Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gymato

VPS Prawa Użytkownika

Polecane posty

Witam

 

Stworzyłem użytkownika , chciał bym mu teraz dodać wszystkie prawa które ma root , czyli by użytkownik mógł wchodzić gdzie chce i kiedy chce , więc w fillezilli dałem mu prawa 777 . Lecz z tego co widzę i tak nie mogę (jako użytkownik) nadawać praw innym plikom 777 .

 

Dla tego proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej zrobiłem tak jak mówił l3szcz wszystko fajnie pieknie , ale na 5 uzytkowniku czyli na 5 bocie coś sie buguje , jak postawiłem kolejny serwer do zdalnego pulpitu to nie moge nic na nim klikać . Tzn klikam audiocius , nie dziala , klikam files manage tez nie dziala . Postanowilem tez 6 uzytkownika , i jest identycznie jak na 5 . Wiec zrobilem reinstal systemu , to samo , na 5 bocie znow nie moge nic robic. Czy jest jakis limit ? ze tak sie dzieje?

 

ps. jak chce zamknac tego screena 5 lub 6 wyskakuje taki błąd

http://scr.hu/1nds/t1v8r

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej zrobiłem tak jak mówił l3szcz wszystko fajnie pieknie , ale na 5 uzytkowniku czyli na 5 bocie coś sie buguje , jak postawiłem kolejny serwer do zdalnego pulpitu to nie moge nic na nim klikać . Tzn klikam audiocius , nie dziala , klikam files manage tez nie dziala . Postanowilem tez 6 uzytkownika , i jest identycznie jak na 5 . Wiec zrobilem reinstal systemu , to samo , na 5 bocie znow nie moge nic robic. Czy jest jakis limit ? ze tak sie dzieje?

 

ps. jak chce zamknac tego screena 5 lub 6 wyskakuje taki błąd

http://scr.hu/1nds/t1v8r

 

Ps. Chodzi mi tu o Team Speak 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×