Skocz do zawartości
Gość thetox

Virus czy inny syf jak się pozbyć?

Polecane posty

Gość thetox
Nie wiem co się dzieje, ale karta graficzna gigabyte 7870 od wczoraj coś szaleje, nie pod obciążeniem osiąga temperatury 52 stopni, np teraz mam 40 i się zwiększa zaraz osiągnie 50 parę, sterowniki jakie mam 14.2 Beta, własnie zauważyłem w gpu-z.

W zakładce Gpu core clock i zakładce gpu memory clock, ze taktowania się zwiększyły same na najwyższe. a ja nic nie robię, nie gram siedzę tylko w windoswie.

Mam zainstlaowane cały czas windows defender i Malwarebytes, wątpie aby to wirus, chyba coś nie dobrego się dzieje z samą kartą.



Chyba jednak virus tylko ze nic nie wykrywa, przeczytałem gdzie indziej ze może to siedzieć w svhost, tylko jak pozbyć się tego?

Procesor 2500k tez chodzi na full, wiec na 100% jakiś syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie zwiększa się samoistnie, pod obciążeniem, np w aplikacjach 3D, lub w niektórych wymagających tego sytuacjach.

Nie wydaje mi się, żeby było coś nie tak :)

Jakie masz chłodzenie w obudowie?

Co do procesora - wyślij logi HijackThis.

.

Edytowano przez katrio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taktowanie zwiększa się samoistnie, pod obciążeniem, np w aplikacjach 3D, lub w niektórych wymagających tego sytuacjach.

 

.

Co ty nie powiesz, był wirus i taktowanie cały czas było na prawie maksimum, w biosie jest taka opcja odnośnie procka czy taktowanie ma być cały czas stałe czy procesor ma zrzucać taktowanie jak nie potrzeba takiej mocy, oczywiste mam ustawione aby zrzucał, bo jak zrzuca taktowanie to i zrzuca napięcie, a napiec nie mam na auto bo jak widać mam procesor z K do podkręcania a przy OC na Auto się nie ustawia.

A karta graficzna tez zrzuca zwiększa taktowanie nie musisz mi tego tłumaczyć,

Problem rozwiązałem za pomocą Emsisoft Emergency Kit, tera mam temperaturę karty w idle 29 stopni a nie kurde 53.

Znalazłem temat co ktoś miał to samo z kartą 7770 i tez był to jakiś wirus czy coś w tym stylu.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×