Skocz do zawartości
Cad0s

Masowa wysyłka SMS

Polecane posty

Witam posiadam około 1500-2000 numerów telefonu aktualnych chciałbym się dowiedzieć jaka firma obsługuje takowe zlecenia na subskrypcję SMS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co o niej powiesz?.

Bazę mam wpisaną do EXEL'u ;] i najlepiej aby firma wystawiała Fakturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam korzystałem z Email2SMS. SMSy praktycznie natychmiastowo pojawiały się u odbiorców.

 

Byłem zadowolony i przy SMSach 7-8gr / sztuka była to jedna z lepszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie SMSAPI.pl!

 

Wykorzystujemy w jednym serwisie do weryfikacji numerów telefonów, ale masowa wysyłka też jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

HomePay nie widzę żeby miała ofertę masowych SMSów. To jest chyba tylko do płatności.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy smsapi obluguje

-potwierdzenie odczytu sms-sa?

Statystyki itp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie odczytu sms'a? coś takiego istnieje? wiem, że można potwierdzić dostarczenie sms'a..
Potwierdzenie odczytu chyba jest tylko w MMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy smsapi obluguje

-potwierdzenie odczytu sms-sa?

Statystyki itp/

Jako SMSAPI poczuliśmy się wywołani do odpowiedzi:)

 

Jeżeli chodzi o dostarczalność to każdy dostarczony SMS jest potwierdzony przez raport dostarczenia, który zawiera datę i godzinę dostarczenia wiadomości na telefon komórkowy. Natomiast aby sprawdzić ile osób faktycznie przeczytało lub zareagowało na tego SMSa polecamy wykorzystanie automatycznych skróconych linków w treści wiadomości. Dzięki temu mamy jeszcze większe statystyki :

- system operacyjny

- urządzenie (model telefonu)

- przeglądarka

 

4-raport-csv.jpg

 

Więcej informacji na temat mierzenia statystyk z wysyłek kampanii z wykorzystaniem unikatowych funkcji dostępnych w standardzie tutaj http://www.smsapi.pl/blog/aktualnosci/skrocony-link-w-wiadomosci-sms/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam około 1500-2000 numerów telefonu aktualnych chciałbym się dowiedzieć jaka firma obsługuje takowe zlecenia na subskrypcję SMS ?

 

TideMobile sprawdź sobie, z tym, że Oni mają dość mocno rozbudowane narzędzie więc musisz wybrać konkretnie pod co chcesz tą wysyłkę - czy windykacja, czy sieć detaliczna, czy sklep internetowy etc. Ogólnie na stronie jest wszystko ładnie podzielone.

Osobiście miałem okazję uczestniczyć we wdrażaniu wysyłki SMS w jednej z dużych sieci detalicznych, która operuje głównie w centrach handlowych - http://www.tidemobile.pl/branze/sieci-detaliczne- powiem tak skuteczność narzędzia w porównaniu z np. kampaniami sms jest dużo większa, a jeśli chodzi o jego funkcjonalność to dobrze zaplanowane wiadomość mogą naprawdę przynieść fajny efekt. Z tym, że mówię u nas polegało to na promocji programu lojalnościowego a wysyłka była już do naszych klientów którzy w programie uczestniczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HomePay nie widzę żeby miała ofertę masowych SMSów. To jest chyba tylko do płatności.

 

 

W panelu masz taką opcję. Jak wysyłałem wiadomość do 10 tyś numerów dostałem ofertę 4 albo 5 groszy za wiadomość. Dokładnie już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×