Skocz do zawartości
KamilKiri

Poszukiwany VPS/hosting na gta-five.pl [MyBB]

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiegoś miejsca na moje forum http://gta-five.pl/ gdyż nie możemy pozostać na hostingu na którym się obecnie znajdujemy ponieważ generujemy za duże obciążenie.

 

Szukam firmy, która mogła by nas zasponsorować w zamian za reklamę na naszej stronie bądź udzielić jakichś zniżek na hostingi, które uciągną nasze forum.

Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż musimy przenieść forum do końca tygodnia.

Tak normalnie to nie prosiłbym się o coś takiego tylko po prostu kupił VPSa i było by po sprawie, lecz mam zerowe pojęcie o konfiguracji takiego serwera. Nawet nie wiedziałbym od czego zacząć.

 

Krótko o gta-five.pl:
- największe w Polsce forum o tematyce GTA V

- średnio 5500 unikalnych odwiedzin dziennie

- średnio 150 userów online

- prawie 9000 zarejestrowanych userów na dzień dzisiejszy

- to forum czasy świetności ma dopiero przed sobą (zbliżająca się premiera GTA V na PC)

LbeUNNT.png

Na pewno każdy fan serii GTA dobrze zna tą stronę.

 

Nie bądźcie obojętni, zaradźcie mi coś dobrego. :)

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na marek@biznes-host.pl z bardziej szczegółowymi informacjami na temat reklamy i generowanego obciażenia - napewno sie dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej danych na temat obciążenia.

Prócz tego iż powiem że firma kylos.pl (pakiet silver) skarży się na zbyt duże obciążenie i tego że mogę wstawić poniższy screen z debuga z godzin wieczornych (około 23) to zbyt wiele powiedzieć nie mogę.

http://i.imgur.com/Nl3l7ga.png

 

Nie mam pojęcia jak mogę w większym zakresie opisać generowane obciążenie.

Wiadomo że MyBB nie należy do najlżejszych skryptów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nie na GG: 3381701, obciążenie dla mnie nie jest znane bo mam nówki maszyny w swojej kolokacji. Na pewno się dogadamy, też polecę Ci Marka z BH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tutaj dzisiaj i widzę że wszyscy polecali pana Marka z BiznesHostu i wiecie co? :D
Mieliście rację!

Jeszcze w ten sam dzień w którym napisałem ten temat, dogadałem się z Markiem i SAM ZAJĄŁ się postawieniem maszyny, przeniesieniem danych i bazy, a przy tym wykazał się niesamowitą kulturą i charakterem.

Oby było więcej takich ludzi na świecie. :) CUD!
Jestem zadowolony z wydajności maszyny. Wszystko działa jak marzenie.

Pozdrawiam. (temat do zamknięcia)

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/110-biznes-host-pl/zobacz_opinie/21754/

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze przez zakknięciem chce coś napisać włąsnie taki jest biznes-host podejście do klienta zawsze mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złe doświadczenia z bh, wiec mają różne podejście do klienta.

 

Ja tym bardziej, napisałem do bok z informacją i prośba o skontaktowanie się ze mną admina, ponieważ znlazłem parę błędów w ich hostingu, do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował, błędy dalej są pewnie, ale olałem, swoim klientom nie polecam tego hostingu poprostu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tym bardziej, napisałem do bok z informacją i prośba o skontaktowanie się ze mną admina, ponieważ znlazłem parę błędów w ich hostingu, do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował, błędy dalej są pewnie, ale olałem, swoim klientom nie polecam tego hostingu poprostu.

 

A nie mogłeś od razu podać na bok tych błędów? Mam nadzieje że e-mail nie był w stylu "niech się admin skontaktuje na pewno się jakoś dogadamy"

 

 

Od czasu do czasu mamy takie "prośby o kontakt". Było o takich e-mailach już wiele razy. Jeżeli znasz buga, piszesz i zgłaszasz. Jeżeli nie robisz tego to lub uzależniasz to od spełnienia jakiegoś warunku to jak to wygląda z perspektywy firmy? Kojarzysz temat z wczoraj?

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam, ze jak znalazlem u nich jakis blad w panelu to dobrze na tym wychodzilem.... normalnie pisalem co jest nie tak i dostawalem jakies znizki/bonusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A nie mogłeś od razu podać na bok tych błędów? Mam nadzieje że e-mail nie był w stylu "niech się admin skontaktuje na pewno się jakoś dogadamy"

 

 

Skąd wiesz co napisałem? By nie zamulać tematu i prostując, napisałem na szybko błędy jakie znalazłem (wymieniłem je), nie wgłębiałem się w temat, bo moim celem nie było robienie pen testów ani tym bardziej oczekiwanie czegokolwiek od BH, robiłem to w dobrej wierze.

BOK odpisał, że admin się ze mną skontaktuje i to wszystko.

 

// Wszędzie czuć jad. Kólko wzajemnej adoracji :)

PS. Pan Marek się ze mną skontaktował na priv, więc bez wodotrysków proszę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×