czy Twoje forum będzie działało szybko na jakimś serwerze zależy głównie od Twojego skryptu, przetestuj serwery, inaczej się nie dowiesz bo ma na to wpływ zbyt wiele czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum oczywiście będzie na skrypcie phpbb3 i właściwie to wszystko.

 

Chodzi mi o to czy serwery globalnetwork.pl i 2ap.pl dorównują stabilnością i szybkością chwalonemu tutaj biznes-host.pl.

 

Na niekorzyść 2ap.pl w stosunku do innych ofert jest niski SLA bo wynosi tylko 99,5%.

 

Edytowano przez zapytanie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co widać na stronie, nie musi się odnosić do realnego uptime.

 

Ten sam uptime możesz mieć w ciągu roku, ale także w ciągu np godziny, więc nie masz konkretnego odniesienia co do takiej informacji umieszczonej na stronie i w to raczej bym nie wierzył.Musisz przetestować, zainstalować odpowiednie narzędzia do monitoringu, wtedy będziesz wiedział, jednak te kilka godzin przerwy w skali roku to w zasadzie norma we wszystkich firmach.

 

U nas realny uptime serwerów współdzielonych średnio wynosi 99.8% w skali roku, ale wystarczy chwilka i ta wartość spadnie np przy oknie serwisowym kiedy trzeba restartować serwer itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak działa ct8.pl (choć przez ostatnie ponad 2 lata korzystałem z innego darmowego usługodawcy) i jak na darmowe jest nieźle ale jeśli by tak miało być na płatnym to byłoby słabo. Oczekuję większej szybkości i wyższej stabilności.

W tej kwestii musiałyby się wypowiedzieć globalnetwork.pl oraz 2ap.pl jak to jest/jak to będzie.

 

Niemniej interesują mnie oceny praktyków.

 

 

Nawiasem mówiąc ciekawe oferty z 90% rabatem mają aktualnie futurehost,pl oraz kei.pl ale w tym wypadku odstraszają nieco ceny przedłużeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak działa ct8.pl (choć przez ostatnie ponad 2 lata korzystałem z innego darmowego usługodawcy) i jak na darmowe jest nieźle ale jeśli by tak miało być na płatnym to byłoby słabo.

 

 

Każdy płatny hosting będzie lepszy od darmowego, nie masz co porównywać. Jeśli zależy Ci jednak na jakości to szukaj czegoś droższego.

 

 

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak działa ct8.pl (choć przez ostatnie ponad 2 lata korzystałem z innego darmowego usługodawcy) i jak na darmowe jest nieźle ale jeśli by tak miało być na płatnym to byłoby słabo. Oczekuję większej szybkości i wyższej stabilności.

W tej kwestii musiałyby się wypowiedzieć globalnetwork.pl oraz 2ap.pl jak to jest/jak to będzie.

 

Niemniej interesują mnie oceny praktyków.

 

 

Nawiasem mówiąc ciekawe oferty z 90% rabatem mają aktualnie futurehost,pl oraz kei.pl ale w tym wypadku odstraszają nieco ceny przedłużeń.

Co rozumiesz przez większą stabilność i szybkość? Tym samym co oczekujesz za 50zł rocznie? To zaczyna być dość dziwne rozumowanie bo albo chcesz mieć jakość albo cenę. Każdy z usługodawców pragnie zapewnić optymalne warunki umowy z klientem zwłaszcza kiedy rozmawiamy o usłudze współdzielonej. Jak sama definicja wskazuje zasoby są dzielone dla wielu użytkowników. Odnośnie stabilności i szybkości to nie tylko usługodawca odpowiada za nią ale i użytkownik usługi np nie ładując na stronę skryptów bez optymalizacji i zbędnych elementów czy ciężkich grafik. To jest temat rzeka ale rozmawiamy tu o 50zł , które jak podzielisz przez 12 miesięcy wychodzi tobie niecałe 4,2zł. Przenieś sobie tą cenę na procentowe utrzymanie zasobów , odpowiadanie na zgłoszenia i podcieranie nosa klientowi który 40 raz wgrywa skrypt bo za każdym razem robi coś źle. Pokaż link do tego forum to od razu Tobie powiem czy utrzymasz to forum za 50 zl stabilnie i szybko w pułapie cenowym jaki sobie określiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilnie to stabilnie a szybko to szybko. Nie wiem co tu wyjaśniać. Wszystko jest jasne.

Co do zgłoszeń to jeśli jest stabilnie i szybko to nie ma zgłoszeń.

 

 

PS. Czy skrypt phpbb3 wymaga jakiś optymalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omijasz kolego podstawowy element i nie czytasz ze zrozumieniem więc po prostu pokaż link do forum i wszystko się wyjaśni. Chcesz stabilnie to 200zł chcesz szybko to 400zł chcesz tanio lądujesz na darmowym i potem zakładasz post tutaj. Nic nowego zresztą od tego jest to forum. Cóż , życzę powodzenia ale głownie usługodawcą. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie.

Przy kwocie 50 zł powinno być równie szybko i stabilnie, z większym akcentem na to drugie, jak przy kwocie 200 zł czy 400 zł.

Natomiast droższe usługi to głównie wielkość i moc bo szybkość i stabilność powinny być na każdym poziomie.

Oczywiście jeśli to wszystko jest wykorzystywane ze zdrowym rozsądkiem.

Reasumując oczekuję za 50 zł nienagannej usługi w w ramach oznaczonych parametrami i nie wątpię że są firmy które spełniają moje warunki.

 

Zostaję z globalnetwork.pl oraz 2ap.pl.

 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze prośbę.

 

Czy ktoś mógłby pomóc ze zmianą koloru tła w stylu forum?

Chodzi o ten styl i zmianę białego tła. - http://demo.phpbb3styles.net/we_clearblue?sid=8f9558404d059bc479cbf92c2ed24080

Wystarczy że ktoś wskaże w którym miejscu kodu trzeba zmienić kolor.

 

Kodu tu nie wklejam ale gdyby ktoś chciał pomóc to wyślę pw lub mail.

Edytowano przez zapytanie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×