Skocz do zawartoci


 

Zdjcie

Nowość w Kei.pl – intuicyjny kreator stron WWW

Nowość w Kei.pl – intuicyjny kreator stron WWW

  • Prosz si zalogowa aby odpowiedzie
1 odpowiedzi na ten temat

Nowość w Kei.pl – intuicyjny kreator stron WWW

#1 admin

admin

    Nowy uytkownik

  • Uytkownicy
  • 4 postw

Napisany 08 maj 2014 - 20:16

Krakowski dostawca usług hostingowych Kei.pl sprawił właśnie swoim Klientom wiosenny prezent w postaci intuicyjnego kreatora stron WWW. Jego wdrożenie idealnie wpisuje się we wcześniejsze działania firmy, mające na celu oferowanie użytkownikom narzędzi, których obsługa jest dziecinnie prosta.

Po odświeżonym panelu zarządzania domenami i WebMailu nadszedł czas na kreator stron WWW, który umożliwia tworzenie witryn z pominięciem procesu programowania. Narzędzie to, jako jedno z nielicznych na rynku, daje możliwość budowania stron WWW z wykorzystaniem HTML5, tak aby były one zgodne z najnowszymi standardami.
Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi już w kilka minut można stworzyć prostą witrynę. Metoda drag&drop pozwala na szybką modyfikację wybranego szablonu, a także na proste dodawanie do strony WWW wtyczek popularnych portali społecznościowych czy przydatnych widżetów takich jak licznik odwiedzin czy mapa.

 

kreator-www

 

W bazie kreatora znaleźć można szablony przeznaczone dla różnego rodzaju stron WWW. „Każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, czy będzie zainteresowany stworzeniem prostej wizytówki firmy, bardziej rozbudowanego serwisu czy wersji mobilnej strony. Nasz kreator umożliwia także budowanie witryn wykorzystujących model scrolling site, który wpisuje się w aktualne trendy webdeveloperskie” – stwierdza Magdalena Struzik, Koordynator Działu Marketingu Kei.pl.

 

Dużą zaletą kreatora jest również obszerna baza zdjęć, grafik i czcionek, które razem tworzą kompletną podstawę do zbudowania spersonalizowanej strony WWW. Sam wygląd to jednak nie wszystko – warto zwrócić uwagę na to, jak strona będzie funkcjonować w Internecie. Z tej perspektywy dużym uproszczeniem jest możliwość optymalizowania witryny pod kątem SEO – łatwość, z jaką można edytować ustawienia każdej podstrony jest kolejnym ukłonem w stronę użytkowników.

 

Z okazji wdrożenia nowego narzędzia Kei.pl przygotowało ofertę dedykowaną dla wszystkich tych, którzy startują ze swoim biznesem w sieci. Oferta, dostępna pod adresem www.kei.pl/kreator-www, obejmuje poza samym kreatorem pojemne konto hostingowe z nielimitowanym transferem, autorski panel do zarządzania usługą oraz wybraną domenę za 1zł. Dla tych, którzy chcieliby przetestować działanie narzędzia, przewidziane zostały 14-dniowe darmowe testy.

#2 Go_Bartosz Gadzimski_*

Go_Bartosz Gadzimski_*
  • Gocie

Napisany 08 maj 2014 - 20:18

Przepraszam za problem z kodowaniem mimo testów wciąż są problemy.0 uytkownikw czyta ten temat

0 uytkownikw, 0 goci, 0 anonimowych uytkownikw