Skocz do zawartości
KleineMaus

Poczta

Polecane posty

Na wstępie może krótkie info. Obecnie korzystam z poczty we własnych domenach, używając usługi live.domains.com, w oparciu o outlook.com. Wszystko super, jednak od 15 lipca M$ kompletnie zawiesza tą usługę i zmusza klientów do przejścia na Office 365 albo bye bye. Niestety to rozwiązanie mi nie odpowiada, ponieważ tam można przypiąć tylko 1 domenę do konta.

 

W związku z tym, szukam odpowiednika. Dedykowanej usługi do poczty, gdzie mogę przypiąć więcej niż jedną domenę i tworzyć co najmniej kilka aliasów do jednego konta. Idealnym przykładem jest tutaj Google dla firm, który już znam. Ale może ktoś poleci coś innego, np. w oparciu o Exchange? Nie ukrywam, że żal byłoby się rozstawać z interfejsem jaki oferuje Outlook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach Office 365 da się bezproblemowo dopiąć wiele domen.

Aliasy to też nie jest jakiś duży problem z tego, co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafi kontaktowałem się z M$ i powiedzieli mi, że do jednego konta może być przypięta tylko jedna domena. Ponadto kolejny alias, to dla nich następna licencja i nowa skrzynka. Przy kilku-kilkunastu adresach koszty zaczynają się robić bardzo duże. No i to ograniczenie w postaci jednej domeny... Szkoda, że zabierają coś dobrego i wciskają gorszą usługę za $. Gdyby była płatna opcja pozostania w live.domains.com w rozsądnej cenie, to bym został. Ale jest jak jest.

 

 

@ATS dziękuje za przesłaną propozycję. Mam dwa pytania:

- Czy Wasza usługa jest oparta może o Exchange 2013?

- Czy istnieje możliwość zwiększenia pojemności konta, gdyby istniała taka potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mmmm21 byłoby idealne, gdyby nie fakt, że można przypiąć tylko 1 domenę do konta. Przy czym może zakup 2 kont, byłby rozwiązaniem. Wysłałem zapytanie do OVH.

 

@ATS bardzo dziękuje za informację. Przetestuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KleineMaus

 

Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszych planów hostingowych http://hostedexchange.pl/oferta/biznesowe-plany-taryfowe.aspx , które oparte są o Exchange 2010.

Istnieje możliwość:

  • podpięcia wielu domen
  • zmiany pojemności skrzynki
  • zmiana rodzaju planu taryfowego

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu support@hostedexchange.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×