Skocz do zawartości
Lordziqqq

[wirtualny]Serwer Pod Gre Rpg

Polecane posty

Poszukuje hostingu lub sponsora na strone zawierającą gre multiplayer online obsługiwaną z przeglądarki .

 

Adres strony to : www.hogwart-rpg.net

 

W tej chwili sponsoruje strone pewien nasz przyjaciel i stoi na jego serwerze dedykowanym jednak serwer często zalicza pady bo jest słaby.

 

Wymagania gry :

 

Pojemność konta : 100 MB na razie starczy

Transfer : w ostatnim miesiącu zjadła 40 GB dziś jest 12 maj a już 19 GB ma zjedzone podejrzewam że 50-60 GB miesięcznie wystarczy

Baza SQL : oczywiście musi być

Aliasy e-mail też się przydadzą

Własne domeny : przynajmiej 1

 

Oglądalność strony : koło 500 Unikalnych dziennie ostatni miesiąc łącznie 5629 unikalnych sprawdzone w statystykach serwera

 

Czekam na oferty najlepiej sponsoring bo strona ma dużą oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 dziennie to raczej żałośnie mało jak na taki ruch. Będziesz miał problem znaleźć coś za friko. Lepiej pomyśl nad optymalizacją, bo serwis tego typu nie powinien ciągnąć tyle ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze RPG to chyba normalny ruch nawet przy tak małej liczbie unikalnych. Nie musi to być za friko napisałem przecież że wole sponsoring ale nie odrzucam ofert pieniężnych tylko wszystko w pewnych granicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o ruchu "z palca" tylko po przyjrzeniu się witrynie. Gdybyś popracował nad przerobieniem przedpotopowego kodu to byś już zyskał z 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nad kodem będę walczył w każdym razie i tak potrzebuje teraz pilnie serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, zapraszam pana na gg:7874795 mam nadzieje ze się dogadamy transfer daje b/o i całe konto za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×