Skocz do zawartości

Zdjęcie

[PL] VestaCP - Darmowy panel hostingowy

[PL] VestaCP - Darmowy panel hostingowy panel hosting administracja linux debian ubuntu centos redhat vps dedyk

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

[PL] VestaCP - Darmowy panel hostingowy

#21 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 10 styczeń 2014 - 23:53

Wiesz co czasem jakaś głupia pani kierownik życzy sobie mieć dostęp do wszystkiego. Sam pracowałem w firmie gdzie szanowna pani kierownik nie dała mi dostępu do hostingu gdzie była poczta itp. ale strone to trzeba było ogarnąć... :D

Dobra rada - zacznij zawsze od ogarnięcia pani kierownik. Reszta już tylko będzie na fakturze, którą jej przekażesz z uśmiechem na twarzy.

• 1

#22 RafoX

RafoX

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1433 postów
  • Imię:Rafał

Napisany 15 styczeń 2014 - 14:50

Zainstalowałem ten panel no i mogę powiedzieć ze bardzo fajnie to śmiga.

Akurat pojedyńcze konto ftp to dla mnie nie problem. Brakowało dwóch wpisów do stref dns do poprawnego działania poczty ale tyle to już każdy ogarnie. Bardzo zdziwiło mnie też zużycie zasobów no no 90mb ramu niezły wynik. Obecnie przy nim zostanę zobaczymy jak się bedzie sprawował.

• 0

#23 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 871 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 21:45

Stilly, będziesz dodawał dodatkowe konta FTP? Jak wygląda kwestia budowy panelu? Jest bezpieczny?

• 0

#24 Stilly

Stilly

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • Imię:Paweł

Napisany 16 styczeń 2014 - 01:33

Co do zmian FTP jeszcze nie wiem. Co do bezpieczeństwa to tak jak napisałem na forum wsparcia; priorytetem: zabezpieczenie oraz antyspam na nasze realia. Do większego bezpieczeństwa byłoby trzeba jeszcze doinstalować kilka mechanizmów na skanowanie itd. kwestia indywidualna każdego instalującego. Jak znajdę trochę czasu to na pewno pojawi się dodatek do panelu w postaci pakietów zabezpieczeń, zmienionych i dodatkowych konfiguracji.

Zapraszam do rejestracji na forum wsparcia wszystkich, którzy instalują i pracują na VestaCP: http://forum.vestacp.pl

Edytowany przez Stilly, 16 styczeń 2014 - 01:59.

• 0

#25 gzmx955

gzmx955

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 06:54

Fajnie sie prezentuje :)

Co do zabezpieczeń narazie blacktrack nic nie wykrył :)

• 0

#26 linoskoczek

linoskoczek

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 20:22

Po przejęciu forum przez nazwa.pl i zmianach w regulaminie zdecydowałem się usunąć wszystkie swoje posty. Cześć.

Edytowany przez linoskoczek, 20 wrzesień 2017 - 15:05.

• 0

#27 kawasaki

kawasaki

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 01:22

Przepraszam za odkop, ale posiada ktoś wersję tego panelu z tego 2014 roku, aktulanie na stronie vestacp.pl nie da się pobrać działającej wersji panelu w języku polskim, cały czas jakieś błędy - z oficjalnej strony panel instaluję się jak po maśle. Dodatkowo spolszczenie crashuje też wszystko i błąd wywala, a przed instalacją spolszczenia hulało. 

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: panel, hosting, administracja, linux, debian, ubuntu, centos, redhat, vps, dedyk

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników