Skocz do zawartości
mordrag

jak zakodowac layout?

Polecane posty

by ktos pomogl, a nie tylko wytykac bledy co do poprawy ...

 

Kolejny raz Ci powtarzam, już chyba z 15 już, w paru wątkach, poznaj podstawy CSS i HTML, bo masz z tym problemy. Nikt Ci wiedzy do głowy nie wbije, sorry. Tylko, że do Ciebie nic nie dociera, a Ty dalej upierasz się, że "potrafisz kodować". Nie, nie potrafisz.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz jestem po operacji na serce wiec moze mam z pamiecia nie tak, ale przyklad by ktos zrobil na pw chociazby.

jakby mnie bylo stac to 100zl bym dal ale nie stac mnie bo do roboty mnie nie biora zadnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz jestem po operacji na serce wiec moze mam z pamiecia nie tak, ale przyklad by ktos zrobil na pw chociazby.

jakby mnie bylo stac to 100zl bym dal ale nie stac mnie bo do roboty mnie nie biora zadnej...

 

Stary, Tobie trzeba wbić do głowy, że bez dobrej znajomości podstaw to daleko nie zajedziesz. A tych nie znasz. Znasz może parę tagów, atrybutów i to tyle. Dopóki nie będziesz miał wiedzy w tym zakresie, to żadne przykłady Ci nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci da taki przykład? Jeśli nie znasz podstaw, to i tak sam nie zrozumiesz dlaczego akurat tak on wygląda i skąd się wzięły pewne rozwiązania, tylko będziesz bezmyślnie kopiował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tylko krytykujesz, to czemu piszesz w tym temacie jak mamy byc powazni?

 

W paru tematach już Ci pisałem co robisz źle, dałem linki do kursów, tutoriali. To Ty twierdzisz, że nauczyłeś się kodować, ja Cię tylko wyprowadzam z błędu.

 

Ja mógłbym Ci teoretycznie napisać i milion takich "przykładów", ale po pierwsze, przykładów czego? A po drugie, co byś z nich wyniósł?

 

Mimo nastu moich (i nie tylko) sugestii, w dalszym ciągu nie zapoznałeś się w stopniu dobrym z podstawami, więc żadne przykłady Ci nic nie dadzą.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tylko krytykujesz, to czemu piszesz w tym temacie jak mamy byc powazni?

Ja też Ci kilka razy napisałem że podstaw nawet nie opanowałeś...

 

Choroba serca - przykro nam, ale jak mamy Ci pomóc? Ty chcesz sam budować dom a nawet zaprawy nie umiesz rozrobić, już nie wspomnę o postawieniu prostej ściany. Ma to sens?

 

Nauka tworzenia stron to złożony proces. Najpierw trzeba rozróżniać chociażby elementy liniowe od blokowych, poznać większość tagów i poprawnie je stosować. Trzymać się jakiegoś standardu. Później wchodzi do tego nauka css i całej reszty.

 

My też siedzieliśmy nad tym i się uczyliśmy. Opanowaliśmy to lepiej lub gorzej i nam też nikt nie dawał gotowców a jeśli nawet to chociaż się wysililiśmy i zaglądaliśmy do książek lub używaliśmy google.

 

W technikach masz najczęściej przedmiot "aplikacje internetowe", tam możesz się nauczyć podstaw. Jest też wiele videokursów dostępnych nawet na youtube za darmo. Czasami różne organizacje prowadzą darmowe kursy/wykłady/prelekcje. Chociaż w zależności od prowadzącego można się więcej lub mniej nauczyć. Dlatego polecam samemu znaleźć kursik i poświęcić te 8h na obejrzenie odcinków i 10 razy tyle na ćwiczenia. Innej opcji nie ma. I nie twórz kolejnych głupich tematów... Jak czegoś nie rozumiesz, pisz a nie oczekuj gotowca. My też pracujemy i nie mamy czasu siedzieć i Ci tłumaczyć co masz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×