Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczorajszego dnia otrzymałem takiego emaila gdzie zaprezentuje treść ważną :

4) Twoja opinia dla Nas najważniejsza!

Wszystkie zmiany wykonywane są na prosby i sugestie naszych uzytkowników. To oni daja nam mobilizacje do dalszych działań i rozwoju usługi.
Chcielibyśmy prosić Was o dodanie opinii o naszej firmir i usługach - dla Was to kilka minut, dla Nas to podziękowanie za prace.

Opinie o Nas możesz dodać wchodząc w poniższy link:

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/367-backupftp-pl/

Dla każdego klienta który doda pozytywną opinie mamy nagrodę - bezpłatnie podwoimy przestrzeń dyskową dla darmowego konta!

Wystarczy po dodaniu opinii przesłać zgloszenie na pomoc@backupftp.pl z podaniem:
- linku do opinii
- loginu uzytego do dodania opinii
- loginu użytkownika w DirectAdmin

Z góry dziękujemy.

------------------------------------------------

 

Czy to znaczy że biznes-host i jego marki wykorzystują nagrody dla klientów którzy napiszą pozytywną opinie ponieważ nagle dużo takich pozytywnych opinii się tutaj pojawiło na WHT czy to mintshost a teraz backupftp.pl

 

A jak był dał negatywną opinie gdzie nie chce ponieważ wszystko jest ok to też bym dostał nagrodę za taką opinie ?

 

Rozumiem można było dodać w e-mailu że prosimy jeżeli można o wystawienie opinii w tym miejscu ale po co pisać że za pozytywną opinie będzie nagroda.

Edytowano przez sniferek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sniferek dostałeś konto za freeko wiec nie rozumiem o co całe halo. Uważasz że taka wiadomość to informacja poniżej pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz negatywną opinię to raczej nagrody nie dostaniesz ;)

 

Niestety tak działa wiele firm, nie będę tu pisał konkretnie jakie to firmy. Nie jest to zabronione działanie, ba nawet na WHT proponowano kiedyś, aby tak robić.

Wiele osób (potencjalnych klientów) zamiast napisać rzetelną opinię pisze taką, która jest dogodna dla firmy, no i tu niestety cel takiego rankingu traci całkowity sens. Jako klient raczej unikałbym firm, gdzie nie ma lub jest mało negatywnych opinii no, ale to już każdy sam decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz negatywną opinię to raczej nagrody nie dostaniesz ;)

 

Niestety tak działa wiele firm, nie będę tu pisał konkretnie jakie to firmy. Nie jest to zabronione działanie, ba nawet na WHT proponowano kiedyś, aby tak robić.

Wiele osób (potencjalnych klientów) zamiast napisać rzetelną opinię pisze taką, która jest dogodna dla firmy, no i tu niestety cel takiego rankingu traci całkowity sens. Jako klient raczej unikałbym firm, gdzie nie ma lub jest mało negatywnych opinii no, ale to już każdy sam decyduje.

 

Masz całkowitą rację ten ranking na wht jest bardzo nierzetelny... a szkoda właśnie że tak działają firmy w ten sposób aby podnieść sobie range.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1) Mailing był wysyłany wyłącznie do użytkowników darmowych kont www, gdzie najważniejsze były 3 pierwsze punkty, czyli 6 wersji php zmienianych z poziomu DirectAdmin, konfiguracja php.ini zmieniana również z poziomu DirectAdmin jak i upgrade serwera.

 

Treść maila:

 

 

 

Witaj xxxxx,

Miło nam poinformować o wprowadzeniu kolejnych nowości dla wszystkich klientów sanfre.eu!

W ten weekend przeprowadziliśmy następujące zmiany:

1) 6 wersji PHP zmienianych z poziomu DirectAdmin
Od teraz możesz z poziomu DirectAmin w łatwy sposób zmienić wersje php dla dowolnej domeny - zainstalowane werje php to:

  • 5.2
  • 5.3
  • 5.4
  • 5.5
  • 5.6
  • 6.0

2) Własna konfiguracja PHP z poziomu DirectAdmin
Dla każdej domeny umożliwiliśmy wprowadzenie własnej konfiguracji PHP - zmiany te można wprowadzić z poziomu DirectAdmin i są natychmiastowo wprowadzane.

3)Upgrade serwera
Wczorajszej nocy w godzinach 02:00-04:00 dokonaliśmy kompleksowego upgrade serwera - zmiana dotyczyła:
- aktualizacji oprogramowania na serwerze
- dodanie dysków SSD pod cache i obsługe baz danych
- optymalizacja serwera pod kątem zmian sprzętowych

4) Twoja opinia dla Nas najważniejsza!

Wszystkie zmiany wykonywane są na prosby i sugestie naszych uzytkowników. To oni daja nam mobilizacje do dalszych działań i rozwoju usługi.
Chcielibyśmy prosić Was o dodanie opinii o naszej firmir i usługach - dla Was to kilka minut, dla Nas to podziękowanie za prace.

Opinie o Nas możesz dodać wchodząc w poniższy link:

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/367-backupftp-pl/

Dla każdego klienta który doda pozytywną opinie mamy nagrodę - bezpłatnie podwoimy przestrzeń dyskową dla darmowego konta!

Wystarczy po dodaniu opinii przesłać zgloszenie na pomoc@backupftp.pl z podaniem:
- linku do opinii
- loginu uzytego do dodania opinii
- loginu użytkownika w DirectAdmin

Z góry dziękujemy.

Pozdrawiamy

BackupFTP.pl
pomoc@backupftp.pl

 

 

 

Jeżeli ktoś nie miał darmowego konta www to nie dostał mailingu, bo zmiany go nie tyczyły.

 

Link do dodania opinii jest dostępny w panelu klienta backupftp.pl, więc to nie problem by dodać o Nas opinie.

Negatywne opinie ( a takie też dostajemy na maila, gdyż idealni nie jesteśmy) są również cenne, gdyż pokazują gdzie jest problem i pozwalają go rozwiązać (stąd np. ostatnie upgrade sprzętowe).

 

A jak był dał negatywną opinie gdzie nie chce ponieważ wszystko jest ok to też bym dostał nagrodę za taką opinie ?

 

Skoro jest ok to dlaczego dodać negatywną ?

Ale jak juz pisalem - każda opinia jest dla Nas ważna i każdą przyjmiemy na klatę.

 

Jako klient raczej unikałbym firm, gdzie nie ma lub jest mało negatywnych opinii no, ale to już każdy sam decyduje.

 

Zauważ że na tym forum przebywa bardzo mały % z osób które posiadają strony - zapewne ponad połowa z dodających opinie przychodzi tu z linków z mailingów czy panelu klienta danej firmy tylko raz, by dodać opinie.

Wht to mała społeczność, gdzie praktycznie w dyskusji przewijają się te same osoby.

 

Gdyby któraś z naszych marek opierała swój marketing wyłącznie o wht to w top100 zamiast w pierwszej dziesiątce nie bylibyśmy pewnie nawet w pierwszej setce :)

 

Jeśli ktoś ma pytania czy uwagi dotyczące usług backupftp.pl to zapraszam do kontaktu poprzez formularz, na maila pomoc@backupftp.pl lub PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sniferek dostałeś konto za freeko wiec nie rozumiem o co całe halo.

Halo jest o to, że dają klientom/użytkownikom bodziec do spamowania zewnętrznych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo jest o to, że dają klientom/użytkownikom bodziec do spamowania zewnętrznych stron.

 

Halo to by było wtedy jak firma by zmuszała użytkowników to wystawiania opinii pod groźbą utraty lub blokady darmowego konta.

 

Nie ma nic za darmo a skoro komuś się nie podoba że dostał za freeko konto pod backup w zamian za wystawienie opinii czego robić i tak nie musi, to zawsze może zapłacić i nie otrzyma takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo a skoro komuś się nie podoba że dostał za freeko konto pod backup w zamian za wystawienie opinii czego robić i tak nie musi, to zawsze może zapłacić i nie otrzyma takiej informacji.

To nie jest żadne wytłumaczenie. Płacenie użytkownikom darmowymi usługami za spamowanie innych serwisów jest kompletnie nieakceptowalne i powinno być piętnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadne wytłumaczenie. Płacenie użytkownikom darmowymi usługami za spamowanie innych serwisów jest kompletnie nieakceptowalne i powinno być piętnowane.

 

 

Zasady rankingu ustala administracja forum, a ona dopuszcza takie działania w jednym z tematów, gdzie była poruszana dyskusja.

 

"popiętnuj" też przy okazji w tematach innych firm, które mają takich opinii setki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żadnej innej nie słyszałem. I to nie jest tylko kwestia administracji WHT.pl, ale ogólnej normy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żadnej innej nie słyszałem.

 

Nie słyszałeś, nie znasz innych dyskusji a wypowiadasz się...

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/45912-opinie/?do=findComment&comment=398659

 

Moduł opinii jest stworzony przez właścicieli forum, oni ustalają zasady i jeżeli stwierdzają że takie postępowanie jest OK i firmy nawet z top 3 opini działają w ten sposób to o czym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś, nie znasz innych dyskusji a wypowiadasz się...

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/45912-opinie/?do=findComment&comment=398659

Twój link dla mnie nie działa, a ja nie muszę studiować historii Internetu, żeby zauważyć, że ta praktyka jest w oczywisty sposób szkodliwa.

 

Moduł opinii jest stworzony przez właścicieli forum, oni ustalają zasady i jeżeli stwierdzają że takie postępowanie jest OK i firmy nawet z top 3 opini działają w ten sposób to o czym mowa?

Moduł pozwala dodać dowolną opinię, podczas gdy mail jest wyraźnie próba ogrania rankingu przez nagradzanie użytkowników, którzy wystawią opinię pozytywną.

 

Dla każdego klienta który doda pozytywną opinie mamy nagrodę

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój link dla mnie nie działa, a ja nie muszę studiować historii Internetu, żeby zauważyć, że ta praktyka jest w oczywisty sposób szkodliwa.

 

 

Fakt, nie masz dostępu do tej części

 

Jest tam poruszany problem opinii np firmy Futurehost gdzie za wystawienie opini otrzymuje się gratis w postaci przedłużenia hostingu. Szkodliwy efekt, masz racje jest co widać po wynikach. Jednak skoro część firm praktykuje taki proceder to te niepraktykujące są na "straconej" pozycji.

 

Zasady powinny być takie same dla wszystkich a nie przymykamy oczy na niektóre firmy a niektóre atakujemy aż do utraty tchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zasady rankingu ustala administracja forum, a ona dopuszcza takie działania w jednym z tematów, gdzie była poruszana dyskusja.

 

"popiętnuj" też przy okazji w tematach innych firm, które mają takich opinii setki ;)

 

No tak np Mintshost który jest wasz w ostatnim czasie pod rząd dostawał pozytywne opinie.

 

Nie słyszałeś, nie znasz innych dyskusji a wypowiadasz się...

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/45912-opinie/?do=findComment&comment=398659

 

Moduł opinii jest stworzony przez właścicieli forum, oni ustalają zasady i jeżeli stwierdzają że takie postępowanie jest OK i firmy nawet z top 3 opini działają w ten sposób to o czym mowa?

 

Wasza marka Netdc.pl jest w top3 to znaczy że wasza firma także działa w ten sposób aby się wybić ??

Edytowano przez sniferek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza marka Netdc.pl jest w top3 to znaczy że wasza firma także działa w ten sposób aby się wybić ??

 

Tu akurat jest inaczej.

Powiem Ci od Siebie że korzystam z https://www.netdc.pl/ i nigdy nie dostałem żadnego linku do opinii czy coś

A z firmy jestem mega zadowolony bo mają naprawdę ludzkie podejście do klienta i nie tylko szablonowe.

Mints, BH i niby NetDC to ogólnie jedność ale jak zaważyłem każda ich marka inaczej podchodzi do klienta a ja przy netdc.pl mogę śmiało polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnego spamu z netdc.pl mimo, że nie używam już ze 4mc jak i z backupftp, tam mam usługę chyba 10zl za 3mc. Jestem zadowolony z usługi lecz jesli wysyłaja takie maile to już jest nie halo.

 

Bardzo nie poważam takich firm a jest ich dość sporo, podobne robią zazwyczaj xxx domen xxx list itp i ta widzę zaczynają robić to samo bizneshost, minthost backupftp i pare innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie dość że koszty usług są prawie zerowe + dodatkowe darmowe to wy jeszcze narzekacie że proszą o opinię a w nagrodę dają jakieś dodatki? Ja nie wiem wy zazdrośni jesteście że jak ktoś pochwali firmę to może liczyc na przychylność firmy?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×