Skocz do zawartości
eXpir

Dobry tani hosting dla małej stronki ?

Polecane posty

Siema!

Szukam jakiegoś dobrego i taniego hostingu dla małego forum postawionego na phpBB3. Nie potrzeba mi nie wiadomo ile miejsca ale chciałbym żeby limit nie wyczerpał się po kilku dniach. Na forum będzie ok 200-450 użytkowników (nie dziennie, tylko ogólnie zarejestrowanych) a dziennie ją będzie odwiedzać z 50-100 osób, no i codziennie dochodziło by po kilka tematów/postów.

Zastanawiałem się nad pakietem standard z www.proserwer.pl, lub ewentualnie pakiet PLUS. Jak myślicie, wykorzystam tym forum taki limit 120gb na rok ? Chciałbym też w przyszłości wykupić domenę .pl i na proserwerze wszystko fajnie, 20zł ale przedłużenie o kolejny rok już 79 zł ?? Wiem że może mało, ale poza tym forum to do opłacenia będę miał jeszcze serwer do pewnej gry i kilka innych rzeczy co razem wyniesie mnie jakieś 50zł miesięcznie, więc zależy mi na tym żeby mało zapłacić.

Z góry dzięki :)

EDIT

Aha no i zależy mi żeby adres nie był jakiż zwymyślany i nie wiadomo jaki długi, dlatego podoba mi się ten prosty adres z proserwera (*.xaa.pl)

Edytowano przez eXpir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najtańsze konto BASIC ONE: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

Bazy danych na dyskach SSD przyspieszą zdecydowanie ładowanie forum, serwery zlokalizowane w Polsce, support 24h na dobę.

I w przypadku płatności za rok z góry dostaniesz domenę gratis, więc nie musisz martwić się o ciekawą subdomenę :)

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

proponuje Ci wybranie jedną z naszych ofert hostingowych np. ECO-QUATTRO lub PRO-UNO. Przy zapłacie rocznej, również możemy zaproponować Ci darmową domenę .pl lub .com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług hostingowych - http://hyperhost.pl/hosting-www.php. Polecamy optymalny pakiet WWW STANDARD za 15.99 zł/6 mies. (panel zarządzania DirectAdmin).



W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez drogę mailową: bok@hyperhost.pl



Pozdrawiamy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam unixstorm.org. Trzymam tam swoje portfolio i jest jak najbardziej ok :) Najtańsze konto WWW masz już za 24 zł rocznie

Edytowano przez razor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszej strony możemy zaoferować:


Hosting Mini z 3GB przestrzeni dyskowej oraz nieograniczonym transferem danych jedynie za 29 zł rocznie! - [LINK].

Szybki hosting na dyskach SSD oraz panelem DirectAdmin do zarządzania.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl

W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę Ci zasponsorować hosting + domenę .pl Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na pm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hekko masz domenę PL do konta za 70 zł gratisowo. Czyli pierwszy rok kosztuje cię 70 zeta. Przedłużenie kosztuje 54 brutto.

Czyli w drugim roku cała przyjemność będzie kosztowała 124 brutto. Chyba warto co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ostatecznie wybraliście? Napisz konkretnie jakie konto, jakie parametry i czy jesteś zadowolony z działania.

Teraz pojawiło się sporo wkopujących promocji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×