Skocz do zawartości
Gymato

[ts3]Jak zrobić kilka Music BOT na VPS?

Polecane posty

Witam

 

Postawiłem Music Bota na moim VPS , na zdalnym pulpicie posługując się tym tutem :

http://www.mpcforum.pl/topic/1094189-bot-muzyczny-247/

Lecz ja chciał bym postawić kilka botów , które "oddzielnie" grają inną muzykę. Tak więc wpadłem na pomysł włączyć kilka zdalnych pulpitów tzn :

tightvncserver :2

tightvncserver :3 idt...

 

Lecz to nie działało , a dokładniej jak na :2 był odpalony audiocious a na :3 to ten audio z :2 grał na team speaku z :3 .

 

I teraz to kompletnie nie wiem jak mogę odpalić kilka botów . Macie jakieś pomysły jak to zrobić ??

A może jest coś takiego w audiocious jak line 1 , line 2 ... itd..... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Marnowanie zasobów to odpalanie kilku botów muzycznych.. Odpal na oddzielnych użytkownikach i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Popłaczesz się? Sklep zamknięty nie skocze ci po chusteczki,a w domu nie mam ,chyba że papier szary do dupy wystarczy .

Do autora tematu

 

może to cie zainteresuje?

http://ts3musicbot.net/

 

Z tego co pamiętam nie ma problemu z kilkoma botami na 1 serwer

Ale nie jestem pewny,korzystałem jakis czas temu z tego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem , śmieszna cena . Za tą cene właśnie stoi mi 5 botów . + jak ogarne co się dzieje postawie jeszcze kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej zrobiłem tak jak mówił l3szcz czyli

chown -R user:user /katalog

wszystko fajnie pieknie , ale na 5 uzytkowniku czyli na 5 bocie coś sie buguje , jak postawiłem kolejny serwer do zdalnego pulpitu to nie moge nic na nim klikać . Tzn klikam audiocius , nie dziala , klikam files manage tez nie dziala . Postanowilem tez 6 uzytkownika , i jest identycznie jak na 5 . Wiec zrobilem reinstal systemu , to samo , na 5 bocie znow nie moge nic robic. Czy jest jakis limit ? ze tak sie dzieje?

 

ps. jak chce zamknac tego screena 5 lub 6 wyskakuje taki błąd

http://scr.hu/1nds/t1v8r

 

 

 

Archi na pewno :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam taki problem. Pierwszego bota posiadam na koncie root i odpalam go bez problemu. Kolejnego bota odpalam z utworzonego użytkownika np ts3. Mogę go jedynie odpalić klikając 2x na skrypt.sh i klikając execute. Gdy chcę odpalić go przez putty za pomocą komendy ./ts3.sh wywala błąd cannot connect to x server. Jak to rozwiązać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam taki problem. Pierwszego bota posiadam na koncie root i odpalam go bez problemu. Kolejnego bota odpalam z utworzonego użytkownika np ts3. Mogę go jedynie odpalić klikając 2x na skrypt.sh i klikając execute. Gdy chcę odpalić go przez putty za pomocą komendy ./ts3.sh wywala błąd cannot connect to x server. Jak to rozwiązać? Pozdrawiam

 

export DISPLAY=:1

./skrypt.sh

 

I oczywiście display :1 musi istnieć, tak więc przed tym musisz podstawić jakiegoś X'a, np. VNC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×