Skocz do zawartości

Polecane posty

Siemanko mam problem ponieważ mam serwer TS3 ze wzgledu na to że podpiąłem pod niego domenę która nie była zarejestrowana z licencją został on zablokowany tydzień męczyłem sie z debilami z ts'a zeby go odblokowali dziś dostałem pozytywna odpowiedz serwer został odblokowany ale zeby nie było zbyt kolorowo to serwer nie chce się odpalić i ja sie pytam jak k.... oni przez samą blokadę IP nie ingerując w pliki mogą tak popsuć serwer ? < to pierwsze pytanie. Teraz gdy odpalam serwer to po komendzie

 

./ts3server_startscript.sh start < serwer niby się odpala

ale jak wpisze już

 

./ts3server_startscript.sh status < to wywala

 

Server seems to have died

 

prawdopodobnie (tak mi sie wydaje) to dzieje sie przez licencje ( bo nwm moze odblkowali ip a licencje cofnęli

)

 

wywalając z plików licensekey.dat

 

i startując serwer jest git teoretycznie bo po wpisaniu status pisze Server is running a nie Server seems to have died ale chcąc wbić na serwer pisze Failed to connect to server i nie ważne czy jest ten plik licensekey.dat czy go niema pisze tak samo tylko co innego pisze w konsoli ale na serwer tak czy siak sie nie dostane

 

Dopiszę, że tak na 2-3 dni przed zablokowaniem serwera coś mnie podkusiło i skopiowałem cały folder /home czyli tam gdzie jest serwer ts3 i pytanko jak zreinstalować serwer ? I ile odzyskam z tych plików w sensie kanały, grupy to wszystko wróci czy nie wróci praktycznie nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj na PW dane do konta SSH. Poprawie ci to skoro mam trochę czasu, ale nie gwarantuje ci przywrócenia licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×