Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheKrzysztofa

DarkMu.pl - Polish Mu Online Server

Polecane posty

Gość mpm1122

Ogólnie nie jest źle, a bym mógł rzecz, że dobrze, ale kilka rzeczy według mnie mógłbyś poprawić.Pierwszą z nich to polska wersja językowa, domena .pl, polski serwer to i polska strona powinna być, drugą rzeczą jest optymalizacja strony. Co prawda chodzi szybko, ale sporo plików nie jest skompresowany przez co pobiera aż 3,2 MB.

Staraj się poprawić te wyniki jak to tylko możliwe. Mniej ważne pliki js można ładować na koniec dokumentu. Przydatne strony do kompresji plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest źle, a bym mógł rzecz, że dobrze, ale kilka rzeczy według mnie mógłbyś poprawić.Pierwszą z nich to polska wersja językowa, domena .pl, polski serwer to i polska strona powinna być, drugą rzeczą jest optymalizacja strony. Co prawda chodzi szybko, ale sporo plików nie jest skompresowany przez co pobiera aż 3,2 MB.

Staraj się poprawić te wyniki jak to tylko możliwe. Mniej ważne pliki js można ładować na koniec dokumentu. Przydatne strony do kompresji plików

Polską wersję strony będę wprowadzał na dniach aktualnie rozmyślam jak to zrobić ;)

 

Nad "kondycją" strony jeszcze popracuje, jest sporo grafiki która sporo waży. Sprawdzałem stronę na pingdom'ie i zauważyłem że najbardziej przedłuża czas ładowania Likebox oraz GameTracker.

 

Dzięki za wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×