Skocz do zawartości
Empty997

Jaki hosting polecacie?

Polecane posty

Witam, nie chcąc spamować i zakładać dodatkowych tematów zapytam tutaj

Chcę postawić portal(jeszcze nie wiem jaki cms)+forum(mybb)+mediawiki
Jaki hosting polecacie "PŁATNY" który będzie w stanie obsłużyć taki zestaw.
Najważniejsze parmetry dla mnie to:
Obsługa PHP(5.4+) i MySQL (5.3+)
co najmniej 1GB miejsca
bez reklam
bez blokad serverów dla obcokrajowych ip
I jedną z ważniejszych rzeczy dla mnie jest to aby płatności za hosta można dokonywać co miesiąc, a nie jak w dużej mierze hostów raz na rok.
Jest to spowodowane tym że chcę stworzyc coś z nie do końca pewną ekipą, a nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto.

Do tej pory używałem xaa.pl, ale gdy okazało się że połowa znajomych zza wschodniej granicy nie może wejść na stronę o ich dostawcy neta są poblokowani na xaa zostałem zmuszony do przeniesienia się w inne rejony.

Osobiście zastanawiam się nad webd.pl lub chmurka.pl ale za każdą sugestie był bym bardzo wdzięczny
pozdrawiam

Edytowano przez Empty997 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chmurka.pl to już chyba wymasły hosting nikt od dawna ze wsparcia technicznego nie odpowiada. Ja ze swojej strony polece ci netdc.pl link masz w podpisie. Maja stabilne serwery i wszystko dziala jak potrzeba. Ja jestem tam już ponad rok i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

A moze hitme.pl? Mają ciekawą ofertę serwerów www, hmcloud i ceny od 5 zł miesięcznie. Korzystam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zapraszamy do nas! Płatność miesięczna, 3-miesięczna, półroczna i roczna!

 

Oferta z serii ECO - powinna być dla Ciebie w sam raz :)

 

W razie pytań - zapraszamy: bok@sax.pl

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Popatrz między innymi na te hostingi: Hekko.pl MZone Biznes-Host, ViPower, ZenBox, MintsHost, HitMe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na hosting bez limitu w Group5, można płacić miesięcznie. Chociaż nie da się ukryć, że bardziej opłaca się choćby na rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A korzystał ktoś z was z zenboxa, czy jakoś tak? Dużo ostatnio było szumu o nich, ale nie wiem na ile oni są dobrzy jak inni piszą, bo jak patrzę na ich cenik to liczą według UU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dobzi, ale generalnie to drogo wychodzi korzystanie z ich usług.

Z Zenboxa korzysta większość znanych, polskich blogerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z home.pl - dość drogi, jupe.pl oraz sax.pl. ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem cal.pl. W zasadzie wszystkie Twoje wymagania spełnia. Trnsfer nielimitowany, dysk nim. 5GB z większych zalet. Możesz sobie wykupić abonament roczny, chyba niecałe 80 zł, albo płacić co miesiąc. Do tego miałem tez jakiś okres testowy. Za taką cenę chyba będzie ciężko cos konkurencyjnego wykupić. Po pół roku nie mam żadnych problemów z dostepem, czy logowaniem, więc ja jaokśc mogę spokojnie postawić "5". Poprzednio miałem wykupioną domenę i serwer na nazwie, i wszystko spoko, tylko cena z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A korzystał ktoś z was z zenboxa, czy jakoś tak? Dużo ostatnio było szumu o nich, ale nie wiem na ile oni są dobrzy jak inni piszą, bo jak patrzę na ich cenik to liczą według UU

 

Testowałem tam Prestashop, co mnie zdziwiło wydajność była lepsza niż na o wiele droższych serwerach VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na hosting bez limitu w Group5, można płacić miesięcznie. Chociaż nie da się ukryć, że bardziej opłaca się choćby na rok :-)

Cena tego hostingu, to cena netto? Nie mogę na stronie znalexc tej informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ceny podane na stronie są kwotami netto. Po dodaniu wybranego pakietu do koszyka system pokazuje wartość zamówienia po dodaniu podatku. Tam można też od razu zobaczyć ile wyniesie opłata po roku korzystania z hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-Host

 

Korzystam już od 6 lat może wiecej - cały czas VPS / hosting WWW i domeny.

 

Jestem zadowolony

 

Dodatkowo super program polecający dzięki któremu zarabiasz na swoje usługi, rabaty.

 

N

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecanie usług i zarabianie przez pozyskiwanie klientów działa w zasadzie na większości hostingów. Pytanie tylko na ile jest takie pozyskiwanie efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam inaczej - jaki budżet macie?

 

Może się po prostu okazać, że najtansze konto hostingowe przy płatności rocznej będzie miało taką samą cenę jak inne przy płatności miesięcznej.

 

Co do kont hostingowych każdy pewnie poleca , ja też polecę,

http://linuxpl.com

 

co prawda platnosci miesiecznej nie maja ale mysle ze mozna sie skontaktowac z supportem w celu ustalenia innych okresow rozliczeniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z cal.pl i nie narzekam, dobre parametry, szybki support i cena stosunkowo niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to się zarejestrowałaś, żeby nam to powiedzieć...

Ehh ta kiepska szeptanka cal.pl jest widoczna na każdym kroku i na wielu forach -> 0-5 postowcy polecają cal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×