Skocz do zawartości
aktez32

[K]Serwer VPS Lub Dedykowany

Polecane posty

Siemka chetnie kupie jakis dobry serwer VPS lub Dedykowany pod serwery gier żeby nie było lagów i dało sie jakos grac , dzieki.

myslalem nad tym co wy na to ? https://i-hosting.co/overstock
albo to ? http://webh.pl/serwery-vps-ssd

cena max do 110zł.

Edytowano przez aktez32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz stawiać gry na openvz ? :D Wariat.

 

Zależy jeszcze jaka to ma być gra bo ten dedyk to tylko 5GB ramu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

mintshost najtańszy dedyk. Zagadaj o więcej RAM. Nic lepszego nie znajdziesz w tym budżecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to teraz tak juz powiedzcie mi kompletnie co mam brac tego vps czy dedyk bo chce już brac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy na co Cię stać, na dedyka musisz pomnożyć tą sumę dwukrotnie, a jeśli chodzi o VPS to ten profesjonalny z mintshost'a będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok moje gg : 28397865

jeszcze poczeekam z zakupem wiec co mi proponujecie pod te serwery do minecrafta? tak juz bez spamowania wiecej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za pomysł, odpalić serwer do gierki w Kanadzie... z pingiem 120 - 140 ms do Polski, na pewno nie będzie lagowało. A tak na serio, mintshost czy rootbox.com posiadają serwerownie w Polsce, co się równa niskie pingi, albo się dogadaj z mintshost aby ci więcej ramu dorzucili, albo kup serwer VPS (oferta Professional) z mintshost i będziej okej to jest najlepsza i najtańsza opcja.

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

profesjonalna VPS kosztuje 594 zł na minthost dobra sam juz nie wiem kazdy mówi co innego , dajcie mi link do najlepszej oferty i chce wkoncu cos wybrac dzieki wielkie i tak wszystkim.

Edytowano przez aktez32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

profesjonalna VPS kosztuje 594 zł na minthost dobra sam juz nie wiem kazdy mówi co innego , dajcie mi link do najlepszej oferty i chce wkoncu cos wybrac dzieki wielkie i tak wszystkim.

 

Ty chcesz te 110 zł brutto wydać rocznie na serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na miesiac


aaaa sorry xD nie zauwarzyłem:D


dobra to mam kupywac ten vps profesional napewno bo bd zamawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na miesiac

aaaa sorry xD nie zauwarzyłem:D

dobra to mam kupywac ten vps profesional napewno bo bd zamawial

 

Możesz jeszcze do nich napisać czy byliby tak uprzejmi i dorzucili Ci ramu do serwera dedykowanego (tego za 99zł) za jakąś małą opłatą. I to są najtańsze opcje dla Ciebie, raczej w Polsce taniej już nie znajdziesz. Tak więc albo dedyk, albo ten VPS na KVM za 99 zł. Napisz do nich, na pewno się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam odpisali mi :

Witam,

Niestety nie ma takiej możliwości, serwer jest zbyt tani aby dodać gratisowy RAM.


to brac ten dedyk czy vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś im zapewne że chcesz ram gratis. Za free.

Powiedz że dopłacisz za niego...

 

Mintshost byłby dobrym wyborem według mnie :)

Sprawdź PW.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za pomysł, odpalić serwer do gierki w Kanadzie... z pingiem 120 - 140 ms do Polski, na pewno nie będzie lagowało. A tak na serio, mintshost czy rootbox.com posiadają serwerownie w Polsce, co się równa niskie pingi, albo się dogadaj z mintshost aby ci więcej ramu dorzucili, albo kup serwer VPS (oferta Professional) z mintshost i będziej okej to jest najlepsza i najtańsza opcja.

Jak już to na wirtualce kvm, bo na openvz w mintshoscie nie za fajnie jest hostować serwer gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś im zapewne że chcesz ram gratis. Za free.

Powiedz że dopłacisz za niego...

 

Mintshost byłby dobrym wyborem według mnie :)

Sprawdź PW.

 

 

 

Mam takie samo zdanie :) Co do serwera, VPS chyba będzie lepszym rozwiązaniem ponieważ masz udostępnione cztery rdzenie po 2.8 GHz, jest to pełna wirtualizacja więc z nikim nic nie dzielisz (chyba że łącze) ale to minecraft, nie streaming filmów full hd, nawet dzielona rurka da radę, a zasobów będziesz posiadał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×