Skocz do zawartości
Weber

Szukam panelu.....ponieważ:

Polecane posty

Witam,

 

Zwracam się do was o pomoc dotyczącą znalezienia ''darmowego'' panelu hostingowego na okres krótkiego czasu...

 

odwołując się do ''darmowego'', prosze mnie nie brać za kolejnego eksperta który zakłada hosting nie mając żadnego pojęcia, firme otwieram już wkrótce, aczkolwiek mam wiele wizji i pomysłów związanych z projektem.

Dlaczego darmowy? chce pobrać jakikolwiek dzialający panel, nie ważne, czy on jest pół-profesjonalny czy to zwykły standard, chce go podczepić pod mój obecnie ''prawie'' gotowy projekt, następnie zobaczyć sobie i wyobrazić w głowie już podpięty, zainstalowany panel, szablon, plany hostingowe, domena, projekt etc....wtedy przy tym o to rozwiązaniu, urodzą się nowe pomysły które zrealizuje przy własnej produkcji panelu.

Nie chce spoglądać na pustke, a na jakiś już gotowy panel, tak czy siak, z nim nie będę wiązał żadnej przyszłości......

Ciekawie by było, gdyby jakiś stary trup panelu był oparty o system windows, wtedy bym go zainstalował na komputerze, w innym przypadku musze VPS dodatkowo kupować : )

 

Czy istnieją takie? - kiedys się spotkałem, BoxBiling awaryjny jakiś jest, nie działa mi, a też zbytnio szkoda zachodu na szukanie problemów w jego zakresie.

 

 

Dziękuję, mam nadzieje, że wielu z was mnie rozumie, do czego zmierzam.

 

Z wyrazami szacunku

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być to tylko test zainstaluj CPanel ;) masz darmowy okres 15 dni , Poza tym HostBill i masa innych. Wystarczy wpisać w google : Hosting free panel i masz nawet spis .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, hmm, przepraszam najmocniecj, widocznie to ja popełniłem problem i źle szukałem.

 

Dziękuję

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×