Skocz do zawartości
limes

bład na forum

Polecane posty

Już działa. Miałem filtrowanie włączone.

Dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Tekst w okienku odpowiedzi nie zawija się poprawnie. Przynajmniej na moim Ubuntu 14.10 w Firefoksie 26 36, oczywiście (najnowszym stable).

 

Nie wiem, czy to wynika ze zmian na forum, czy z nowej wersji Fx. Nic więcej chyba nie zmieniałem.

 

mDH9p86.png

 

Ten sam problem występuje również przy odpowiadaniu w pełnym edytorze.

 

SZRyWWm.png

Już powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Znów czas mi ucieka. Musiałem ustawić na czas londyński żeby pokazywało mi prawidłowe godziny postów/tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_sessions' is marked as crashed and should be repaired in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś też sql siada.

www.webhostingtalk.pl Driver Error
There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść ciastka jak masz ten błąd. Co mają ciastka do błędu bazy? Nie analizowałem tego, ale jak miałem komunikat to podałem link do wht kolegom i im działało, więc wyczyściłem ciastka od wht i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jakim cudem profil firmy lh.pl jest na pierwszym miejscu w rankingu i przebili z taką małą ilością opinii (25) takie firmy jak Hekko, Futurehost.pl, NetDc.pl czy ZenBoxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Błąd powinien już nie występować.

 

Co do mulenia - dosują, wycinamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z opcją: "Zobacz nową zawartość". Pokazuje tak jakby tylko moje tematy z nową zawartością. W opcjach nic nie ruszane, przez tapatalka wszystko prawidłowo. Sprawdzałem na 2 kompach, przelogowałem się - problem dalej występuje. Możliwe, że coś kliknąłem przez przypadek? W żaden sposób(ustawienia czasu etc. z lewej strony) nie mogę znaleźć wyświetlania nieprzeczytanych wątków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemu już nie ma. Wylogowanie, usunięcie ciastek etc. - po zalogowaniu wszystko ok. A winowajcą było raczej to ustawienie:

wht.png

Teraz już wszystko ok. Przepraszam za zamieszanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×