Skocz do zawartości
Weber

Wybór stosownego Oprogramowania

Polecane posty

ja polecałbym z ISPconfig - uzywam do własnych celów - nie wiem jak wygląda wykorzystanie w firmie hostingowej, ale na własnym dedyku jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ISPconfig jest bardzo dobry, u nas w firmie używają i z tego co widzę spisuje się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam do sponsoringu ISPconfig i powiem jestem bardzo zadowolony. DA jest według mnie najlepszy z płatnych. Prosty, intuicyjny, tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją systemy programów punktowych opartych o zasady partnerskie? coś na zasadzie Programu Partnerskiego swojej firmy dostosowanej pod swój pomysł, skrypt taki musiałby się integrować z określonym panelem hostingowym.

 

 

Oczywiście, kwestia licencji czy opłat innych z tego wynikających, jak najbardziej, jeśli nie ma takiego czegoś na rynku, to pozostaje mi jedynie zlecić projekt skryptu?

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo Hostbill posiada program partnerski na zasadzie % od sprzedanych usług. Klienci, którzy są w programie również mogą zwiększyć sprzedaż poprzez generowanie kodów zniżkowych , rezygnując z części swojego %, na rzecz większej ilości klientów, co przy przedłużeniu usług danego klienta może owocować..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×