Skocz do zawartości
giovaniiii

VEL.PL nie działa od wczoraj tj 16.04.2014

Polecane posty

VEL.PL nie działa od wczoraj tj 16.04.2014

 

Przedsiębiorstwo VEL.PL
ul. Jędrusiów 1
Tarnobrzeg
39-400
Telefon: +48.608455383
Faks: +48.221005239
Informacje: NIP 867-127-47-05
REGON 830017245
Adres poczty elektronicznej : biuro@vel.pl

 

 

Wie może ktoś coś na ten temat ?

Telefony maja wyłączone, emaile nie działają , na GG nie odpisują.

 

Czy serwis zbankrutował czy to tylko taka dwudniowa awaria i zero informacji dla klientów ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półroczny kontakt z tą firmą pozwolił mi na jeden wniosek - VEL.pl ma w dupie klientów. Na miejscu właściciela firmy wziąłbym się za sprzedaż jabłek na targu, gdyż z obecnym podejściem do swej pracy długo nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, od wczoraj znowu wszystko leży - strony WWW, skrzynki pocztowe, statystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zamiast tyle narzekać to jak w końcu wystartuje na chwilke to zabrać manele i iść do innych firm. Mało mamy wiarygodnych i konkretnych firm ?

Edytowano przez Pokuć (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Vel.pl musiałoby zwrócić pieniądze za niedotrzymanie warunków umowy.

Możesz polecić jedną z tych wielu wiarygodnych i konkretnych firm?

Edytowano przez Myopic (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Skąd wiadomo, że to wiarygodna i konkretna firma? Na pierwszy rzut oka zniechęca wprowadzone ograniczenie na zużycie procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia masz wszędzie. Tylko prawie nikt nie pisze o nich wprost lub w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Skąd wiadomo ? Hmm... nie słyszałem jeszcze żeby jakiś klient skarżył się na świadczone przez nich usługi. A że czasem pojawi się jakaś negatywna opinia... cóż, ratlerki są w każdej firmie :) Za to słyszałem że wiele osób poleca firmę Hekko i prawie wszyscy są zadowoleni. Może i trochę drogawo ale płacisz za jakość i ją masz.

 

Co do ograniczeń... to tylko tak strasznie wygląda jak dana firma (Hekko jako jedna z nielicznych) podaje limity i ograniczenia a cała reszta nie. Super full no limit, nic nie wspomniane a potem płacz że muli albo że podziękowali. Tutaj masz wyłożone co i jak i możesz sobie policzyć i na start ocenić jaki pakiet ci będzie potrzebny pod względem obciążenia. W razie czego zawsze możesz wykupić wyższy pakiet.

 

 

Tylko prawie nikt nie pisze o nich wprost lub w ogóle.

Większość firm stosuje ogólną klauzulkę odnośnie naruszania bezpieczeństwa sieci ogólnie albo "przeszkadzanie" i utrudnianie korzystania z usługi innym klientom bla bla bla. Kolejny plus dla Hekko za politykę glasnosti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za garść cennych informacji. Być może przeniosę się właśnie do Hekko. Najpierw muszę zakończyć relację z Vel.pl - pakiet mam wykupiony do września. Ciekawe, czy ich serwery jeszcze w ogóle wstaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeniosłem się do Hekko na okres testowy. Cała operacja trwała około 30 minut i moje strony znów są widoczne, i maile działają.

Ja na szczęście nie mam problemu z danymi na serwerach Vel.pl, gdyż całą zawartość stron mam na komputerze. Wystarczyło je przekopiować na nowy serwer. Także domeny mam obsługiwane przez firmę zewnętrzną, więc wystarczyło zmienić ich delegacje.

 

A może by tak wynająć autobus i wspólnie wybrać się do Tarnobrzega z maczetami i kolczugami? ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze źródeł postronnych mam info, że Vel.pl zaczął ponownie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona główna Vel.pl faktycznie w tej chwili działa. Jednak ja nie chcę mieć z tą firmą więcej do czynienia. Napisałem do nich żądanie o zwrot pieniędzy od dziś do końca okresu rozliczeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ola, wejdź na ten fanpage wyżej, vel uruchomiło serwery na miesiąc a teraz zwijają manatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przejęliśmy obsługę klientów domenowych od VEL.PL, natomiast większość klientów dzwoni do nas bo mają właśnie problem z serwerem, stąd tez moje pytanie.

 

BTW jeżeli ktoś ma problem z ww firmą to prosze o kontakt na PW

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×