Skocz do zawartości

Zdjęcie

Backup serwera ts3

Backup serwera ts3 Backup serwera ts3

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

Backup serwera ts3

#1 JiVen

JiVen

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 15:24

Siema mam pytanko jak zrobić backupa swojego serwera ts3 ? a dokładniej chodzi mi oto jakie pliki wgrać z powrotem bo mam skopiowany na wszelki wypadek cały folder /home czyli tam gdzie jest ts3, boty itd tylko jak to wgrać? Kopiuje co prawda ten plik ts3server.sqlitedb ale jak restartuje serwer albo stopuje i startuje to nie da sie wejsc na serwer. help xD

• 0

#2 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 31 marzec 2014 - 15:51

zatrzymaj serwer, skopiuj wszystkie pliki, wystartuj serwer. Później robisz to samo tylko że z wklejaniem :)

• 0

#3 JiVen

JiVen

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 16:05

tylko, że jest jeszcze jeden haczyk bo plik ts3server.sqlitedb pochodzi z serwera 64 bitowego a teraz mam 32 bity, na razie zrobiłem tak 
postawiłem serwer, podmieniłem ts3server.sqlitedb w panelu zrobiłem reboot potem odpaliłem serwer ts3 i Failed to connect to server ;/

także nie mogę wszystkich plików skopiować nwm czy w ogóle  jakieś tak mogę dlatego pytam :)

Edytowany przez JiVen, 31 marzec 2014 - 16:08.

• 0

#4 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 871 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 18:13

Spróbuj 32 bitową wersje serwera zainstalować na nowym sprzęcie, a potem tylko przekopiować to co niezbędne.

• 0

#5 SanKen

SanKen

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 postów
  • Imię:Matthew

Napisany 31 marzec 2014 - 19:56

wystarczy ze przekopiujesz z głównego katalogu ts3
- files - W nim znajdują się wszystkie avatary, ikony oraz pliki z kanałów jeśli używasz File Browser
- ts3server.sqlitedb - baza całego TS3 jeśli nie używasz mysql, a SQLite

Reszte możesz mieć z nowej instalacji TeamSpeak3 Server, wersja bit nie ma znaczenia. Tylko znaczenie ma jeśli system masz 32 to musisz mieć ts3 32bit

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Backup, serwera, ts3

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników