Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
unlimited

Darmowy hosting bez reklam

Polecane posty

Szukam darmowego hostingu bez reklam, jak podajecie linki, pisać ile unikalnych wejść uciągnie dziennie.

 

Tylko nie podawać nic co działa na serwerach Hostinger, YouHosting i MyOwnFreeHost nie chcę tego darmo.

 

Myślę nad https://backupftp.pl/darmowe.php ale wysłucham też inne propozycje.

 

Na hostingu będzie działała jedna strona HTML w iframe.

Edytowano przez unlimited (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz w takim razie backupftp - nie zawiedziesz się, zwłaszcza, że jest to tylko iframe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak.

2. Nie wiem.

 

Oferty backupftp.pl i ddl2.pl są porównywalne - przetestuj tu i tu :)

Ct8.pl nie polecam ze względu na problemy związane z panelem :)

 

 

Na hostingu będzie działała jedna strona HTML w iframe.

 

Co planujesz tam postawić skoro pytasz o ilość unikalnych wejść dziennie, którą hosting obsłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam z ciekawości, jak sobie ją dobrze wypozycjonuje, to żeby trochę tych wejść wytrzymał hosting. :)

 

Założyłem na tym BackupFTP konto, ale jeszcze mi dane do logowania nie przyszły.

 

Ile się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Następna strona z dostępem do fake usług za sms'a, aktywacją regularnego premium sms'a albo głupim formularzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszamy do przetestowania naszego darmowego hostingu: CT8.PL - wielu użytkowników uważa nasze usługi za najlepsze w Polsce :)

 

Ct8.pl nie polecam ze względu na problemy związane z panelem :)

Mógłbyś nam powiedzieć co to za problemy? Aktualnie nie mamy otwartych zgłoszeń od naszych użytkowników związanych z działaniem panelu, więc prawdopodobnie to bardzo stara (i nieaktualna) sprawa :)

Zapraszam do skontaktowania się z nami - jak zwykle przyjrzymy się każdemu zgłoszeniu.

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to statyczna zawartość, to bardzo ciężko będzie Ci przekroczyć limity CPU. Najlepiej napisz bezpośrednio do bok'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam backupftp.pl, jak na darmową usługę, specyfikacje tego hostingu są bardzo ciekawe. Niektóre firmy za podobny hosting już sobie każą płacić jakieś grosze.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli darmowe to backupftp.pl sam robię tam różne przymiarki zanim wejdzie cokolwiek w obieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - konto hostingowe na pewniaku kosztuje około 40 złotych za rok, i można tam na spokojnie trzymać wiele serwisów jednocześnie. Czy w takim wypadku ma jakikolwiek sens szukanie rozwiązań po darmowych hostingach? Przecież to nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×