Skocz do zawartości
`Wex d-_-b

[Szukam] VPS do TS3 i własnej mini WWW.

Polecane posty

Witam serdecznie! Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ poszukuję VPS o dość niskich zasobach systemowych (do utrzymania TS3 + własnej małej strony WWW), o dość dużym SLA (z uwagi na TS3) oraz o dość stosunkowo niskiej cenie.

Interesują mniej VPS mniej-więcej o takich zasobach:


» Procesor: 1.5 ~ 2 GHz

» RAM: 512 mb ~ 1GB

» Dysk: 5 - 10 GB

» Transfer(limit/port): 50Gb ~ Bez limitu / minimalnie 50 MBit


Zdaje mi się, że do serwera TS3 dla siebie i znajomych oraz własnej strony WWW nic więcej potrzebne nie jest, a utrzymanie samego VPS będzie tańsze niż TS3 i WWW osobno ...

Edytowano przez `Wex d-_-b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje mi się, że do serwera TS3 dla siebie i znajomych oraz własnej strony WWW nic więcej potrzebne nie jest, a utrzymanie samego VPS będzie tańsze niż TS3 i WWW osobno ...

Będzie niewiele tańsze, ale jak będziesz miał ddos to nie będzie ci także działać strona która jest na tym samym serwerze, więc w zasadzie żadna oszczędność. Porządny serwer www kosztuje około 70 złotych na rok, więc jest to mniej niż 7 złotych miesięcznie dodane do budżetu VPS. Za to masz pewność, że strona Ci będzie działać niezależnie od ataków na Twój serwer TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer ten przeznaczam jedynie dla siebie i swoich kolegów (nie zamierzam z niego zrobić żadnego wielkiego serwera), raczej nie spodziewam się wielkiego trafficu, przez co też nie będę robić nikomu konkurencji więc myślę, że DDoSy raczej nie byłyby tutaj aż takim problemem.

Edytowano przez `Wex d-_-b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo za niskie gwarantowane łącze, oraz przy lekko niższej cenie w MintsHoscie miałbym 3GB + 2 rdzeniowy procesor 1.8 (3.2 GHz 1 rdzeń piszą w ofercie) jedynie nie wiem jak tam z SLA, ponieważ w MH potrafi być dość zawodne.

Edytowano przez `Wex d-_-b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że oni łącze mają za darmo, że Twoim zdaniem to drogo?

Albo chcesz jakości i płacisz tyle ile warta jest dana usługa, albo idziesz i kupujesz byle taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Polecam Ci MIntshost - tanio, a i jakość się znacznie polepszyła. Sam korzystam z ich usług (serwer VPS). W ciągu półtora miesiąca nie było żadnego padu. Jeżeli poszukujesz serwer dla siebie i nie wiążesz z nim konkretnego, poważnego zastosowania - Mintshost będzie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Ostrowski

Nie stwierdziłem, że jest tam drogo, ale jak napisałem - dość niskie gwarantowane łącze, oraz nie wiem jak z faktycznym SLA.

@mFilmy.com
Aktualnie mam u nich VPS, ale niestety mam chyba pecha, serwer pada średnio raz - dwa razy na tydzień, czasami zdarza się, że łącze zlaguje na dłuższy czas albo dzieje się to co chwile z różnymi odstępami czasu, co totalnie uniemożliwia działanie TSa.

Jedynie mogę im na wielki "+" dać support, który działa sprawnie i jest bardzo często dostępny - średni czas odpowiedzi na ticket to około 10-15min, czasami tylko w godzinach późno-wieczornych lub nocnych trzeba czekać dłużej, ale to wiadomo - każdy potrzebuje snu =).
Zawsze jak napiszę odpowiedniego 'ticketa' z lagami czy padami - w 95% dostaję odpowiedź w stylu: "Atak DDoS na inny VPS, z którym aktualnie walczymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam VPS'a z MintsHost ale KVM, a nie OpenVZ - jak dobrze postawisz to będzie chodziło przez wieki wieków : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do zapoznania się z ofertą Webh.pl gdzie otrzymasz od nas VPSy na markowym sprzęcie już od 24zł brutto miesięcznie. Dodatkowo przy płatności rocznej automatycznie przyznajemy każdemu klientowi 50% rabat! :-)

 

Więcej informacji na temat usługi: http://webh.pl/?cmd=svps

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×