Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaan

Podziekowanie

Polecane posty

Jesli mozna chciałbym podziękowac wszystkim którzy w ostatnich dniach

pomogli mi rozwiązac problem hostingu dla mojego b.wymagajacego serwisu.Zwłaszcza firmom; i5.pl, chosting.pl, neohost.pl a takze fc.pl z których oferty w ostatniej chwili zrezygnowałem.

Wybrałem oferte mikonet.pl.

Obrębne wielkie podziekowanie chciałbym złozyć f-mie Best Media-Host24

która w osobie admina wspierała mnie uczciwą i rzetelną radą.Moge szczerze polecic te firme jak hostdawce gdyz nigdy nie było przypadku

niesolidnosci,opieszalstwa,amatorszczyzny itp zjawisk spotykanych na naszym ryku hostingowym.Przez 3 lata istnienia mojego serwisu nie spotkałem sie z tak fachowym i szybkim suportem oraz elastycznosci co do wymagan klienta(konfiguracja serwera) jak w przypadku f-my Host24.Jednym słowem =profesjonalny hosting.

Pozdrawiam

Karol Tomczak http://www.kaan.pl

 

PS.Nie jest moją intencją wywoływanie dyskusji w tym temacie.Po prostu uwazam że za uczciwe potraktowanie nalezy sie uczciwe podziękowanie bo nie zawsze kasa stoi na pierwszym miejscu.Oczywiscie dot to tylko przypadków powaznego traktowania sie obu stron a takze tego forum.

Nie każdego stać na stwierdzenie"Niestety nie damy rady utrzymac Panskiego serwisu,ale spróbujemy znależc wyjscie z sutuacji".

 

No cóż.Zamiesciłem również ww"podziękowanie " na webhelp jednakże zostało usuniete.Uważałem tamto jak i to forum jako powazne płaszczyzny do wypowiadania swoich opinii w temacie.Ja swoją opinie zamiesciłem akurat w takiej formie a nie innej.Mam nadzieje że moje zdanie o tym forum nie ulegnie zmianie.

Dopuszczone jest reklamowanie firm webhostingowych i skladanie swoich ofert w odpowiednim forum.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×