Skocz do zawartości

Zdjęcie

[WYCENA] Wizytówka firmy działającej lokalnie w IT

[WYCENA] Wizytówka firmy działającej lokalnie w IT logo wizytówka strona www

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

[WYCENA] Wizytówka firmy działającej lokalnie w IT

#1 XYS

XYS

Regularny użytkownik

• Firma Bronze
  • 86 postów
  • Firma:Wolkomp.pl
  • Imię:Krzysztof

Napisany 18 luty 2014 - 12:08

Witam,

W wakacje chcę rozpocząć lokalną działalność(powiat) z zakresu usług informatycznych, sprzedaży sprzętu i oprogramowania na rzecz podmiotów gospodarczych(90% usług w modelu B2B). W związku z tym potrzebuję stworzyć stronę www traktującą o mojej działalności. Dla niektórych wyda się to śmieszne: "gość chce działać w IT a nie umie zrobić prostej strony, lol co za frajer" itp. Nie będę tego komentował. Chodzi mi przede wszystkim o wycenę pod względem finansowym jak i czasowym przedsięwzięcia. Moje wymagania:

- prosta, czytelna wizytówka firmy działającej lokalnie - przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o IT;

- max 5-6 podstron(formularz kontaktowy, podstrona umożliwiająca szybkie dodawanie plików z opisem, bardzo prosty system newsów, galeria dyplomów, certyfikatów etc.);

- stworzenie logo nadającego się na www, wizytówki, papier firmowy;

- jakaś podstawowa obsługa z zakresu PiO;

Strona oczywiście wykonana w nowych technologiach, poprawnie zakodowana.

Na tę chwilę interesuje mnie wycena takiej usługi, czyli:

- logo

- podstawowe PiO

Dokładność wyceny +/- 100 zł. W ewentualnych ofertach proszę o zawarcie informacji z podziałem na ww. 3 podstawowe składowe witryny. Budżet celowo określam nisko, ponieważ rozpatrzę każdą ofertę. 

Kontakt:

oferty@ansi.net.pl

P.S.

Domena jest wykupiona *.pl i kojarzy się z lokalnymi "zasadami" nazewnictwa firm już działających w innych branżach. 

Edytowany przez XYS, 18 luty 2014 - 12:12.

#2 XYS

XYS

Regularny użytkownik

• Firma Bronze
  • 86 postów
  • Firma:Wolkomp.pl
  • Imię:Krzysztof

Napisany 18 luty 2014 - 17:24

Tak jak pisałem.. wpisanego niskiego budżetu proszę się nie bać. Ten budżet jest mocno elastyczny. 

#3 doradca

doradca

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 0 postów
  • Firma:Agencja Informatyzacji i Rozwoju
  • Imię:AIIR
  • Nazwisko:AIIR

Napisany 19 luty 2014 - 09:37

oferta poszła na priv

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: logo, wizytówka, strona, www

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników