Skocz do zawartości
Adrian Mazurek

[Dyskusje] masternet.pl

Polecane posty

@Masternet

 

 

wiele innych firm które nie przejmują się jakimiś wypowiedziami na jakimś publicznym forum, tylko w spokoju prowadzą swój biznes.

 

jak się nie przejmujesz opiniami to brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@Łukasz bardzo wyraźnie widać jak bardzo starasz się wyjątkowo aktywnie uczestniczyć tylko i wyłącznie negatywnie w każdym tu temacie o mojej firmie,

cała taka akcja na 100% ma "jakiś Twój cel", w innych tematach nie jesteś taki aktywny.

Konkurecja jak zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na tym forum, bardzo to widać, nie trzeba specjalnie szukać.

Właśnie z powyższego powodu, bardzo dawno temu przestałem aktywnie uczestniczyć w rozwoju tego forum, jak i również wiele innych firm które nie przejmują się jakimiś wypowiedziami na jakimś publicznym forum, tylko w spokoju prowadzą swój biznes.

To forum nie jest żadnym wyznacznikiem rynku.

Moja firma nie ma żadnych zewnętrznych reklam, a nie ma dnia aby nie zarejestrował się nowy klient - z polecenia.

Nie będę dalej uczestniczył w tym teatrzyku na jakimś publicznym forum, gdzie konkurencji lub osób ściśle współpracująych nie jest znane pojęcie etyki.

Twoja firma nie będzie już tą samą firmą co kiedyś. To TWOJA FIRMA odpowiada za straty finansowe klientów przez brak działających stron. To BRAK POKORY i POSZANOWANIA klienta sprawia, że ten temat powstał na tym forum.

Wiem, że dobrze byłoby zamknąć wszystkich co mają negatywne zdanie o was bo hurr durr jak tak można - przecież nasza firma istnieje już tyle lat! A tak na prawdę macie zniszczoną opinię przez was samych - nie przez to forum. Tylko widocznie tego nie rozumiecie.

Pozdrawiam i życzę sensownych przemyśleń.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Łukasz bardzo wyraźnie widać jak bardzo starasz się wyjątkowo aktywnie uczestniczyć tylko i wyłącznie negatywnie w każdym tu temacie o mojej firmie,

cała taka akcja na 100% ma "jakiś Twój cel", w innych tematach nie jesteś taki aktywny.

Konkurecja jak zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na tym forum, bardzo to widać, nie trzeba specjalnie szukać.

Właśnie z powyższego powodu, bardzo dawno temu przestałem aktywnie uczestniczyć w rozwoju tego forum, jak i również wiele innych firm które nie przejmują się jakimiś wypowiedziami na jakimś publicznym forum, tylko w spokoju prowadzą swój biznes.

 

 

Nie jestem żadną konkurencją, po prostu widzę te same tematy i te same problemy praktycznie cały czas i zwykle przychodzisz i mówisz, że klient ma milion problemów, bo wcale nie jest tak jak napisał, stąd przenośnia z "upośledzony", ale zmieniłem, bo może faktycznie to zabrzmiało dziwnie - nic nie mam do Twoich klientów ;-)

 

Co do klientów.... nie wiem jacy są, nie znam ich, natomiast wiem po tym co piszesz, że jak któryś tu się poskarży, że coś nie działa tak jak powinno, to całą winę za brak możliwości skontaktowania się czy załatwienia jakiejś sprawy zganiasz na klienta. Dziwne, że aż tylu klientów nie potrafi poprawnie napisać maila czy zadzwonić... Wnioski wyciągnij sam i oceń jak to może wyglądać.

 

Inni "szefowie" firm nie komentują wcale, albo czasem posypią głowę popiołem, u Ciebie natomiast zawsze klient to zrobił źle, tamto zrobił źle, użył złej formy kontaktu etc etc.... To naprawdę jest śmieszne i właściwie widzę, że tylko u Ciebie tak się to odbywa, biorąc pod uwagę firmy tutaj aktywne... Zresztą, zadajmy sobie pytanie szczerze, czy to w jaki sposób jesteś tutaj oceniany jest zależne od Twojej obecności czy nieobecności tutaj. Piszesz o innych właścicielach firm, natomiast nie zauważyłem, żeby były o innych "nieobecnych" firmach tak wyraźne sygnały, że coś jest nie tak.

 

W życiu nie widziałem, żebyś przyznał się do jakiejkolwiek porażki, błędu, czegokolwiek - zawsze klient jest zły, za krótko dzwoni, źle napisał maila, za krótko poczekał.... Piszą o tym już nie tylko na WHT... Pewnie, że nie jest to żaden wyznacznik, ale jednak powinno to stanowić jakąś podstawę do rozważań.

Zamiast przychodzić tutaj i udowadniać, że czarne jest białe, to może warto wziąć pod uwagę to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na pewne problemy, zarówno tutaj jak i gdzie indziej i nad tym popracować, hm?

 

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek udało się dodzwonić do Masternetu? Próbuję od kilku dni i nic, odpowiedzi na maile przychodzą po 2 dniach. Moje 2 serwisy leżą i nie moge nic z tym zrobić, bo zero kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

k-meal - nie dodzwonisz się raczej, zawsze olewają klientów. Jeżeli masz dostęp do plików / baz - przenieś się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp, jednak 2 serwisy są chyba zainfekowane, bo Masternet zablokował je z powodu rozsyłania jakiegoś spamu (tak zrozumiałem, bo w odpowiedzi na moje zapytania dlaczego strony nie działają dostałem tylko jakiś raport abuse. Jako, że nie siedze w temacie, to nie wiem dokładnie o co chodzi).

W każdym razie zapłaciłem za udostępnienie backupu ftp z początku sierpnia, no i od tej pory cisza. Backupu nie mam, strony dalej nie działają, informacji zwrotnej brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ogromny problem z firmą MASTERNET.

 

Nie ma z nimi kontaktu innego niż przez mail, adres w KRSie jest adresem prywatnym.FIRMA KRZAK! ZERO PROFESJONALIZMU!

 

Od roku bezskutecznie próbuję otrzymać kod AUTHINFO. Listy które wysyłam są zwracane przez kuriera z powodu kilkukrotnej nieobecności adresata.

 

Czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić, aby otrzymać authinfo?

 

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ogromny problem z firmą MASTERNET.

 

Nie ma z nimi kontaktu innego niż przez mail, adres w KRSie jest adresem prywatnym.FIRMA KRZAK! ZERO PROFESJONALIZMU!

 

Od roku bezskutecznie próbuję otrzymać kod AUTHINFO. Listy które wysyłam są zwracane przez kuriera z powodu kilkukrotnej nieobecności adresata.

 

Czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić, aby otrzymać authinfo?

 

Dziękuję

 

Bezpośredni kontakt z nask via https://www.dns.pl/

a dokładnie tu: https://www.dns.pl/porozumienie/prawab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się z nimi skontaktować? 
Na infolinie dzwonie od trzech dni i nikt nie odbiera, mail wysłany dwa dni temu i też cisza. 

 

Edytowano przez Kimi2007 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś głównie domeny tam kupowałem, dziś już nic u nich nie trzymam - powody m.in. takie jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×