Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

[Szukam] Serwer VPS pod kilka ma造ch stron www i w przysz這軼i serwer gier

[Szukam] Serwer VPS pod kilka ma造ch stron www i w przysz這軼i serwer gier vps polska szukam do 40 zł

• Prosz si zalogowa aby odpowiedzie
27 odpowiedzi na ten temat

[Szukam] Serwer VPS pod kilka ma造ch stron www i w przysz這軼i serwer gier

#21 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 871 post闚
  • Sk康:/home/Lokator

Napisany 13 luty 2014 - 15:04

BiznesHost ma całką inną politykę działania, jednakże nie znaczy że są to całkiem niezależne działalności - wręcz przeciwnie.

MintsHost jest chwytem marketingowym - młoda, rozwijająca się marka, opierająca praktycznie wszystko na oversellingu ale zachęcająca bardzo atrakcyjnymi cenami. Dzięki współpracy z BH jest w stanie zapewniać jeszcze niższe ceny.

BiznesHost jest znowu firmą posiadająca staż i klientów. Nie dają tak aktracyjnych cen, ale są w stanie zapewnić klientowi jakość usług na wyższym poziomie. Od atrakcyjnych cen kosztem jakości jest MintsHost.

W ten sposób MintsHost jest w stanie bardzo szybko się rozwijać jako "odrębna" działalność, a BiznesHost ma reklamę i względem jakości (po swojej stronie) i względem cen (po stronie MH - w końcu to ich marka). Powazny klient straci pieniądze w Mints chcąc rozpocząć budżetowo, a potem przejdzie do BiznesHost ze względu na faktyczną jakość usług.

Wniosek?

Klient zostawia pieniądze w serwerownii BH w obu przypadkach i pozwala rozwijać się Mints : )

Mints, żeby ruszyć - a BH żeby zostać : )

• 0

#22 bob103

bob103

Nowy u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • 14 post闚
  • Imi:Bob

Napisany 13 luty 2014 - 15:20

Kolego, a przeczytałeś co napisałeś?

Nie dają tak aktracyjnych cen, ale są w stanie zapewnić klientowi jakość usług na wyższym poziomie.

Na dzień dobry 50% + kod rabatowy? Faktycznie, strasznie duże ceny.

Powazny klient straci pieniądze w Mints chcąc rozpocząć budżetowo, a potem przejdzie do BiznesHost ze względu na faktyczną jakość usług.

Wniosek?

Morał z tej historii jest taki, że poważny klient nie kupi takiej usługi.
  • 5

#23 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 871 post闚
  • Sk康:/home/Lokator

Napisany 13 luty 2014 - 15:47

Inaczej - nie zapewniają cen atrakcyjniejszych niż MintsHost, bo nie jest ich celem pozyskanie aż tak nisko budżetowych klientów.

Bob, nawet poważni klienci często próbują po najniższej linii oporu.

• 0

#24 Hyperhost.pl

Hyperhost.pl

Regularny u篡tkownik

• Firma Bronze
  • 94 post闚
  • Firma:Hyperhost.pl

Napisany 13 luty 2014 - 19:36

Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą hostingową: http://hyperhost.pl/

Pozdrawiamy. :)

• 0

#25 strefapc

strefapc

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 608 post闚
  • Sk康:Bia造stok
  • Firma:PHU StrefaPC
  • Imi:Piotr
  • Nazwisko:Wyszy雟ki

Napisany 13 luty 2014 - 19:52

@sniferek Kiedyś jak pisałem z mintshost.pl, to pisali, że mają własną serwerownię, do której gość który ze mną pisał poszedł na chwilę więc raczej jest ich własną  :P .

Co do samego tematu - właśnie zakupiłem VPSa z Datacent.pl, bo dali mi całkiem korzystną ofertę na HVM na PW (zapłacę mniej więcej tyle co w Mintshost.pl za VPS na OpenVZ) i firma wydaje się jakoś tak "bardziej przyjazna" po pierwszej rozmowie na GG. Z tego co się dowiedziałem kolokują serwery w Sprint S.A i również dają mi gwarantowane 25 Mbps (jak jest z tą gwarancją w praktyce to dam jeszcze znać w tym temacie za kilka dni).

Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi szukać,

pozdrawiam.

DataCent jest bardzo "przyjazna" tak jak wcześniej Esdata.

• 0

#26 PCziomal

PCziomal

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 354 post闚
  • Sk康:woj. Lubelskie
  • Firma:MCtb.pl
  • Imi:Pawe

Napisany 13 luty 2014 - 20:33

@strefapc - nie korzystałem nigdy z usług Esdata, więc nie wiem o czym mówisz.

• 0

#27 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 post闚
  • Sk康:Great Britain
  • Firma:MZone Group

Napisany 13 luty 2014 - 20:38

Najlepszym sposobem dla Ciebie będzie potestować kilka firm i usług.

Zwracaj uwagę przede wszystkim na:

-uptime serwera

-szybkość połączenia ftp, ładowania stron

-czas odpowiedzi na helpdesku

• 0

#28 PCziomal

PCziomal

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 354 post闚
  • Sk康:woj. Lubelskie
  • Firma:MCtb.pl
  • Imi:Pawe

Napisany 13 luty 2014 - 20:46

@up Uptime serwera jeszcze nie miałem "kiedy" przetestować  ;)

Co do szybkości połączenia FTP i ładowania stron - najgorzej póki co nie jest, ale z tego co się dowiedziałem - jestem pierwszy na "matce" i to świeży serwer, więc nie ma co chwalić póki co.

Co do czasu odpowiedzi na helpdesku - kontaktuję się z nimi za pomocą GG i bywa różnie - raz na rozpoczęcie rozmowy czekałem godzinę i ogólnie konsultant lekko zamula, ale idzie się dogadać, idą na kompromisy i dają (przynajmniej póki co) ciekawe oferty.

Na łączu wyciągnąłem póki co ok. 10 mB/s wysyłania, więc jest tak jak już wspomniałem póki co lepiej niż w MintsHost.pl. W ciągu doby dam Wam skrypt speedtesta na tym serwerze, to się sami przekonacie co do prędkości łącza. :-)

Edytowany przez PCziomal, 13 luty 2014 - 20:59.

• 0

Tak瞠 otagowane jednym lub wi璚ej z tych s堯w kluczowych: vps, polska, szukam, do 40 zł

0 u篡tkownik闚 czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownik闚