Skocz do zawartości
michalpc

Szykujcie Kasy Pancerne

Polecane posty

Nie wiem czy tak dobrze , co jesli dane ktore sa potrzebne pani krystyna wyrzucila do smieci? Jak wiadomo sledztwa nie trwaja godziny ani dnia , lecz "ciut dłuzej" .

 

Ogolnie zgadzam się Gligamesh'em jednak nie mam czasu ani ochoty na pseudo-intelektualną dyskusje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argumentów Panowie i Panie jest wiele, wystarczy pomyśleć. Nie przeszła ale jestem niemal pewien że wróci to prędzej czy później bo pewne dane są potrzebne!

 

Pana Piotra chcę przeprosić, troszkę mnie poniosło (brak snu, nerwy). Żałuje że nie dostrzega plusów w tym, zwłaszcza że jest tak wykształconym człowiekiem.

 

Mam też pytanie do shive jak nie PiS i kaczyńscy to kto? PO uciekło jak PiS chciał oddać władzę...

 

---------dział o polityce zamknięty---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gligamesh ostatnim zdaniem raczej jej nie próbujesz zamknąć.

Ja np jestem zdania że PiS nie chciał PO co mogą sugerować wypowiedzi wcepremierów którzy mają resorty rolnictwa i edukacji że zabiera im się 3miliardy, że nie ma na podwyżki, nadgodziny itp a przecież min finansów, skarbu, gospodarki z tego co ostatnio słyszałem są pod kontrolą PiS.

Więc dla mnie oddanie partnerskie faktycznej wladzy nie bylo takie oczywiste.

 

A co do dyskusji jestem np za rejestracją prepaidów czy nawet właścicieli darmowych maili ale nie trzymaniem ich koresondencji bo dojdziemy do tego że każdy list i koperte na poczcie będą xerowac bo może się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trzymania korespondencji jest nam bardzo daleko, nikt dotychczas nie zaproponował czegoś takiego. Nie trudno się domyśleć że PiS nie chciał PO, skoro Tusk i ekipa postawiał warunek my rządzimy wy odpowiadacie, to byś wszedł z takimi w "układ"? Z drugiej strony kilkakrotnie PiS proponował wysokie posadki członka PO lecz oni odmówili. Potem PiS stwierdził że nie da się rządzić i chciał oddać władze, tutaj PO ponownie uciekło, nawet zaprotestowało. W takiej sytuacji można się tylko zapytać kto tu kogo nie chciał tak naprawdę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że w tym kraju żyją wykształceni ludzie, którzy nie dadzą się wciągnać w gierki polityczne. Jak widać niektórzy są wybitnie łatwi do zmanipulowania :]

 

Z drugiej strony kilkakrotnie PiS proponował wysokie posadki członka PO

 

Widocznie dla niektórych stołki to nie wszystko ;)

 

Osobiście mam to gdzieś jak nazywa się partia, która będzie rządzić i osobiście uważam, że PO nie nadaje się (w naszych realiach) do rządzenia bo zwyczajnie nie ma jaj i to widać na każdym kroku. Fakt pozostaje, że rządy dwóch chorych psychicznie, zakompleksionych, zdewociałych, ultrakonserwatywnych, aroganckich, głupich, źle wychowanych, zapatrzonych w siebie bliźniaków z faszystowsko-dyktatorskimi zapędami nie przyniosą niczego dobrego*. Takiego syfu jeszcze nie było. Zresztą, możesz się pienić i zaprzeczać, ale czas pokaże kto ma rację :) Ja wyjeżdżam przy pierwszej okazji, nie mam ochoty uczestniczyć w tym cyrku, wstyd mi, że żyję w tym kraju, który - niszcząc podstawowe wolności gospodarcze, obywatelskie i sprowadzając do absolutnego dna kulturę bycia osób publicznych - jest pośmiewiskiem całego świata.

 

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do PO zgadzam się w 100%, co do kaczuszek średnio choć też za nimi nie przepadam. W kraju mamy rozpi..... bo się zaczęło sprzątać. A z czasem to Pan właśnie zobaczy co się stało. Zakładając że pójdzie po myśli obecnych władz. Nie zgodzę sie z ostatnią wypowiedzią o niszczeniu wolności. ale dobra fora polityczne gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie totalna zagłada. Pół roku temu jak mówiłem co się będzie działo to nikt mi nie wierzył. Teraz jest 10 razy gorzej, niż mówiłem. Szkoda, że przez ultrakonfliktowych ludzi z maniakalną rządzą władzy ten kraj stacza się ku przepaści... SLDowska mania rozkradania wszystkiego co się rusza zmieniła się w manię kontroli, konfliktu, oskarżeń, pomówień, cenzury itp. Dla mnie zmiana na gorsze. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram PO, mają odwagę powiedzieć idiotom (kaczkom) "Nie" . Te "skróty myślowe" chcą wszysto i wszystkich kontrolować. Według mnie chcą zrobić drugą Rosję, służby wiedzące wszysto i mające na każdego chaczyk <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popierał, ale jak na te warunki są O WIELE za mięccy <_< Do polityki z takim oponentem to trzeba mieć jaja jak arbuzy a nie takie kulki do paintballa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybory 12 listopada jak bedzie zobaczymy [ btw. data ciekawa , jak to pięknie powiedział jeden z POsłow - jest to "legalne łamanie prawa" cokolwiek to znaczy ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

ehhh

No ale jak Pan "Fujara" jest za partia "PIS" to nie ma opcji by wygralo PO.

Szkoda ...

 

Osobiscie widze w naszym panstwie dzieje sie zle i stalo sie to poglebiac wraz wladza pisu i kaczki. Jak patrze na naszego prezydenta na wielu konferencjach prasowych to caly czas utwierdzam sie w tym, ze z dnia na dzien pograza nas mocniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kampanie reklamową PO, to widać tylko puste słowo "Razem", które nic nie znaczy. Jest źle, bo jak ma PiS sprawnie rządzić, jak nie może utworzyć stałej większości. Przez to nie może w pełni realizować swojego programu wyborczego. Co do PO, to oni tylko krytykować umieją. Była możliwość do wcześniejszych wyborów, to nie chcieli... A cały czas tak narzekają... Dla PO zamiast dobra Polski liczy się tylko procent w sondarzach.

 

Takie jest moje subiektywnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Eee tam przejmujesz się. Nie on jeden w tym kraju jest kompletnym kretynem
I jak ma być lepiej ? - puste pytanie :/

 

Patrząc na kampanie reklamową PO

jest ona napewno trafiająca i prawdziwa bo oparta na faktach.

 

Przecież przykładowy Tusk prezentował by się *1000 razy lepiej prezentując przy Bushu niż nasz teraźniejszy "wódz" <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, OT się robi.. ale ja też się dołożę...

 

szczerze, to ja sam się złapałem na tym, że dałem się porwać trochę tym PiS-owskim hasłom i wizji państwa trzymanego mocną ręką... co prawda nie głosowałem (w ogóle), do tego jestem przeciwny LPR (a Młodzież W. to już w ogóle...), ale PO i sam Tusk to jedno wielkie rozczarowanie... przecież oni nie robią NIC.. żadnej walki... no i znudziły mi się te same gęby na stołkach... dlatego czemu nie, trzeba dać szansę każdemu.. (tylko nie Giertychowi...)

 

heh

 

no i "Balcerowicz musi odejść".. i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak będe bronić PO. Powiedzcie mi z kim ta partia miałaby współpracować ?

 

PIS się skierowało bardzo mocno na prawo, w kierunku LPR (bardzo blisko) . A za wszelką cenę jak można wejść w koalicje, trzeba mieć trochę honoru i szacunku do siebie.

 

Przecież PIS chciało zbłaźnić Tuska robiąc z niego marszałka (podwładnego prezydenta i rządu w którym większość najważniejszych i prestiżowych stanowisk miałoby PIS)

 

No i co miało PO zrobić ? Niestety jedna osoba dobrze powiedziała że mogli zrobić nowe wybory, ale co one by dały ? Może i PO by wygrało 2 % ale z kim koalicje mieliby zrobić <_<

 

No cóż, jeśli chce się mieć kretynów w Polsce to się ma, i trzeba się do wstydu się przyzwyczaić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z kim PiS miał mieć koalicję ... Też został postawiony w trudnej sytuacji. Nie da się rządzić dobrze, nie mając stabilnej większości. Pozatym chyba to normalne że partia która wygrała obsadza najważniejsze i prestiżowe stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie wydaje mi się że dyskusja (nie na temat) zbytnio nie ma sensu zwłaszcza że bazuje Pan głównie na mediach i poglądach lewicowych. Zaś na pewne sprawy posiada wyrażane klapki.

 

A i owszem, postawą godną podziwu byłoby wychwalanie wszelkich ograniczeń wolności, byleby zniszczyć wszechobecne układy na których istnienie są przecież niezbite dowody w postaci sugestii i podejrzeń panów z niezawodnych komisji "śledczych". Widocznie media też należą do układu, oczywiście nie licząc jedynego wolnego medium Ojca Dyrektora <_<

 

Największym zaś przejawem stronniczości jest rozliczanie z niespełnionych obietnic. Jako wyborca tej partii pamiętasz chyba co obiecywali?

 

- odnowę moralną

- 3 miliony mieszkań

- obniżenie podatków

- cięcia w administracji

 

 

Szkoda marnowania szans jakie daje rozwijająca się mimo wszystko gospodarka :] Gorszących się stosunków międzynarodowych i wielu innych rzeczy jakie PiS swoim nadmiarem arogancji i brakami kompetencji może popsuć...

 

Ale o demokrację nie ma co się obawiać, już nie te czasy, nowy zamach majowy nie przejdzie.

 

Przeczytane z koszulki jakiegoś przechodnia w Krakowie:

"Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i kaczory" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak Pan "Fujara" jest za partia "PIS" to nie ma opcji by wygralo PO.

 

Nie ma to jak totalna ignorancja, nie popieram PiS , jestem po prostu przeciwko PO ktore juz kiedys siedziało na stołkach [ kongres liberalny czy jak to sie kiedys nazywalo , my juz im dziękujemy wystarczy ze obalili rząd Olszewskiego ( na rozkaz Towarzysza Bolka ) wraz z ustawą dekomunizacyjną , szkoda ze 'Polacy' tego nie pamiętają ... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że bracia Kaczyńscy cieszą się dobrą opinią za granicą i są wszędzie mile widziani.

 

Co do PiS-u są to jedynie ludzie którzy mają odwagę zrobić w tym kraju porządek, niestety nie mają odpowiedniej kadry dlatego tymczasowo jesteśmy skazani na ludzi takich jak lepper giertych itd. A i stanowiska się zmieniają.

 

Co do PO, to zwykłe tchórze, gdy PiS chciało oddać władze podkulili ogon i uciekli, po za tym są to byli komuniści którzy nie dość że są odpowiedzi za skopanie prywatyzacji to jeszcze podprowadzili grube miliony. Przegrali wszędzie gdzie się dało i przegrywają nadal. Po za tym taki "coś" jak Tusk, osoba którą miałem nieprzyjemność poznać, ubrany jak "wiochmen" objął patronat nad imprezą piwna. Nie umiał się zachować, tylko się śmiesznie uśmiechał. Z resztą dobrze żę się nie odzywał. Karierowicz, osoba która można manipulować.... Po za tym jak Państwo wytłumaczą że np w Gdańsku członkowie PO przechodzą do PiS-u a PO broni kryminalistów ?? skazanych wyrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że bracia Kaczyńscy cieszą się dobrą opinią za granicą i są wszędzie mile widziani.

 

hahaha.gif A to dobre, gdzie ty mieszkasz człowieku, w Chinach hahaha.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy dyktatury kretynów z pisu zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie :] Prawdopodobnie PO jest także winna klęsce głodu, epidemii AIDS w afryce, inspiruje także konflikty na bliskim wschodzie i pomagała w organizacji zamachów z 11 września.

 

Śmiech na sali... żal ściska, że tak łatwo można z ludzi zrobić marionetki wierzące w każde słowo ludzi wyspecjalizowanych w sterowaniu masami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że bracia Kaczyńscy cieszą się dobrą opinią za granicą i są wszędzie mile widziani.

 

Chyba tylko w Watykanie...

 

Co do PiS-u są to jedynie ludzie którzy mają odwagę zrobić w tym kraju porządek, niestety nie mają odpowiedniej kadry dlatego tymczasowo jesteśmy skazani na ludzi takich jak lepper giertych itd. A i stanowiska się zmieniają.

 

No popatrz... sami fachowcy, a nie ma kto obietnice realizować :(

 

Co do PO, to zwykłe tchórze, gdy PiS chciało oddać władze podkulili ogon i uciekli

 

"chciało oddać władze" <_<

 

po za tym są to byli komuniści którzy nie dość że są odpowiedzi za skopanie prywatyzacji to jeszcze podprowadzili grube miliony.

 

Zapewne są na to niezbite, przedwyborcze dowody :)

 

Przegrali wszędzie gdzie się dało i przegrywają nadal. Po za tym taki "coś" jak Tusk, osoba którą miałem nieprzyjemność poznać, ubrany jak "wiochmen" objął patronat nad imprezą piwna. Nie umiał się zachować, tylko się śmiesznie uśmiechał. Z resztą dobrze żę się nie odzywał. Karierowicz, osoba która można manipulować.... Po za tym jak Państwo wytłumaczą że np w Gdańsku członkowie PO przechodzą do PiS-u a PO broni kryminalistów ?? skazanych wyrokiem.

 

Ok, też nie lubię PO, ale... co z tego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×