Skocz do zawartości
fufel

Portal ludzi o podobnej osobowości i zainteresowaniach - fufle.net

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu pracuję nad portalem, na którym można znaleźć ludzi podobnych do siebie.

Dopasowania bazują na teście enneagramu i MBTI, a także na liście dodanych zainteresowań.

Strona dostępna jest pod adresem fufle.net


Za portalem nie stoi żadna firma tylko ja, czyli zwykły programista, który sam całość utrzymuje i nie planuje zaśmiecać portalu reklamami.


Konstruktywny komentarz (także negatywny) mile widziany.

Pozdrawiam, Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popraw wiek w regulaminie. Raczej o 18 lat chodziło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś konto demo.

 

Na pierwszy rzut oka jest kiepsko, bo bez zarejestrowanego konta nie można nic przejrzeć, więc co mnie ma zachęcić do rejestracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Twoje podejście ale zainwestuj czas w layout swojej strony tym bardziej, że chcesz go sam stworzyć. Nawet genialne pomysły bez ładnej oprawy graficznej mogą po prostu zniechęcać. Formularz jest do poprawy - cienie z solid kolorem stosowano przed 2006 ;).

 

Serwisowi i całej idei życzę sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Poprawiłem nieco wygląd, jeszcze kilka mniejszych elementów muszę lekko poprawić i oczywiście logo, które nawiązuje do starych cieni pod elementami.

Dałem też więcej podstron, które nie wymagają rejestracji/logowania, dodam jeszcze jakiś slider czy coś podobnego z jakąś zachęcającą treścią, bo faktycznie portal trochę za bardzo zamknięty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej. Pamiętaj, że tworzysz serwis dla wymagających ludzi. Śledź aktualne trendy i bądź na bieżąco z nowinkami, bo to klucz do sukcesu w Internecie a konkurencja przecież nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×