Skocz do zawartości
Redzik

Hosting pod forum phpBB3

Polecane posty

No przepraszam bardzo, ale 8 minut kopiowanie plików a 50 to jest znaczna różnica i chyba tu o pochopności nie ma co dyskutować. Nie piszę tu o Hekko oczywiście. Nawet w NetDC 20-25 minut to już jest duożo w porównaniu z 8 minut. Przy większych plikach to ma duże znaczenie.

 

Podaj numer zamówienia na PW, nie widzę żadnych zamówień na konto testowe.

 

Tak, bo założyłem zwykłe :D Jutro założe to testowe i przetestujemy.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki wgrywasz w zasadzie tylko raz, bardziej ważne jest działanie skryptu na serwer. Skoro sprawdzałeś tyle firm i żadna nie była ok, to raczej wina jest tutaj po stronie skryptu. Załóż konto testowe, puść cały ruch i się dowiemy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aż tyle to nie testowałem bo na razie z 6-7 a przeciez jest ich mnóstwo i jak widać każda działa inaczej. WIęc trzeba testować :D i wybrać najbardziej odpowiednią pod swoje wymagania. Zakładam testowe w Mzone. Zobaczymy jak to wygląda.

Jeżeli napiszę, że jakaś firma (serwer) odpada to wcale nie znaczy, że jest jakaś słaba do kitu czy coś. Po prostu porównuję z moim obecnym serwerem i moimi wymaganiami.

 

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do przetestowania konta na naszych serwerach. W celu skorzystania z 7-dniowego okresu testowego zamów dowolne konto https://globalnetwork.pl/hosting i napisz do nas na adres bok@globalnetwork.pl

 

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kont współdzielonych (WWW) - 2ap.pl.
Proponowany przez nas pakiet to Mini (cena: 30,00 PLN / pół roku lub 50,00 PLN / rok).

Usługi, które oferujemy są jedyne w swoim rodzaju, zawierają m.in.:
- Bardzo wydajny serwer WWW - Nginx z autorskim rozwiązaniem obsługi .htaccess (100% zgodność z implementacją w serwerze Apache httpd),
- Bezpieczne, izolowane środowisko,
- Codzienna kopia zapasowa danych, o którą nie trzeba się martwić - dostęp natychmiastowy do ostatnich 14 kopii, w każdej chwili,
- Niezawodny system operacyjny FreeBSD,
- PHP 5.3 (domyślnie), 5.4 oraz 5.5,
- Brak trybu Safe Mode w PHP,
- Limit pamięci: 128 MB / interpretator PHP, z możliwością zwiększenia przez php.ini,
- Poczta z filtrami sieve i antyspamowym oraz skanerem antywirusowym,
- Dostęp do SSH,
- Dostęp do zadań crontab,
- Brak limitu transferu, ilości domen, subdomen, baz danych MySQL, kont FTP oraz kont e-mail,
- Brak limitów dla CPU,
- 4 systemy cache'owania po stronie systemu zapewniają wydajność na najwyższym poziomie,
- Szybkie i stabilne serwery,
- Gwarantowana dostępność usługi na poziomie 99,50%,
- Administratorzy z wieloletnim doświadczeniem,
- Autorski, nowoczesny panel administracyjny DevilWEB (język polski oraz angielski),
- Lokalizacja: Polska, Warszawa - ATMAN,
- Obsługujemy płatności przelewem, PayPal i premium SMS.

To tylko niektóre z przyczyn, dla których warto wybrać właśnie naszą usługę.
Teraz możesz przetestować nas przez 14 dni za darmo - zapraszamy do sprawdzenia naszej jakości.

UWAGA: podając kod promocyjny 20_PROCENT_TANIEJ uzyskujesz aż 20% zniżki na nowe konto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa to troszkę szybciej niż na innych. Na innych nawet po odświeżeniu strony miniatury doczytywały sie. Tutaj tez widac doczytywanie ale w momencie odświżenia juz rzadko kiedy miniatura się doczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cache

 

Przeglądarki? Miniatury sa losowe.

 

Tak czy siak testujemy dalej. Zamierzam przetestować jeszcze globalnetwork.pl, 2ap.pl. sax.pl, neteasy.pl, unixstorm.org, castpol.pl, No i tego zenboxa tez potestujemy aby zobaczyc czy taka rewelacja. Jeżeli jest jeszcze cos wartego uwagi to chętnie przetestuję :P

Gdyby nie ta galeria to nie byłoby problemu :D

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego post z tego miejsca został usunięty? Reklamowała się tu pewna firma i chciałbym wiedzieć dlaczego post zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUUUUaaaaaa tego sie nie spodziewałem Zenbox wypada najbladziej z wszystkich testowanych do tej pory serwerów. Oczywiście pod względem miniatur o które mi sie rozchodzi. Strasznie się to wczytuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałeś na innych komputerach i łączach niż Twoje własne? Ile te miniatury ważą? Trochę trudno mi uwierzyć, że aż tyle hostingów ma problem z przesłaniem paru miniaturek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Ja osobiście mogę polecić http://proserwer.pl/?p=27327&d=serwery-www - pakiet "Serwer PRO". Cena zmieści się w twoim budżecie, parametry wystarczające. Nie wiem czemu odradzacie ten hosting, korzystałem z niego przed biznes-hostem i sprawował się świetnie, zwłaszcza, że miałem tam stronę sieci serwerów z ok. 400 uu dziennie, amxbans i sklep - żadnych lagów, ścin i pakiet za 9 zł wystarczał.

Edytowano przez Web-Support (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co tworzy się folder z miniaturami aby obrabiac oryginalne za każdym razem? Nie wydaje mi się aby były skalowane za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co tworzy się folder z miniaturami aby obrabiac oryginalne za każdym razem? Nie wydaje mi się aby były skalowane za każdym razem.

 

Jednak między "wydaje mi się", a "jest tak na pewno" jest różnica. Nie możesz w kodzie sprawdzić, ew. zrób pastebina to sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te obrazki nie są skalowane za każdym razem to KAŻDY hosting to ogarnie. Ewentualnie plik image.php ma w sobie kod przyspieszający działanie, czyli np. sleep(2) lub "$x = 0; do {$x++;} while($x < 1000000000000);"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie wiem o czym wy do mnie piszecie bo się na tym nie znam. Oceniam to po tym, że na jednym serwerze działa ( obecnie na dwóch) dobrze a na innym nie. Jeżeli nie znajdę rozwiązania aby to działało dobrze na wszystkich serwerach to na pewno wybiorę ten hosting na którym działa wszystko dobrze. Logiczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz podejście w stylu - przeprowadzę się do innego kraju, bo w moim samochodzie coś puka w Polsce i Czechach, a w USA nie....

 

Masz problem ze skryptem, nie z hostingiem. Każdy hosting, na który to działa płynnie ma ciekawie zrobione limity, bo skoro na jakimś Ci muli, to znaczy że włączają się ograniczenia ilości procesów PHP i wykorzystywanego przez nie CPU.

 

Daj to komuś do poprawienia za 10-20zł (wymień część zawieszenia swojego samochodu) zamiast się przeprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezbyt trafne porównanie pod względem kłopotów z realizacją :D Jednak wolę nie robić sobie problemów i to jeszcze nie wiedząć na 100% co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Większość powie, że wszystko jest w porządku, a grafiki nadal będą ładowały się nie tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×