Skocz do zawartości
XYZ-DG1

Pytanie o wartość domeny...

Polecane posty

Witam,

jeśli założony nie pasuje do tego działu z góry przepraszam.

posiadam domenę odzywkidowlosow.pl od 2011-08-24

Na początku pod domeną tą działał taki "ala serwis" z różnymi poradami, recenzjami, blogiem na temat kosmetyków i nie tylko (takie różności)

Strona była pozycjonowana i np. frazy odżywki do włosów, kosmetyki do włosów itp. były na miejscach od top 1 do top 10. Potem usunęłam ten serwis całkowicie i z braku czasu domena jest wolna.

Powiedźcie mi proszę czy jest ona coś warta? czy ktoś zechce ją kupić? czy mogę gdzieś wystawić domenę na sprzedaż (jeśli tak będę wdzięczna za linki) i czy w ogóle warto?

Na co potencjalny kupiec zwraca uwaga podczas zakupu domeny?

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z tego co pamiętam gdy zaczęłam pozycjonować stronę to był PR 1 a innych rzeczy jak Trust Flow nie sprawdzałam :( Potem przez dłuższy czas wisiała sobie strona pod tą domeną, jednak nie miałam czasu się nią zajmować, aktualizować i wyrzuciłam, pozostała sama domena :(

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że domena ma Trust Flow 0... a po wywołaniu info w google domena też nic nie zwraca... czyli pod względem seo jest nic nie warta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłam zostawić ten serwis który był pod tą domeną to by przynajmniej coś było :( No nic, przedłużę sobie tą domenę, niech będzie może kiedyś mi się do czegoś przyda, a może znajdzie się kiedyś ktoś chętny na zakup. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym uderzyć do właścicielki IDN-a, chyba że firma tadu.pl i Ty to jedna i ta sama osoba.

W przypadku zainteresowania kupnem puszczać za jakąkolwiek kwotę. Zacząłbym negocjacje od 260-300 PLN tak, żeby domenę oddać za 100-150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×