Skocz do zawartości
Pablos

[opinie] Red-black.pl

Polecane posty

Witam miałem dylemat co Do wyboru Hostingu

 

Wiadomo w dzisiejszych czasach trudno kupić coś Dobrego i Taniego Mówie o Kontach WWW.

Tak się składa , że Mialem przyjemność Testować Serv red-black.pl. I naprawdę Jestem Pod wrażeniem.

 

Od niedawna mają konta w Niemczech.

 

Plusy

  • Serwery bardzo szybkie (30 -60 ms)

  • Support rewelacyjny Admin Odpowiada na GG/Mail/Aim/IcQ/Skype Naprawdę Widać Pełen Profesjonalizm

  • Cena

  • Stabilnośc

Minusy

  • Brak!

Informacje Dodatkowe:

  • Panel Administracyjny Plesk. Niektórzy napiszą pewnie , że To minus dla mnie Bardzo przyjemny Panel w Pełni Spolszczony

Więcej Informacji znajdziecie na

 

red-black.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

sorry, że będę marudził, ale mam chwilkę czasu i trochę ochoty na taką gadaninę.. no więc:

 

hmm.. ja mam pingi 189, 201, 161... więc nie wiem, czy to jest bardzo szybko... w sumie co ma ping do szybkości serwera? heh..

 

jest jeden wielki minus, który widać od razu po wejściu na stronę, a mianowicie.. sama strona! layout porażka..

 

"Korzystamy z nowoczesnego Data Center w Orlando (USA). Polskiej obsługi cPanelu dostarcza nam RvSkin, obsługę konta za pomoca panelu otrzymujemy od firmy cPanel, natomiast preinstalowane skrypty są z firmy Fantastico." - może się czepiam, ale jakoś to mi śmiesznie brzmi.. ;)

 

"W trosce o wszystkich klientów korzystających z przeróżnych sposobów lączenia się z siecią internetową, lącznie z "wdzwanianiem się" - nasza firma wspiera technologię HTML, ograniczając kody źrodłowe swoich stron do minimum." - co ma HTML do ograniczania kodu źródłowego stron? heh.. a może chodziło o PHP albo coś innego?

 

może ja coś źle widzę, ale adres no-1.pl i toys.az.pl pokazują tę samą stronkę..

 

no i ta nazwa.. kojarzy mi się z meblami "black red white" hehe..

 

z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się stojak na noże "faceci to dranie" ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza administracja jest prowadzona i obsługiwana jedynie przez komputery firmy Apple co gwarantuje bezpieczeństwo jak i profesjonalną obsługę danych.

LOL, łączą się do serwera przez komputery Apple. Wiadomo, muszą być super.

Fajny koleś, myśli, że ma kompa Apple i jest profesjonalistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumiem Was? ;)

 

Powiedz mi testowałeś Ten Serwer widziałeś Jak Pracuje?

 

Czy Tylko oceniasz Serw Po wyglądzie strony.?

 

Potestuj zobacz jak pracuje. :)

 

I Potem oceniaj ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL, łączą się do serwera przez komputery Apple. Wiadomo, muszą być super.

Fajny koleś, myśli, że ma kompa Apple i jest profesjonalistą ;)

no witam wszystkich

 

mam tylko kilka pytan - czy mala objetosc strony w html - obciaza bradziej niz lipne hostingi z odstawioną strona we swf ? - wiec to chyba jest prawda .

 

apple wraz z darwinem ( jezeli wiecie wogole co to jest - i teraz pewnie zacznie sie wertowanie stron apple.com ;) ) - sa bardziej bezpieczne i stabilniejsze niz blaszaki pod winda - wiec na pewno w krytycznym momecie nie bedzie trzeba restartowac blaszaka ......... - wiec to chyba tez prawda .

 

Co do rvskin , cpanel i tak dalej . - czy nie jest prawda ze trzeba wykupic licencje na whm i cpanel na serwerach dedykowanych a tam te firmy dostarczaja swoje produkty .......- wiec gdzie to smiesznie brzmi ???? czyzby byl confix a na stronie red-black.pl jest napisane ze cpanel a moze rzeczywiscie w cpanelu nie ma skryptow autonomicznej firmy - takich jak skrypty preinstalowane fantastico ? - i znowu nie dopatrzylem sie rzadnego klamsta - wiec kolejna prawda .

 

ale spoko - rozumie istnienie takich ludzi jak wy ........... braki w swojej wiedzy , czy dobrym smaku , oraz w kulturze nadrabiacie , negujac wszystko i wszystkich co wam podejdzie pod reke - ZERO obiektywizmu ale to chyba i tak po was splynie :) - no chyba ze sie myle ale zaraz pewnie znajdzie sie ktos kto zamiast powiedziec cos konkretnego - bedzie wyliczal zbyt duza ilosc kropek w tym poscie albo inne szczegoly nie wplywajace na tresc i nie majace z nia nic wspolnego :)

 

Ps, - a ilu z was stac na darmowe konta dla klientow ? - wasze wypowiedzi to nie konstruktywna krytyka lezcz zwykla zawiść :)

 

Zycze powodzenia w pluciu pod wiatr :)

 

 

a tak na marginesie w sprawie jednego z wypowiadajacych sie :

 

Firma INDEKOR, właściciel bluehost.pl prowadzi działalnośc gospodarczą od roku 1986. Sprzedaż usług hostingowych rozpoczęliśmy w roku 2005, przez ten czas zdobyliśmy nie małe doświadczenie.

 

Firma jest prowadzona od 1986 - a ciekawie w jakim profilu ale tego to juz nikt nie napisal ....... moze handel na tragowiskach wiec nie wiem jak to sie ma do dalszej czesci tej informacji wgledem doswiadczenia :) .

Nie male doswiadczenie - ale w czym ? w adaptowaniu szablonow na potrzeby swoich stron ? :) - no ale tak .......... to prawda - za to wy jestescie SUPER i pelen profesjonalizm ............ ale w czym ??? - bo jakos tego nie widac :) nawed retusz w rastrowce na waszym szablonie jakos smiesznie wyglada po powiekszeniu :)

 

ehhhhhhhhhh - i wy sie wypowiadacie na temat profesjonalizmu .......... szkoda słow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rvskin , cpanel i tak dalej . - czy nie jest prawda ze trzeba wykupic licencje na whm i cpanel na serwerach dedykowanych a tam te firmy dostarczaja swoje produkty .......- wiec gdzie to smiesznie brzmi ????

 

Śmieszne może brzmieć dla tego że korzystając z resellera nie płacisz za to z osobna tylko za gotowe konto z tymi bajerami.

 

A co do konstruktywnej krytyki:

-w instrukcji do cpanelu chyba zabrakło "zachowania informacji o źródle jego pochodzenia".

-prędkości łącz nie podaje się w gigabajtach

reszta wymieniona we wcześniejszych postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne może brzmieć dla tego że korzystając z resellera nie płacisz za to z osobna tylko za gotowe konto z tymi bajerami.

 

A co do konstruktywnej krytyki:

-w instrukcji do cpanelu chyba zabrakło "zachowania informacji o źródle jego pochodzenia".

-prędkości łącz nie podaje się w gigabajtach

reszta wymieniona we wcześniejszych postach

 

- jak korzystasz z resllera - to moze ale na dedykach juz sie za licencje - płaci wiec masz prawo informowac o tym jaka firma co udostepnia dzieki twojej licecji tym bardziej ze jest to informacja handlowa majaca na celu przyblizenie produktu i jest ona w pelni zgodna ze specyfikacja oprogramowania .

 

- o zrodle pochodzenia ? - oswiec mnie bo wydaje mi sie ze to opracowanie red-black.pl.

 

- co do lacz to zwykla literowka ;) - dzieki

 

- a reszta to jest ale ......... smieszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie rozumiem Was? ;)

Zacznij odbierać większość odpowiedzi jako przenośnie ;)

 

Taka mała sugestia do budowy strony:

- kolumna 'Konta: ... ładniej by wyglądało jakby było w jednej linijce:

STANDARD
10.80 zł/miesięcznie.

a nie:

STANDARD za 
10.80 
zł/miesięcznie.

i jeszcze inne kombinacje.

Jest to naprawdę nie czytelne i wygląda jakby wszystko było porozwalane na stronie (czyt. nie wiadomo gdzie co się zaczyna i kończy).

Radziłbym również zrobić na jednej stronie 'porównanie wszystkich oferowanych serwerów'.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra muszę się wtrącić

* Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
Po to napisałem bo wymiotować mi się chciało na te zachwalanie. Każdy hosting ma jakąś wadę, nawet tam gdzie ja mam swoje strony www i tekst typu :
Minusy

 

* Brak!

 

jest żałosny

 

Ale to moja opinia ;)

 

Więc pozdrawiam.

 

PS. Nie chcę się kłócić, ale sam zacząłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra muszę się wtrącić

 

Po to napisałem bo wymiotować mi się chciało na te zachwalanie. Każdy hosting ma jakąś wadę, nawet tam gdzie ja mam swoje strony www i tekst typu :

jest żałosny

 

Ale to moja opinia ;)

 

Więc pozdrawiam.

 

PS. Nie chcę się kłócić, ale sam zacząłeś ;)

 

witam

Znalazlem sie na tym forum poniewaz klient podeslal mi linka do postu - bedac zadowolonym z moich usług ........ w trakcie rozmowy na gg .

 

Nielapie jednej rzeczy - wymiotwac ci sie chcialo - spoko , to zrob to : ale jezeli ktos jest przekonany o swojej racji i jest ona poparta doswiadczeniem ( w tym wypadku u Pablo ) a ty wychodzisz z zalozenia ze wszystko jest nie tak a nie sprawdzajac tego wczesniej wiec to ty jestes Źałosny :) - zastanow sie nad tym .......... bo pablo wie o czym pisze a Ty ???

 

 

 

Zacznij odbierać większość odpowiedzi jako przenośnie :)

 

Taka mała sugestia do budowy strony:

- kolumna 'Konta: ... ładniej by wyglądało jakby było w jednej linijce:

STANDARD
10.80 zł/miesięcznie.

a nie:

STANDARD za 
10.80 
zł/miesięcznie.

i jeszcze inne kombinacje.

Jest to naprawdę nie czytelne i wygląda jakby wszystko było porozwalane na stronie (czyt. nie wiadomo gdzie co się zaczyna i kończy).

Radziłbym również zrobić na jednej stronie 'porównanie wszystkich oferowanych serwerów'.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

 

dzieki za rade - napewno skorzystam w niedlugim czasie . I to jest wlasnie konstruktywna krytyka :)

Nieukrywam ze jest kilka rzeczy nie dopracowanych w stronie i wlasnie dzieki takim glosa - strona moze sie zrobic jeszcze bradziej przyjana dla klienta .

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie:

1)

Gdy wchodzę na stronę Polskiej firmy i widzę tam obcojęzyczne wstawki

typu "14 days money back..." , odbieram to jako tandetny szpan.

Tytuł strony głównej też na pewno da się inaczej zapisać.

Trzymajmy się ojczystego języka, ok? ;)

2)

Ten RSS to zbędny bajer. Kto z tego będzie korzystał?

Lepiej rozsyłać odpowiednio "wypijarowany" mailing.

3)

Przydałby się regulamin świadczenia usług w jakimś widocznym miejscu,

a także polityka abuse.

To ostatnie niezbyt popularne w formie oddzielnego dokumentu,

ale ja tam to lubię. ;)

4)

Zgadzam się z tym co napisał już Adrian.

5)

Dział o firmie przydałoby się trochę zredagować,

bo jak narazie każda linijka jest innej długości,

a co zalatuje amatorszczyzną niestety.

Dane firmy powinny się wyróżniać z tekstu.

6)

Wszystkie dane firmowe powinno się również umieszczać

w dziale kontakt - łącznie z telefonami i adresami e-mail.

7)

Nie mam póki co pomysłu jak, ale inaczej rozmieściłbym

informacje o nowościach i promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dodam coś od siebie:

1)

Gdy wchodzę na stronę Polskiej firmy i widzę tam obcojęzyczne wstawki

typu "14 days money back..." , odbieram to jako tandetny szpan.

Tytuł strony głównej też na pewno da się inaczej zapisać.

Trzymajmy się ojczystego języka, ok? :)

2)

Ten RSS to zbędny bajer. Kto z tego będzie korzystał?

Lepiej rozsyłać odpowiednio "wypijarowany" mailing.

3)

Przydałby się regulamin świadczenia usług w jakimś widocznym miejscu,

a także polityka abuse.

To ostatnie niezbyt popularne w formie oddzielnego dokumentu,

ale ja tam to lubię. ;)

4)

Zgadzam się z tym co napisał już Adrian.

5)

Dział o firmie przydałoby się trochę zredagować,

bo jak narazie każda linijka jest innej długości,

a co zalatuje amatorszczyzną niestety.

Dane firmy powinny się wyróżniać z tekstu.

6)

Wszystkie dane firmowe powinno się również umieszczać

w dziale kontakt - łącznie z telefonami i adresami e-mail.

7)

Nie mam póki co pomysłu jak, ale inaczej rozmieściłbym

informacje o nowościach i promocjach.

 

 

Dziekuje ponownie na łamach forum ,tym razem za dosc szczegolowe okreslenie swojego stanowiska ,- doceniam ten fakt i prage poinormowac ze skorzystam z twoich rad ..........no moze poza zmaina domeny :)

Jak tylko wpadnie mi do glowy projekt ktory by mnie satysfakcjonowal a i spelnia te kryteria poniewaz uznaje je za dosyc rozsadne :)

 

Przydala by sie jakas przebudowa strony ale mysle ze nowy projekt rozwiaze wszystkie problemy ......... natromiast do tego czasu uwazam ze czesc tego co piszesz zostanie wprowadzona w strone ale niestety jej mozliwosci w obecnej postaci nie sa zbyt duze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że mogłem pomóc. ;)

Co do nazwy, to chodziło mi o znacznik <title> w kodzie strony, a nie o samą domenę.

Zresztą jak dla mnie to nawet fajna ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, że mogłem pomóc. ;)

Co do nazwy, to chodziło mi o znacznik <title> w kodzie strony, a nie o samą domenę.

Zresztą jak dla mnie to nawet fajna ona jest.

 

Rowniez mnie to cieszy .

Dziekuje jeszcze raz za zwrocenie uwagi i Pozdrawiam .

Z wyrazami szacunku - Adam Koch

 

Ps.- chociaz tyle dobrego ze to wszystko tylko o strone sie rozbija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz tyle dobrego ze to wszystko tylko o strone sie rozbija ;)

Spokojna głowa, to tak na początek, abyś się podczas dni wolnych nie nudził.

Później ktoś założy konto darmowe, przetestuje i ew. dodamy coś jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna głowa, to tak na początek, abyś się podczas dni wolnych nie nudził.

Później ktoś założy konto darmowe, przetestuje i ew. dodamy coś jeszcze. ;)

oki - darmowki sa w usa i maja do obslugi cpanel zas jeszcze chyba bede je wrzucal na niemca w plesku - ale to wymaga ................... kolejnej aktualizacji strony ;)

 

Ale ogolnie spoko - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobra, to ja trochę się wytłumaczę...

 

Pablos:

 

już tu nie raz się kłóciliśmy, że klient TAK, OCENIA jakość usług m.in. po wyglądzie strony... to jest normalne.. a Ty co.. kupisz buty za 20zł na targowisku u "pana Mietka" spodziewając się jakości jak z salonu i butów za 200zł? Otoczka jednak coś daje.. bo po co home, nazwa, progreso i setki innych firm by starały się robić ładne prezentacje swoich produktów? no po co? jak lepiej napisać w czystym HTML-u "cześć, kup serwa ziomuś, chodzi dobrze - oceń działanie, a nie naszą stronkę, pozdro i nara"

 

xroot - po prostu śmiesznie to jest ujęte.. takie opowiadanie o właściwie normalnych rzeczach.. tak, jakby home.pl pisało "używamy wspaniałych, wytrzymałych myszek i klawiatur firmy Logitech, które pozwalają nam sprawnie odpowiadać na Państwa mejle".. w większości przypadków wystarczy po prostu napisanie, ze korzysta się z rozwiązań takich i takich firm i z takich a takich paneli... no to jest maksymalnie moja subiektywna opinia.. może się nie znam ;)

 

(dobra, nie znam się, piszę trochę jak klient, który "poczytał forum branżowe i próbuje zakozaczyć" ..ale czy to coś zmienia, że nie daję się nabrać na takie teksty? ;)

 

 

to nie tak, że od razu jestem na "nie"... jak zobaczę coś fajnego, to powiem, że fajne :) naprawdę.. hehe..

 

może wczoraj rzeczywiście miałem zły klimat, bo kobieta mi wymiotowała cały wieczór..choć z drugiej strony nikt nie zaprzeczy, że jest co poprawiać... (ja wiem, że jak się namęczy i chce pochwalić, a ludzie to zjeżdżają to aż trzęsie, no ale... heh)

 

powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak korzystasz z resllera - to moze ale na dedykach juz sie za licencje - płaci wiec masz prawo informowac o tym jaka firma co udostepnia dzieki twojej licecji tym bardziej ze jest to informacja handlowa majaca na celu przyblizenie produktu i jest ona w pelni zgodna ze specyfikacja oprogramowania .

No ale piszemy o red-black.pl które jest na resellerze.

Wstawki "14 days money back..." też są skopiowane (i to ze strony od dostawcy twojego resellera) a zrobienie takiego czegoś nie jest ani trudne ani drogie( jeśli komuś to zlecimy)

 

- o zrodle pochodzenia ? - oswiec mnie bo wydaje mi sie ze to opracowanie red-black.pl.

No to muszę cię oświecić, opis jest autorstwa toszcze a to adres tego projektu: http://www.toszcze.org/cpanel_doc/

Pisanie że to jest opracowanie red-black.pl jest ........... tu sam sobie dopisz.

 

W specyfikacji kont też są niezłe kwiatki (ale widać że to przekopiowane z WHM/cpanel) np "Current Memory Usage" i "Current Disk Usage" - Przecież to nie są stałe wartości. Procki opisane jak by były 4 a są 2.

 

Co do wspierania HTML, to specyfikacja kont i poradnik cpanelowy chyba szybciej by się ładował jako html niż pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma jest prowadzona od 1986 - a ciekawie w jakim profilu ale tego to juz nikt nie napisal ....... moze handel na tragowiskach wiec nie wiem jak to sie ma do dalszej czesci tej informacji wgledem doswiadczenia .
Wyraźnie pisze, że hosting jest od 2005 r. A weź pod uwagę, że firma która istnieje od 20 lat ma mniejsze szanse na "zniknięcie" bądź utratę płynnosci finansowej niz firma ktora ma 0,5 - 1 rok?

 

sa bardziej bezpieczne i stabilniejsze niz blaszaki pod winda - wiec na pewno w krytycznym momecie nie bedzie trzeba restartowac blaszaka ......... - wiec to chyba tez prawda .

I jak to sie ma do serwera? A linuxy, FreeBSD itp. nie są stabilne (chociaz moim zdaniem Windows jest stabilny).

nawed retusz w rastrowce na waszym szablonie jakos smiesznie wyglada po powiekszeniu
Oczywiście, każdy ogląda strony w powiększeniu.

 

A ten obrazek "gwarancja ceny" to jest super, prawda? Szkoda że do końca nie jest przeźroczysty.

 

W trosce o wszystkich klientów korzystających z przeróżnych sposobów łączenia się z siecią internetową, lącznie z "wdzwanianiem się" - nasza firma wspiera technologię HTML, ograniczając kody źrodłowe swoich stron do minimum.

A jak to się ma do jakości usług? Wspieramy technologię HTML. A co, zaintalowałeś sobie na serwerze HTML-SUPER-HIPER-EROTIC-PARSER?

śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xroot: Może byś, specu, zatrudnił kogoś, kto zna język polski? W obecnym stanie masz na stronie więcej błędów (językowe, techniczne), niż informacji w ogóle. Wychodzi na to, że "tfurca" witryny nie ma zielonego pojęcia o branży hostingowej...

 

Zresztą, z twojego bełtkotu wynika niewiele więcej. Można natychmiast obalić każdy pseudoargument z tych, jakich użyłeś.

 

Może po prostu zbyt wiele oczekiwałeś pochwał po uruchomieniu hosta na resellerze z witryną, która wygląda jak robiona przez średnio intelingentnego czternastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyraźnie pisze, że hosting jest od 2005 r. A weź pod uwagę, że firma która istnieje od 20 lat ma mniejsze szanse na "zniknięcie" bądź utratę płynnosci finansowej niz firma ktora ma 0,5 - 1 rok?

I jak to sie ma do serwera? A linuxy, FreeBSD itp. nie są stabilne (chociaz moim zdaniem Windows jest stabilny).

 

Oczywiście, każdy ogląda strony w powiększeniu.

 

A ten obrazek "gwarancja ceny" to jest super, prawda? Szkoda że do końca nie jest przeźroczysty.

A jak to się ma do jakości usług? Wspieramy technologię HTML. A co, zaintalowałeś sobie na serwerze HTML-SUPER-HIPER-EROTIC-PARSER?

śmieszne...

OKi- koniec z tym laniem wody panowie .......... toczycie piane z powodu strony i tego co jest na niej napisane a temat rozpoczol sie z powodu hostingu i jego oferty a nie wygladu strony ;)

 

Czyży jakies odruchy samo zachowawcze wstosunku do konkurencji/zagrozenia ??? - wiec najwidoczniej oferta jest konkurencyjniejsza niz wasza .......... bardzo milo mi to wiedziec ;)

 

Nie bede sie tlumaczy w takiej atmosferze z absurdow jakie piszecie - wiem ze strona nie jest idealna i nie jestem slepy ale jest taka jaka jest poniewaz to byl moj wybor a co do opracowan na niej - posiadam niezbedne umowy o dzielo z osobami ktore wykonywale te czy inne opracowania zas wasze stronki pewnie sa idealne - cud malina ? :)

 

ale co do tych zdjec w powiekszeniu - to rowniez swiadczy o pełnym profesjonalizmie , podobnie jak wasze wypowiedzi :) - zycze milej zabawy i mysle ze powruce do tego tematu jak bedzie juz nowa strona i nowa promocja dla kazdego klienta ktory udowodni ze przeszedl z waszych hostingow - a co mi zalezy ??? i tak juz mnie oceniacie j/w wiec w niczym sobie nie zaszkodze a i wyrzutow nie bede mial :)

 

uwazam temat za zamkniety gdyz nic nie macie do powiedzenia ( ciekawie czemu ) na temat jaki zostal poruszony w pierwszym poscie :) - a tego on dotyczyl zas nie - literowek na stronie ..........

 

Powodzenia w dalszej interpretacji tematow wedlug waszych shizów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny wymiękł ;) BIeedaaaczkuu, nikt nie chciał przyklasnąć żałosnej ściemie to znikasz?

 

Ty może "powruć" sobie do podstawówki, poucz się języka i wtedy może ktoś będzie chciał z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny wymiękł ;) BIeedaaaczkuu, nikt nie chciał przyklasnąć żałosnej ściemie to znikasz?

 

Ty może "powruć" sobie do podstawówki, poucz się języka i wtedy może ktoś będzie chciał z tobą gadać.

 

Zaraz po trupie twojej firmy ........ a i chyba nie jestem takim biedaczkiem bo o tym swiadczy ilosc klientow ;) pozatym to nie ja sie tu zaczelem wypowiadac tylko np.TY wiec raczej to z toba nie mam ochoty gadac :)

 

Zas co do podstawowki - mile to ..........prosze o wiecej a wyjdzie szydlo z worka - jakim jestes zalosnym frajerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

napisałbym "no comments", ale to też będzie komentarzem... heh..

 

zgodzę się z jednym - ten wątek jest do zamknięcia.. chyba, że ktoś zechce przetestować usługi tej firmy ("firmy"?) i potem napisać wrażenia..

 

 

dodane:

 

zmieńcie szybko tego byka z popupa dotyczącego promocji...

(acha, podpowiem, że chodzi o wyraz "mrzonka")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej konkurencji nie ma się co bać. Twoja strona wygląda żałośnie bez powiększania.

Wszyscy po Tobie "jadą", więc nie będziesz z nami gadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×