Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teelemi

Jak zacząć

Polecane posty

Mam zamiar wykupić serwer dedykowany na theplanet.com. Niestety nia za bardzo znam angielski a do tego jestem raczej początkujący. Moje pytania to:

1. Jak się płaci za taki serwer (przelew?)?

2. Czy po wykupieniu serwera muszę doinstalowywać jakieś programy, uaktualnienia?

3. Prosiłbym o podanie adresów stron www (polskich) gdzie można się wiecej dowiedzieć.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Karta Kredytowa.

2. Tak - wszystko robisz sam.

3. www.webhostingtalk.pl

 

Nie znasz angielskiego, wiec nie kupuj bezposrednio w USA.

Nie znasz sie na linuksie, wiec potrzebny Ci administrator.

 

O ile potrzebujesz jakos dla siebie serwera, to polecam www.hc.pl - bez problemow z platnosciami i brak problemow jezykowych. Jesli jednak chcesz robic to, co ostatnio bardzo popularne, czyli "sprzedawac hosting", to zrob sobie i innym przyjemnosc - NIE rob tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jednak chcesz robic to, co ostatnio bardzo popularne, czyli "sprzedawac hosting",

Nie zamierzam sprzedawać hostingu (mam 15 lat).

 

Właściwie to waham się między resellerem a serwerem dedykowanym. Wolałbym resellera, jednak słyszałem, że inni użytkownicy mogą (świadomie lub nie) spowalniać serwer. W serwerze dedykowanym nia ma takiego problemu gdyż tylko ja jestem jego użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajdz lepiej resellera

jest taniej i sprawniej :) a do tego bedziesz mial support

a dopiero jak konto resellerskie sie nie sprawdzi to ... albo poszukaj lepszego (na potezniejszym serwerze) albo wtedy zacznij sie rozgladac za serwerem dedykowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jednak chcesz robic to, co ostatnio bardzo popularne, czyli "sprzedawac hosting",

Nie zamierzam sprzedawać hostingu (mam 15 lat).

 

Jak się czyta te wszystkie regulaminy, wypowiedzi adminiów, reklamy na róznych forach to myślę że srednia wieku jest (na oko) 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam sprzedawać hostingu (mam 15 lat).

Wielkie dzieki :)

Właściwie to wacham się między resellerem a serwerem dedykowanym. Wolałbym resellera, jednak słyszałem, że inni użytkownicy mogą (świadomie lub nie) spowalniać serwer. W serwerze dedykowanym nia ma takiego problemu gdyż tylko ja jestem jego użytkownikiem.
Jesli sie wahasz, to mam dziwne wrazenie, ze masz za duzo pieniedzy :) Prawda jest to, co piszesz, jednak jesli znajdziesz dobra oferte, nie bedzie tego problemu. Problem moze byc, jesli sam zaczniesz zbyt obciazac serwer.

 

Generalnie polecalbym Ci resellera - z tego co pisales, nie potrzeba Ci serwera dedykowanego. Jesli serwer, to tam gdzie pisalem - bedziesz mial od razu drobna pomoc w razie czego.

Jak się czyta te wszystkie regulaminy, wypowiedzi adminiów, reklamy na róznych forach to myślę że srednia wieku jest (na oko) 13 lat
Niestety racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduję się na konto reseller. Tylko teraz mam dylemat gdzie. Na początek potrzebuje małe konto (z możliwością powiększenia). Ważne aby firma była stabilna. Czekam na propozycje i dziękuje za dotychczasowe sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zdecyduję się na konto reseller. Tylko teraz mam dylemat gdzie. Na początek potrzebuje małe konto (z możliwością powiększenia). Ważne aby firma była stabilna. Czekam na propozycje i dziękuje za dotychczasowe sugestie.

 

Teraz to juz chyba powinienes w innym dzile to napisac ale dobra, jak ktos bedize chcial to przeniesie

 

Zazwyczj jest tek ze mozna dokupic transfer i pojemnosc i dlatego warto zwraca uwage na cene bo możesz się zdziwić jak sobie kupisz konto a za 1gb transferu krzykna sobie nie wiadomo ile.

 

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=63958

Poprzegladaj sobie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×