Skocz do zawartości
XYS

Szybki hosting pod WP, kolokacja w Polsce.

Polecane posty

Witam,

 

Szukam szybkiego, stabilnego, dzielonego hostingu. Do hostowania kilku WP(mało UU miesięcznie, niszowe strony) + potrzebuję z 20-30 GB miejsca ale transferu nie więcej niż 20GB/msc. Obecnie mam linuxpl w najniższym planie ale mało miejsca i szukam lokalizacji w Polsce, dodatkowo przydałaby się pomoc przy migracji WP.

 

Cena max. 100 zł na rok. Za dużo wymagam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zenbox.pl - Gorąco polecam.

Za darmo i kompleksowo przeniosą twoje strony, na nowy hosting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze zenbox(który mam odpalony testowo) jest znacznie droższy niż 100 zł..

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetDC.pl- pakiet START nadto spełni wszystkie z Pańskich wymagań:


https://www.netdc.pl/serwery-www



Dla wszystkich kont z oferty podstawowej:


  • bezpłatna domena ".pl"
  • 50% rabat przy płatnościach rocznych
  • bezpłatna migracja danych od bieżącego usługodawcy

Pakiet WebDeveloper'a:


  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!

Zapraszamy,


http://www.netdc.pl/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci hosting w MZone, jeżeli się zdecydujesz to odezwij się na pw - wyślę Ci kod obniżający cenę o 25% w przypadku płatności rocznej. Po zniżce pakiet o pojemności 20GB będzie kosztował około 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetDC.pl- pakiet START nadto spełni wszystkie z Pańskich wymagań:

https://www.netdc.pl/serwery-www

Dla wszystkich kont z oferty podstawowej:

  • bezpłatna domena ".pl"
  • 50% rabat przy płatnościach rocznych
  • bezpłatna migracja danych od bieżącego usługodawcy

Pakiet WebDeveloper'a:

  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!

Zapraszamy,

http://www.netdc.pl/

Testuje właśnie konto u Państwa. Podoba mi się póki co..

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, poniżej parametry serwera:

 

Serwer z serii Basic Two:

 

http://mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

  • Dysk 20GB
  • Bazy MySQL na dyskach SSD
  • Transfer aż 80GB na miesiąc
  • Panel: Directadmin
  • Support 24/7
  • Monitoring 24/7
  • Installatron, autoinstalator aplikacji
  • Dwie wersje PHP, dla każdej domeny osobno
  • Kopie zapasowe: Wykonywane są 3 niezależne kopie i przesyłane na nasz backupowy serwer (wykonywane w co 24h, 7dni,30 dni)

W pakiecie darmowa domen PL oraz tanie przedłużenie.

W przypadku przejścia do nas z innej firmy możliwość otrzymania 3 miesiące hostingu gratis.

 

Koszt serwera tylko 144 złote netto, w ramach promocji możemy zaoferować cenę 100 złotych brutto na rok z darmową domeną.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami.

 

 

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Dziękuję za ofertę na pewno przyglądnę się jej bliżej pod wieczór.

 

A mam pytanie co ma wspólnego netdc.pl i biznes-host? Traceroute w obu przypadkach wygląda podobnie.. To samo DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC wygląda fajnie. Działa też ok?

 

Wysłane z HO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@XYS: używałem jeszcze pod starym właścicielem i było slabo, teraz podobno jest lepiej. do wodpressow polecam neteasy albo hekko, stabilne dobre hosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Rozwiń to pytanie, co Twoim zdaniem znaczy działa ok?

 

Uptime ~99,8%, szybko, bez przycięć z niezłym supportem i przyjaznym panelem administracyjnym. mzone byli Państwo brani pod moją uwagę zanim jeszcze napisałem posta. Wiadomo, że klient taki jak ja to żaden klient ale dopiero rozpoczynam działalność IT w swojej okolicy i zapewne znajdą się klienci na usługi hostingowe. Dlatego chcę już teraz zapewnić sobie coś co będę mógł z czystym sercem polecić swoim klientom a dla nich liczy się przede wszystkim "zawsze dostępna i szybko ładująca się strona"(zawsze oczywiście w " " każdemu zdarzają się awarie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tutaj decyzję musisz podjąć samodzielnie, bazowanie na forumowych polecających nie zawsze wychodzi najlepiej, dlaczego, to już nie będę tłumaczył.

Najlepszym sposobem jest przetestowanie serwera, tak więc zapraszam do testów: https://www.service.mzone-net.eu/cart.php?gid=10

 

Co testować?:

-Szybkość odpowiedzi na helpdesku

-Uptime i stabilność serwera (zawsze w różnych porach)

-Cierpliwość pomocy technicznej

-Szybkość połączenia FTP

 

(zawsze oczywiście w " " każdemu zdarzają się awarie)

Oczywiście, że tak. Niektóry firmy tylko szybciej reagują na awarie, np ze względu na zastosowane oprogramowanie monitorujące, sprzęt zapasowy, kompetencja pracowników danej firmy.Cena za usługę, im wyższa, tym masz więcej pewności, że otrzymasz usługę na profesjonalnym poziomie z wysokim uptime.

 

mzone byli Państwo

A dlaczego w czasie przeszłym? ;)

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byli w takim sensie że wcześniej niż powstał wątek:) to komplement, cały czas Państwo są..

 

Wysłane z HO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nieaktualny i do zamknięcia.

 

 

Po rozmowach nocnych z kolegą doszliśmy do wniosku, że będziemy szukać VPSa. Będziemy tam tworzyć konta dla kilku swoich klientów, którzy jak się okazuje zdrowo przepłacają na serwerach typu nazwa.pl...

 

Otwieram nowy temat: http://www.webhostingtalk.pl/topic/46940-jednak-vps-hosting-wizytowek-firmowych-aplikacji-bazodanowej/

 

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×